Ta spaw leme!

E OXI SORRY POU THA TO PW… auto einai pisogyrisma, nomiza oti sobrakologouse o Nick cave, oops holms, otan elege oti to exoun kseperasei ktl ktl ktl … PIO POULHMENOI kai apo KISS & MAIDEN MAZI. paixte kana electro paidakia… afou exete megalwsei kai den exete metal anyshxies. oust apo edw…ante ante kai me marc almond meta…

Πουθένα δε πήγα…Την άρπαξα άγρια έχθες που βγήκα…Και φυσικά δεν θα δω live Leaves eyes :cry: :cry: :cry: και ούτε τους p.lost από κοντά…Παρακαλώ όποιο παιδάκι πήγε ας μου πει πως ήταν οι leaves eyes…Aν και υποψιάζομαι πως δε θα ακούσω τα καλύτερα… :cry: :cry:

Τώρα πρέπει να τέλειωσε η συναυλία. Περιμένουμε τους τυχερούς που πήγαν να μας πουν πως ήταν 8)

Ρόκαβλε, βάλε την πίκρα σου στον κώλο σου.

Λοιπόν, η συμπαθέστατη Λιβ Κριστίν προσπάθησε όμορφα κ ωραία να παίξει το κομμάτι της, και ε, όσο και αν βαριόμασταν λίγο, πέρασε η ώρα. Εν τω μεταξύ, οι μουσικοί που την πλασίωναν, δεν ήταν άλλοι από τα μέλλη των… Atrocity. Τέσπα, τέλος καλό όλα καλά.

Μετά οι Ατρόσιτι. Σόρι, αλλά αυτό ήτανε μαρτύριο, και δυστυχώς μεγάλο σε διάρκεια. Δεν ξέρω γιατί δε μου έκαναν κούκου, και γιατί από ένα σημείο με ενοχλούσαν, το θετικό όμως είναι ότι πρόλαβα να τερματίσω ένα παιχνίδι στο κινητό μου όση ώρα έπαιζαν και είμαι απίστευτα ικανοποιημένος για την επίδοση μου.

Πλοστ τώρα :stuck_out_tongue:
Μετά από καθυστερήσεις πάλι, ε, βγήκανε. Και βγήκανε και τα σπάσανε όλα. Όχι μόνο με το Ντρακόνιαν λουκ τους, αλλά και με την ενέργεια και το πάθος που τους έλειπε από προηγούμενες φορές. Το πλέιλιστ καταπληκτικό, τα καινούργια κομμάτια ΥΠΕΡΟΧΑ και πολύ βαριά και η αντιδράσεις του κόσμου, ε…

Στο φινάλε έκατσαν και μας είπαν κ τις μαλακίες τους, υπογράφοντας αυτόγραφα, και δείχοντας τη ζεστή τους όψη (…)

Ότι να ναι. Πάρτε να χετε:

No Celebration
Mouth
True Belief
So Much Is Lost
Shadowkings
Erased
Close your eyes (νέο)
Hallowed Land
Mystify
Symbol of Life
Forever Failure
Red Shift (νέο)
Embers Fire
As I Die
Perfect Mask
Grey (νέο)
One Second

Enchantment
Say Just Words

Last Time

Και του χρόνου. Τσίλιν, ομορφαίνεις. Τέλη και Ντριμντάνσερ, είστε οι τελευταίοι ΠΛ ήρωες μου. Άντε γεια μας. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Oμορφη γυναικα η Liv αλλα μεχρι εκει…Αντε εχει και καλη φωνη αλλα τους βαρεθηκα μετα τα δυο πρωτα τραγουδια.Οι ATROCITY δεν μου ειπαν και πολλα ισως γιατι το ειδος που παιζουν δεν μου αρεσει και για να πω την μαυρη μου αληθεια την κατασταση εσωσαν οι μπυρες και τα παιδια που ηρθαν(Τελης,Χριστινα κλπ) γιατι ειχα αρχισει να βαριεμαι…<<Οταν βρεθουν στην μερα τους μπορουν να διαλυσουν οποιοδηποτε αντιπαλο>> ειναι μια φραση που ταιριαζει σε αυτο που εκαναν οι PARADISE LOST χθες…Ηρθαν να βαλουν τα πραγματα στην θεση τους…Απιστευτη αποδοση,καλα το setlist σχεδον τελειο(5 τραγουδια απο το DRACONIAN TIMES) και ενα Ροδον στον αερα συνεχεια…Μεγαλο σοκ ηταν τα τρια νεα τους κομματια(πιο σκοτεινα και πιο heavy σε σχεση με το προσφατο παρελθον τους)…Γενικως οι τυποι απεδειξαν οτι δικαια ειναι μια απο τις μεγαλυτερες μπαντες στον κοσμο…Οσοι δεν ηρθαν εχασαν…Οι ελληνες αγαπαμε τους P.LOST και παρακαλουμε τους διοργανωτες να μας τους φερνουν 2 φορες τον χρονο γιατι μια=καμμια… :smiley: :smiley: :smiley:

