Tattoos

Χαλαρα εθισμός :stuck_out_tongue:

Εχω Ved Buens Ende στην πλάτη και έχω ήδη “έτοιμα” τα 2 επόμενα, αλλά δεν ξέρω πότε και αν θα τα κάνω:roll:

3o και στα καπακια 4ο!

Έχω ένα και από τότε που το έκανα μου έχει γίνει έμμονη ιδέα να κάνω κι άλλα…είναι όντως μεγάλος εθισμός…
Να δω πότε και αν θα τα κάνω…

τρελενομαι για τατοο!!!θελω να κανω 4 και τα εχω βρει ηδη!!θα ξεκινησω το πρωτο το καλοκαιρι :D:D:D:D

Ακριβώς την εποχή που δε πρέπει.

quoted for truth

κάντο απρίλη ή οκτώβρη καλύτερα

απριλη το σκεφτομαι…βασικα και για μαρτη σκεφτομαι αν εχω χρηματα

αν και δεν με τρελαινουν και γω σκεφτομαι μακροπροθεσμα να κανω ενα

πως γινεται να μην σε τρελαινουν τα tattoo αλλα και να σκεφτεσαι να κανεις?? :-k

για αμα τρελαινουμουν να κανω ηδη θα ειχα χτυπησει ενα:oops:

Και εγώ σκέφτομαι να κάνω αλλά για αργότερα.Ξέρετε αν τελικά ένα τατουάζ μπορεί να βγει?

μπορει ρε!..με λεηζερ και τετοια.

αμα σκεφτεσαι ήδη να το βγαλεις, ισως ειναι καλυτερο να μη το κανεις

με νερό και πράσινο σαπουνι

Όχι,απλά προνοώ σε περίπτωση που το βαρεθώ

ε αυτο σου λενε,αμα πιστευεις οτι θα το βαρεθεις,γαμα το,παρε ενα μαρκαδορακι και εισαι κομπλε

Πρώτα θα δοκιμάσω με χένα και αν δεν το βαρεθώ βλέπουμε.αλλά λέω σε περίπτωση που κάνω κανονικό και το βαρεθώ τι γίνεται.δεν είπα ότι μάλλον θα το βαρεθώ

εμενα με προβληματιζει περισσοτερο τι θα κανω και οχι η πραξη αυτη καθαυτη
γιατι αν κανω καποιο γαματο σχεδιο (δρακους, τραημπαλ κτλ) ναι μεν θα ειναι καβλα αλλα θελω να σημαινει και κατι ταυτοχρονα

ωραια ιδεα ειναι να κανω ενα μουσικο πενταγραμμο:oops:

Laser, με σημαδια καψιματος για κληρονομια ή πλαστικη, με μετρια και ασχημα οπτικα αποτελεσματα.

Εναλλακτικα μπορεις να καψεις μονος σου το δερμα στο σημειο εκεινο:!:

τωρα ειδα αυτο thread…πολυ ενδιαφερον…φιλε απο αυτα που ξερω (απο μαγαζι μου το εχουν πει) οι περισσοτεροι που κανουν tribal τα βαριονται…γουστα βεβαια αυτα…

οπως ειδα και πιο πριν οντως το καλοκαιρι ειναι η χειροτερη εποχη καλυτερα να κανει καποιος πχ σεπτεμβρη οκτωβρη…λιγοτερος ηλιος και ιδρωτας…οσο πιο πολυ το προσεξεις στην αρχη τοσο καλυτερα θα διατηρηθει…

εγω εχω ηδη 2…
το 1 στον ωμο (χαρος με κιθαρα-τσεκουρι που εχει αιματα και πισω του φωτιες)
το αλλο στο ποδι (λιγο τεραστιο- το cause of death των obituary)