Tapping the Vein

Τι γνωμη εχετε για δαυτους?Ηχος να το πω…goth rock?Γυναικεια φωνητικα, φοβερη χροια η τυπισσα, ωραιες μελωδικες κιθαρες και πληκτρα που συνοδευουν τα φωνητικα.

Δε ξερω ποσους δισκους εχουν βγαλει, εγω εχω μονο το the damage:p

συ το ξερεις οτι η τραγουδιστρια τους εχει συμμετασχει σε αλμπουμ των Lost, στο Symbol of life νομιζω??

Αχαχαχα οχι!

Αλλα τους εμαθα απο το φορουμ των Λοστ οπου τους προτεινε καπου ο αληθινος Μακιντος :lol:

Και σενα οτι σου προτεινει ο αληθινος Μακι πας και το κατεβαζεις?? Η το αγοραζεις?? Προβατο…:stuck_out_tongue:

Δεν εχω ακουσει καν,αλλα το ονομα τους θυμιζει πολύ Sodom αν μη τι αλλο…

ουαου!!! τι τοπικ ειναι αυτοοοοοοοοοοοοοοοοο :stuck_out_tongue: εχουν κυκλοφορησει ενα αλμπουμ το the damage αλλα στο νετ μπορειτε να βρειτε και καποια εξτρα κομματια ως demo or sth.

και εγώ νόμιζα ότι ήταν ένα τόπικ για τον δίσκαρο των Sodom, εκ πρώτης όψεως.:stuck_out_tongue:

Παρ’όλα αυτά γνωρίζω το γκρουπ από το άλμπουμ του Damage, από τότε που κυκλοφόρησε. Είναι αρκετά καλοί, αλλά δεν θα τους έλεγα goth rock με τίποτα πάντως! Μου θυμίζουν κάτι από Skunk Anansie στο πιο ελαφρο τους, και στις πιο “σκοτεινές” στιγμές θυμίζουν λίγο Cure (όπως στο Sugar Falls). Καλο άλμπουμ πάντως όπως κ να χει.

oποιο γκρουπ πλεον εχει γυναικα vocalist βαφτιζεται ως goth δεν πα να παιζει και παραδοσιακα ελληνικα του στυλ μπηακν τα γιδια στο μαντρι :lol::stuck_out_tongue: νεες μοδες αυτες :stuck_out_tongue: παντως ναι καμια σχεση με goth rock or (για ονομα του θεου και του βουδα το εχω ακουσει και αυτο!) goth metal