Άντε να γράψω κι εγώ την παπαριά μου. Λοιπόν για Leave’s eyes δεν μπορώ να σας πω πολλά αφού προτίμησα να δώ Rivaldo και καλά έκανα, από τα λίγα που άκουσα προς το τέλος. Βέβαια η γνωστή ατάκα “από φωνή μου…ί και από μου…ι φωνάρα” μάλλον ταιριάζει απόλυτα στην Liv…
Για τους Atrocity ομολογώ ότι με την εμφάνιση και τη μουσική τους απέκτησαν ακόμα έναν fan… Μπορεί να είναι κάτι ανάμεσα σε σουβλατζήδες, χασάπηδες και να μας προσέφεραν ανελέητο ροχαλητό, ωστόσο το γεγονός ότι σε κάθε τραγούδι ο τραγουδιστής τους έδειχνε τον θαυμασμό του για την Εθνική ποδοσφαίρου τον κατατάσει στην συνείδηση μου σαν τον Τσουκαλά του heavy metal. Μεγάλη απώλεια που δεν ήρθε στη συναυλία ο jimlick είμαι σίγουρος ότι θα γελάγαμε απίστευτα…
Αν για τη Liv έγραψα αυτά που έγραψα, γι’ αυτούς έχω να πω, απλά για το πέος!!!
Και φτάνουμε στους Paradise lost!!! Πριν γράψω οτιδήποτε θα πρέπει να γνωρίζετε ότι μαζί με τους Dream theater, τους Queensryche, τους Europe και τους Rainbow αποτελούν τις αγαπημένες μου μπάντες ever… Στην αρχή ο Holmes ήταν λίγο βόθρος, αλλά στην συνέχεια έφτιαξε. Αντίθετα η μπάντα ήταν καλύτερη απ’ όλες τις φορές που τους έχω δεί. Ο νέος drummer εξαιρετικός, όχι βέβαια τόσο καλός όσο ο προηγούμενος (ο οποίος παρεπιπτόντως έφυγε λόγω μουσικών διαφορών, είναι τελειωμένο ποζέρι ο τύπος Harem Scarem κι έτσι, όπως και ο θεός Mackintosh), ενώ τα νέα τραγούδια μου άρεσαν πάρα πολύ… Πιο dark και πιο heavy από εποχή Dragonian… Δηλαδή κάτι σαν πιο heavy One second!!!
Κλείνοντας θέλω να πω ότι το setlist ήταν εξαιρετικό. Θα ήθελα να παίζανε και το Lydia αλλά ξέρω ότι είναι δύσκολο. Όταν όμως έπαιξαν στα encore το Say just Words (το απόλυτο Hit) και το the last time έγινε ο απόλυτος πανικός…
Θα ήθελα να τους δω σε αρένα ή μεγαλύτερη σκηνή με όλο τον εξοπλισμό τους. Για μένα επαναλαμβάνω ότι οι αίθουσες συναυλιών που έχουμε είναι επιεικώς απαράδεκτες…
Άντε να βγάλουν το νέο cd για να ξεκολλήσω λίγο από τις εμμονές μου!!!

Πάρτε. Βαριέμαι κιόλα. Απλά στο τέλος ήτανε φιλικότατοι και χαμογελαστοί απέναντι στους λιγοστούς που μείναμε να τους περιμένουμε. Γαμώ \m/

Για σήμερα και αύριο μόνο μπορείτε να δείτε στο official site http://www.paradiselost.co.uk/ το νέο videoclip τους After forever…