Tankard @ Sin City [21/11/2009]

Οι Tankard είναι must.Tους έχω δει 2 φορές ήδη αλλά δεν το σκέφτομαι καν. ΕMPTY TANKARD…!!!

UUUUUUP! (Επι τη ευκαιρία πείτε ώρα και τιμή αν ξέρετε στα ΣΙΓΟΥΡΑ)

15…

Θενκ γιου!

Edit: Κάποιος ώρα;

8 ή 8.30 νομιζω ανοιγουν οι πορτες

Το βραδακι θα γινει κανονικη χαμος! Με ποιους θα εχω την τυχη να πιω μπυρες? :smiley:

Επιτελους!!! εφτασ η μερα!!!
θα μοσχοβολησει ο τοπος μπυρα!!!:D:D

συνάντηση απέξω, κατά τί ώρα ωρέ???

Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω:(Και το ήθελα τόσο πολύ, ελπίζω κάποια άλλη στιγμή στο μέλλον.Καλά να περάσατε όσοι πάτε, αλλά αυτό έτσι και αλλιώς είναι σίγουρο.


Now playing: Gamma Ray - Revelation
via FoxyTunes

τελικα κατα τις 9 θα σκασουμε για να παρουμε και εισιτηριο

ρε ας παίξουν τπτ παραπάνω από το Εν Ψυχρώ Νηφάλιος

Fuck the law! Fuck the law!
They can do it in your face
Fuck the law! Fuck the law!
When the’re in a higher place

Who said we’re equal?
Laws only goverb the slobs
No one goes after those who
Do the white collar jobs

ΣΚΕΤΗ ΚΑΥΛΑ!!!Μετά τους Ac/dc , μακράν η καλύτερη (εγχώρια) συναυλία για φέτος!!!ΚΑΥΛΑ!!!

Tα λόγια είναι πολύ μικρά να περιγράψουν αυτό που είδαμε. Ένα πραγματικό PARTY με όλη τη σημασία της λέξης. Η αναφορά στον Michael Jackson στον πρόλογο του “Die With A Beer In Your Hand” θα μπορούσε να έλειπε βέβαια αλλά στους ΘΕΟΥΣ δεν κρατάμε κακία.Σκέτη καύλα από την αρχή μέχρι τις τελευταίες νότες του “Empty Tankard”.

Υ.Γ. Sodom και Τankard μέσα σε δυο βδομάδες. Αυτά είναι.

Εσπειραν! Party φαση, ξυλο και μπυρες :smiley:

ΤΙΜΙΟΤΗΤΑ!!! Απιστευτα ηταν οπως με ειχαν προειδοποιησει κατι γνωστοι-αγνωστοι…:stuck_out_tongue:
ΜΟΝΟ ΞΥΛΟ ΚΑΙ ΜΠΥΡΕΣ ( τις οποιες τις εχει κοψει o andreas). Καλη φαση γενικοτερα

Πάει ξεπουλήθηκαν κι αυτοί. :stuck_out_tongue:
Είπαν τίποτα αν θα ξανάρθουν?

Ωραια περασαμε!!!:smiley:
Μπυρες, θρας και ξυλο!!
Κριμα που δεν μπορεσε να γινει νορμαλ πιτ.

χαιλαιτ η (καλοντυμενη) μανα που μπηκε στο πιτ να παρει τον γιο της και τον πηγε εξω!

αυτό με την μάνα το είδα προς το τέλος, κ δεν το έκοψα την κατάλληλη στιγμή.

Highlight η πιτσιρίκα όπου έκανε stagediving και ήταν σε προτεραιότητα από τους υπόλοιπους ως προς την προσγείωση της. Οι άλλοι οι κακομοιρηδες έπεφταν στο κενό κατά βάση. Αλλά τέτοια καθάρματα είμαστε! Τελικά μάθαμε αν ο Gerre τα έφτιαξε μαζί της; :p:p:p

Ωραία η μπάντα live, ο Frank ειδικά μεγάλη μορφή! το σετλιστ (από όσο θυμάμαι) ήταν το εξής (ανα άλμπουμ)

Zombie Attack
Maniac Forces
(Empty) Tankard

Alcohol
Chemical Invasion

The Morning After

Alien
666 Packs

Beermuda
The Meaning of Life
Space Beer

Rectifier
Need Money For Beer

Slipping from Reality
Die with a Beer in Your Hand

We Still Drink the Old Ways
The Beauty and the Beast

Octane Warriors
Stay Thirsty!
Sexy Feet Under

(έχω ένα μικρό κενό μνήμης κ δεν είμαι σίγουρος για το Morning After, αν θέτε επιβεβαιώστε ή διαψεύστε). να πω την αλήθεια μου, θα ήθελα να παίξουν κ κάτι από το Stone Cold Sober κ Disco Destroyer, αλλά μια χαρά ήταν κ έτσι. Το Octane Warriors από το νέο άλμπουμ ΣΠΕΡΝΕΙ και στο live, βγάζει τρομερή ενεργεια.

Χάρηκα που τα παμε από κοντά με Δήμο και Κοσμά.

Νταξει η φορουμ-ικη παρεα (μαζι με τους ξω-φορουμικους βεβαιως) τα εσπασε:lol::stuck_out_tongue:

Βρήκα βίντεο στο youtube από χθες:

φαίνομαι κάπου στο 0:43 :smiley: