Tattoos

Ωραίος ο αουτλοτορν. Πολυ ωραίο σχέδιο, αν και το σημείο δε μου αρέσει τόσο γενικά.

Φώτο κι εσύ λοιπόν.

δεν εχω καμερα προχειρη.αλλα θα τ βγαλω κ θ τ ποσταρω.:smiley:
αουτλο ωραιο ε.εγω η χαζη νομιζα οτι εγραψες sick of it all οταν ειπες λογκο.

Το συγκεκριμενο σημειο ποναει κιολας.

8O Kαμια φωτο εχεις ?

Enan anapodo stayro me kayto sidero sto koutelo

:lol3:

αν δεν ηξερα για τι μιλατε.

Σιγά μη σας το δείξω.

Δειχτο μας!

Τσούκου.

ακουνα ματατα!

Έχω και άλλο. Καινούργιο. Χα!

Με μαρκαδορο.

Όχι. Ειδικά χρώματα βάζουν σε αυτά. Είναι μόνιμα. Δε βγαίνουν.

up!
τα λατρευω,καθε φορα που κανω ενα τατουαζ σημαινει κατι για μενα και νιωθω τοσο ανανεωμενη
Δεν πονεσα ποτε σε κανενα μου τατουαζ(εχω 9) τα ευχαριστηθηκα ολα,ειναι σαν κοσμημα για μενα

Μου αρεσουν επισης και τα piercings τωρα δεν εχω πια πολλα γιατι μου τα τραβανε τα μωρα εχω μονο αυτια,μυτη+στα χειλη

Περιμενω τωρα να κανω το επομενα μου τατουαζ αποφασισα να “εμπλουτισω” ενα tribal Που εχω απο τον ωμο μεχρι τον καρπο με σκιες κτλ και στο αλλο χερι που εχω το half sleeve θα κανω απο μεσα ενα αστερακι + ενα σταυρο

χαιρομαι που στην Ελλαδα αρχισαν να γινονται conventions και γενικως υπαρχουν παιδια με αληθινο ταλεντο που ειναι και καθαροι,σωστοι επαγγελματιες

Logo Slapshot στο δεξο χερι πριν 2 εβδομαδες.

Κολλησε μια χαρα διπλα στο Sick Of It All.:slight_smile:

Εγω εχω μια καρδια στην πλατη μου:)

χάκαρα τον υπολογιστή της ευανθίας !

:p:p:D

(φιλικά)

πολυ ωραιο!!:)k egw exw sthn plati k oxi ston wmo(mperdeutika):stuck_out_tongue:

εγω σκεφτομαι να κανω εναν καρχαρια στο αριστερο μου ποδι, αλλα πρωτα θα ψαξω για τιμες κτλπ, και μετα βλεπουμε.

Στον επόμενο μισό χρόνο θα το πάρω απόφαση και θα κάνω κάτι τέτοιο στο εσωτερικό του καρπού.

http://www.flickr.com/photos/dwam/4014829657/in/photostream/