Tattoos

etsi…auta prepei na legontai…oxi tipota allo alla etoimazomai gia to epomeno kai an tin patiso tha fao kanenan…

Cheers

Εμένα το δεύτερο tattoo μου, έγινε εξόφληση λογαριασμού στον ΟΤΕ? :cry: :cry: :cry:

Mη μου στεναχωριέσαι … :cry: Τώρα που νενηκήκαμεν ,θα σου κάνω δώρο ένα καινούριο,όπου και όποτε θες… :lol:

εσύ velis δεν παιζεσαι τελικα!!!

θα παρουμε τα scalps και σε αυτο το forum!!!

Ναι, θα ρίξω τρομερό γέλιο κι από δω μαζί σας :smiley: :smiley: :smiley:

βασικα εχω μεγαλη πωροση με τα tattoo.εχω μεχρι στιγμης 6.ενα queensryche,ενα priest,2 tribal,ενα τερας που βγαινει απ το στηθος και τον sponge bob (!!!)[/i]

SWSTOS!!!

Μ’αρέσουν πολυ, αν κ δεν είμαι σιγουρη αν θα έκανα ποτέ…προτιμώ τα βέβαια τα μικρά και διακριτικά σχέδια αλλά κοιτάξτε κ αυτά…



[size=6]…κ 'ενα σωρό άλλα!!! Τέχνη!Τι να λέμε τώρα…![/size]

Εγω θα ρωτουσα ποιο ειναι το καλυτερο-πρωτοτυπο tattoo που εχει καποιος η εχει δει.

Εεετσι ρε Μακη!!!

λοιπον σε αυτο εδω το τοπικ θα μιλαμε αποκλειστικα για τατουαζ

τονιζω δεν θα κανουμε σπαμ ειναι ωραιο θεμα
ευχαριστω πολυ…

λοιπον εγω θελω να κανω τατουαζ αν και δεν εχω ακομη βρει σχεδιο
δεν θελω να πολυφαινετε σκεφτομαι να το κανω στο μπουτι μου κατω απο το μπξερακι εστ ωστε να μην μπορουν να το δουν οι γονεις μου,βασικα το θεμα ειναι το σχεδιο θελω κατι σχετικα μικρο και επισης σκεφτομαι αντι για καποιο σχεδιακι να γραψω καμια φραση αλλα κυριως ψαχνω ενα ωραιο μικρο σχεδιακι εννοειται μαυρο δεν μα ρεσουν τα χρωματα στα τατοο…

οσοι εχετε καλλιτεχνισει πανω στο χερι σας παρακαλω να το αναφερετε και να καταιεσετε και πικς
και τις εμπειριες(τραυματικες)σας

Προσφατα εκανα και το 2ο…και τα 2 ειναι στα ποδια.

Και οντως ειναι τραυματικη εμπειρια:p

εγω θελω να κανω ενα στο ποδι και ενα στο χερι…αλλα και γω κολαω στο σχεδιο …

α και κατι αλλο…ισχυει οτι υπαρχει ενα που κραταει δυο χρονια ?

βασικα σκεφτομαι να κανω το S των Sepultura< στην αριστερη μου γαμπα, πλαγια…το σκεφτομαι καιρο δηλαδη…τα φραγκα να βρω…

Ωραια τα τατου ειδικα αν ειναι συμβολικα γιατι τα κρατας καιρο. Μια φιλη μου θα κανει το σημα του page.
Εγω θελω να κανω στο ποδι την μασκα του δραματος (κωμωδια-τραγωδια) αλλα βλεπουμε γιατι “ειμαι ακομα στην αναπτυξη” :Ρ

Να’το το θέμα, μπράβο δατς γουάη :stuck_out_tongue:

Μου’χει κολλήσει εδώ και ένα-δυο χρόνια να κάνω κάτι νεραϊδοειδές στην lower back (στο κέντρο ή στο πλάι, ακόμα το φιλοσοφώ :stuck_out_tongue: ) :bounce: και από όταν πήγα να κοιτάξω σχέδια το σκέφτομαι συχνά πυκνά. :-s
Δε φοβάμαι μήπως με τα χρόνια το μετανιώσω, όσο φοβάμαι να πετύχω αυτό ακριβώς που θέλω και να βρω τον κατάλληλο να το σχεδιάσει… έτσι ώστε να μην μετανιώσω :stuck_out_tongue:
Επίσης τα “δεν το είπα στους γονείς μου και το κάνω κάπου να μη φαίνεται” μου τη σπάνε. Αφού θα το έχεις για μια ζωή, κάποτε θα το δουν και θα το φας το βρισίδι εάν νομίζεις ότι θα σε βρίσουν. Τουλάχιστον let them know. :-k

Ελα ρε Aloe, ολες οι κοπελες εχουν νεραιδες,τριανταφυλλακια και ιστοριες στην μεση (η στον ωμο). Καιρος γι’ αλλαγες μην μας βαζουν ολες στο ιδιο τσουβαλι 8)
[Δεν λεω οτι δεν μπορει να σ’ αρεσει, κουβεντα κανω. Εξηγουμεθα για να μην παρεξηγουμεθα!:slight_smile: ]

συμφωνω με την αλοε οτι θελω να το πετυχω

ξερετε κανα καλο τατουατζιδικο ?

Ναι, είναι σχετικά κοινότοπο (και ποιο τατουάζ δεν είναι…; :-k), αλλά το έχω φιλοσοφήσει αρκετά και νομίζω κάτι τέτοιο θα ήθελα να έχω για πάντα πάνω μου. :-s Δε βιάζομαι πάντως, ούτε θα πάρω έτοιμο σχέδιο, θα ζορίσω τον τατουατζή, έτσι ώστε να είναι πιο σπέσιαλ, προσαρμοσμένο στα δικά μου γούστα. Ρωτήστε τον Mackintosh, του έχω αναλύσει όλο μου το τατουαζικό όραμα! :stuck_out_tongue:

Χαχα, ετσι! Να επιμεινεις με το ζορι στον τατουατζη οπως λες μη σου κανει καμια βλακεια.
Ο πατερας μου εχει κατι θεικα με κατι γυπες και κατι καρτουν τυπους σε φαση σερλοκ χολμς. Ο,τι να ναι εχει βαλει. Ειναι και το πως θα το συνδιασεις δηλαδη. Ειχε παει σε καλο τατουατζη αλλα ειναι στην Κω :Ρ