Ta spaw leme!

Saturday 11th Dec 2004 IDROGIOS club Thessaloniki Greece to be announced
Supported by Atrocity and Leaves? Eyes

Sunday 12th Dec 2004 RODON club Athens Greece to be announced
Supported by Atrocity and Leaves’ Eyes

NAI, PARADISE LOST EINAI
ANTE GEIA RE!!!

Ante ston anaptira tou Angel in black na deis. Ayta.

Aπλα θα γινει της ΤΑΝΑΠΟΥΣ το καγκελο…Ασε που την αλλη μερα εχει και MACHINE HEAD…Τρελλα γλεντια… 8) 8) 8)

Προφανώς θα παίξουν πολλά νέα κομμάτια, οπότε θα έχει επιπλέον ενδιαφέρον!!!

8 μέρες ακόμα.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ! ΦΣΔΦΣΔΑΦΣ ΩΓΦΓΦΔΣΙΝΓΠΚ ΄’ΣΑ
ΦΣΔΝΓΠΟΣΦ
ΠΑΡΑΝΤΑΙΣ ΛΟΣΤ
ΣΔΑΠΚΦΨ<

yawn, kati kourasmena aderfata apo to yorkshire…
kati kourasmena vampirata ao germania
kai i syzhgos autou…

ΚΑΙ Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ :*

Οι LOST γ…μούν και δέρνουν… Τους έχω δει 4 φορές live και παρόλο που σαν μπάντα δεν τους διακρίνει κάποια ιδιαίτερη τεχνική, ο Holmes είναι ανάλογα με τις κ…λες του, εντούτοις ξέρουν να γράφουν τραγουδάρες. Και αυτό είναι τελικά που μετράει… Έστω και μόνος μου (άντε και ο unholy) θα είμαι μέσα και θα πορωθώ αλύπητα, όπως και τις άλλες φορές…

I’ll second that…

aha… ok

miserere domine, mousikh gia khdies, gamous kai fast foodadika. i will have fries with my burger.
kliki-klaka klika…eseis se poia klika anoikete ?

Των “τελειωμένων” ποζεράδων!!!
Εσχάτως και οι Lost μπήκαν σ’ αυτή τη λίστα… Λίγο θλιμμενοι αλλά ποζέρια του θανατά πλέον…
Unholy προσεξε τι θα πεις… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ρςεγσδφφσα

Συμφωνούμε απόλυτα… :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Θα μαι κάγκελο!
ΑΑΑααα και για να μη ξεχάσω πριν από το live θα τους δω από κοντά…
Θα πάω με ένα φίλο που θα τους πάρει interview…
Φιλάκια!!!

… πάω να πιάσω την ξύστρα μου …

Mόνο να μη ματώσουν πρόσεχε!!

Tα μολύβια μου ?

Αχχαχαχαχαχαχαχα

Mini Review της συναυλίας στην θεσσ/νίκη:

Κατά τις 9:00 βγήκανε οι Leave’s Eyes. Τι να πώ , μάλλον δεν κόλλαγαν με το γενικότερο ύφος αρκετά βαρετοί. Τέλος πάντων , η Liv χειροκροτήθηκε και φύγανε :P. Μετά Atrocity. Ένα group που περίμενα να δω με πολύ ενδιαφέρον , ιδίως μετά την τελευταία τους κυκλοφορία το Atlantis. Ξεκινούν το show τους με Reich Of Phenomena, αρκετά κάφροι , με ένα πολυ καλό σετλιστ και με καλή παρουσία επί σκηνής (τώρα κάτι ποζεριλίκια του στυλ: Fuck God / Fuck Christ / We are the gods of nation δεν νομίζω ότι ήταν απαραίτητα… anyway). Κορυφαίες στιγμές : Enigma / Cold Black Days / Omen / Gods Of Nations. Η ώρα έχει πάει 11:30 και περιμένουμε με αγωνία να βγουν οι Lost… 11:40 τα φώτα κλείνουν και βγένουν επι σκηνής με No Celebration. Πρώτη φορά που τους έβλεπα εγώ και… ΝΑΙ ΡΕ! O greg και ο Nick έχουν αφήσει μαλλιά :stuck_out_tongue: Δεν θα πώ πολλά , θα πω μόνο ότι οι Lost Γ-Α-Μ-Η-Σ-Α-Ν. Το σετλιστ τους ήταν υπέρτατο , είχε μέσα το μισό Draconian (Enchantment & Last time στο encore και Shadowkings , Hallowed Land & Forever failure στο κανονικό σετ)
Κατά τα άλλα , As I Die , Embers Fire , True Belief (ένα γαμημένο Widow ρε πούστη - είναι και μικρό) , Εrased , One second , Say Just Words , Perfecr Mask… Αυτά μου 'ρχονται τώρα. Κωλόφαρδοι Αθηναίοι , τι σας περιμένει :smiley: :smiley:

Αυτά, γειά χαρά.