Taake/Acherontas/Nadiwrath!

Αη γουηλ.

Ελπιζω να μην ειναι NS, οχι γιατι θα μου βγει και το ονομα τσαμπα:p

Ok μην τσεκάρεις τότε. :stuck_out_tongue:

Τι μου προτεινετε ολοι ρε, για να συμφωνησω με τον Angmar το ειπα, δεν ειμαι και ο Βοριδης :stuck_out_tongue:

Βρε αγόραρε, εγώ μουσική σου πρότεινα. Όχι να τους ψηφίσεις! :stuck_out_tongue:

Καλύτερα να του πρότεινες να τους ψηφίσει γιατί από μουσική… άστα.

Oι Legion of Doom είναι απ τις καλύτερες ελληνικές μπάντες. Τώρα αν εσένα δεν σου αρέσουν, οκ δεκτό.

Προτιμώ με τα 1000 Nadiwrath για να είμαστε και λιγάκι on-topic!

Κανένα πρόβλημα, αλλά αυτό δεν αναιρεί ότι οι LOD είναι πολύ καλή μπάντα. Στο λαιβ θα πας?

To σκέφτομαι ακόμα, είναι πολύ καλή η τιμή.
Θα αποφάσισω εκείνη τη μέρα.

2 days left… \m/

:lol: οι legion of doom? xaxa to ξερεις φανταζομαι οτι πληρωνουν καποιον να τους γραφει ολη τη μουσικη ??? κ οτι οχι μονο δεν ασχολουνται με την μουσικη που υποτιθεται οτι γραφουν αλλα κ οτι χρησιμοποιουν το ns image για να πουλησουν , καλα για nadiwrath mhn milhsw… μπαντες που θα μεινουν στο ντεμο…
κ σε καποιον αλλον οι acherontass φανηκαν ενοχλητικοι…ελεος

Nαι είμαι σίγουρος ότι πουλάνε σαν τρελοί. Όπου να ναι μπαίνουν και στα chart. Και ναι οι Acherontas είναι ενοχλητικοί και σκέτη βαβούρα.

αντε να παρουν και το grammy…

Greek scene γαμαουα λεμε παιδια! :stuck_out_tongue:
Α! Και οι Acherontas θα μπουν στο Hall of Fame!! (μαλλον διπλα απτους Legionof Doom) :lol:#-o

ενταξει η ελληνικη black metal σκηνη δεν ειναι κ η καλυτερη , αλλα οι acherontass exoyn bgalei k ena and cosmos… που αντικειμενικα ειναι πολυ ωραιο… εδω αλλοι λενε για ravencult, oti einai απο τις καλυτερες… :lol: #-o
αν ειναι ετσι, γαμισε τα… για αυτο μας κοροιδευουν στο εξωτερικο

Πλακα πλακα παιδια φια να ξερετε… οι Nadiwrath υπεγραψαν στη Moribund Recs!!.. Εγω δε τρελαθηκα στο live που τους ειδα … αλλα τα καταφεραν! οσο για LOD, ελεος… ανυπαρκτοι ανεκαθεν… οι acherontas αλλοι απο κει… κι ελπιζω να μη κανουν τη μαλακια και αναψουν εκεινους τους πυρσους οπως με Nargaroth… ουτε δακρυγονο να ταν…

ναι… κ οι order of the ebon hand ειχαν μπει season of mist k τι καταφεραν? ρε παιδια ελεος… για black metal μιλαμε… παλιοτερα οι bm μπαντες παιζανε σε 10 ατομα με τις χειροτερες συνθηκες …ομως το κλιμα ηταν πιο αληθινο… ειναι κατι παραπανω απο μουσικη, ειναι κατι παραπανω απο το πινεις την μπυρα σου ανετος σε μια γωνιτσα κ να φτιαχνεις τα μαλακια σου, κ βγαινοντας να λες " αααααα δεν ειχε καλο ηχο" εχει χαθει δηλαδη τελειως η underground φαση? οκ ρε παιδια … να πεταμε κ λουλουδια μετα[-X

Κοίταξε, δεν έχω πρόβλημα μ’αυτά που λες, αλλά μπορείς οποιαδήποτε στιγμή αν θες να σταματήσεις γιατί λες μαλακίες.

αν δεν σαρεσει, να κοιτας την δουλεια σου κ να μην ασχολεισαι

Με βλέπεις σε τόσα ποστς που ‘χεις κάνει ν’ ασχολούμαι;
Στο είπα κιόλας παραπάνω αλλά πάμε πάλι: δεν έχω πρόβλημα μ’αυτά που λες.

Εσύ εκτίθεσαι. :*