Tattoos

Λοιπον παιδια για τατουατζη θα ρθειτε σε μενα να σας παω στον δικο μου:p
Θυμαμαι την φαση στο πρωτο μου τατου,που ειχε φτασει σε ενα σημειο στο σχεδιο οπου ηθελε απλα γεμισματα με λεπτομεριες.Γυρναει και μου λεει ‘να κανω κατι δικα μου εδω περα?’.Το σκεφτομαι λιγα δευτερολεπτα και λεω δε γαμιεται ‘κανε οτι θες’.Τελικα το αποτελεσμα ηταν μαματο.

Α και Αλοε ετσι και αρχισεις τις αναλυσεις ΚΑΙ στο φορουμ θα σε κανω ριπορτ!

Γιατί ρεεε; :frowning:
Εγώ που σε βοήθησα για το δικό σου… :frowning: (λέμε τώρα)

Αντι να λες ευχαριστώ που σε έσυρα στο barcode[-X

barcode στην μεσογειων πισω απο τον βαρδα παρα πολυ καλο φυσιολογικες τιμες

κοιτα να πς στο μπαρκοουντ και να ζητσεις να σου κανει τατοο ο παντελης

το καλυτερο τατουατζιδικο ποιος στο εκανε??

Εγω το εκανα στην Παληνη, στον Ακη αν ξερεις…

α νομιζα μπαρκοουντ στην μεσογειων

βασικα ξερω τον τζενιο παλαιο φαληρο το μπαρκοουντ και το τραιμπαλ

Κοιτα αυτος που σου λεω ειναι πολυ καλος,πολυ καλα σχεδια και καλες τιμες.

Xμμ εγώ θέλω να κάνω τον Ερυθρό Σταυρό στο κόκκαλο του αυχένα.
Και το σχεδιάκι των Ulver στη γάμπα.Αλλά φοβάμαι μην πονέσω.Οπότε δεν πρόκειται να τα κάνω χεχ

Ξέρω, το έχω λιώσει το μαγαζί. :-s
Ο Παντελής είναι με τα αστεράκια στο φρύδι; Τι μορφές θεε μου :stuck_out_tongue:
Πάντως είναι μάλλον απ’τα ακριβότερα…

Ο Τζένιος δεν κάνει και piercing? Είναι καλός; Πρόσφατα μου είπαν γι’αυτόν και λέω να τον επισκεφτώ λίαν συντόμως. Καναν άλλον καλό pierce-ά ξέρεις;

Χριστέ μου, συμβουλεύομαι τον δατς γουάη :-s :? νο οφφενς :lol:

δεν παρεξηγουμε μην ανυσηχεις

βασικα ο παντλης δεν εχει καν φρυδια τα χει βγαλει για να κανει ταττοο εχει παντου εχει και στο εσωτερικο του χειλους. απο πιρσινγκ θα σου προτεινω παλι μπαρκοουντ αλλα οχι τον παντελη αλλα το χρονη που πιστευω οτι ειναι ο καλθυτερος(εχω κανει εκει πιρσινγκ για υατο στο λεω) τωρα παμε στο κεφαλαιο τζενιος στον τζενιο εχω κανει σεπτουμ(διαφραγμα) και ομολογω οτι τονν μισησα\ελιωσα στον πονο αιματα τρεχαν μιση ωρα και τετοια φαση…μακρια απο τον τζενιο για το καλο σου ασε που εχω την εντυπωση οτι δεν αλλαζει και τις βελονες
εμενα αυτο που μα ρεσει στο μπαρκοουντ ειναι οτι σε ηρεμουν εγω καθε φορα που εκανα τρυπα το συζηταγα μια ωραμε τον χρονη και χαλαρωνα ενω ο τζενιος ουτε γεια δεν ειπε…εμενα η εμπειρια μου στα πιρσινγκς μου λεει barcode κοιτα οι τιμες ειναι καπως δηλαδη τα face piercings δεν βαζω αυτια μεσα πανε απο 50 - 60 τωρα τα ταττο αναλογα σχεδιο χρωμα μεγεθος,βασικα οσο πιο κοντα σε κοκκαλο ενα ταττο τοσο ιο πολυ ποναει,p μετα απο καποιο σημειο οι περισσοτεροι κανουν μονοι τους τα πιερσινγκσ

Μην πάτε στο barcode,θα σας φάει ο λεκτικός !

ο λεκτικος παει μονο μεσημερια και ειναι ιδιοκτητης και πολυ ανετος

το ξέρω,εγώ μ αυτόν δίπλα δεν μπορώ να είμαι άνετος.

Κοιτα οταν εισαι πελατης μια χαρα ειναι.Αν του πεις ομως “ε Λεκτικε σε μαμαω” τοτε νταξει :stuck_out_tongue:

Παλιά είχα τρελό κόλλημα με τα τατουάζ, τώρα μου έχει φύγει κάπως. Είναι και πανάκριβα τα γαμημένα:p Αν κάνω πάντως στα 20 και βάλε, μην έχουμε τπτ αλλοιώσεις κλπ:p

οχι απλα πες ο χοντρος σε γαμαει εκει ειναι που πεθαινεις

κάτσε ρε,δεν υπάρχει μόνο ο χοντρός που είχε γίνει το θέμα τότε,υπάρχουν κι άλλοι.

Ναι, αυτό λέω, ο Παντελής έχει βγάλει το φρύδι για να κάνει αστεράκια. :stuck_out_tongue:
Ο Χρόνης μου είχε κάνει στο belly button(8) <3 :stuck_out_tongue: ), και όντως μου μιλούσε μισή ώρα πριν το κάνει, με το πάσο του, θεός! :lol: Σου δίνει και τη βελόνα στο χέρι που είναι καλό.
Αλλά για Τζένιο έχω ακούσει και καλύτερα… :-s Τεσπά. Για τον πόνο δε με νοιάζει πάντως. Μπρος στα κάλη τι είν’ ο πόνος; :stuck_out_tongue:

βαριεμαι να σου εξηγω αλλα θα το κανω λοιπον τι εστι τζενιος
ο χρονης δουλευε παλια σε ενα πιρσαδικο στο κεντρο και αποφασισε να φυγει αλλα του παν πρωτα να βρε
αντικαταστατη και βρηκε τον τζενιο που εκανε σε ερασιτεχνικο επιπεδο και του εμαθε τα μυστικα και τα λοιπα και ο μαλακας ο τζενιος τωρα τον βριζει και λεει μαλακιες για τον χρονη βασικα ρωτα τον ιδιο τν χρονη ποια ειναι η γνωμη του για τον τζενιο,μπαι δε γεη μονο που βλεπεις τον τζενιο τρομαζεις απο την σκατοφατσα του γνωμη μο μακρια απο τον τζενιο αν και εχει τρελο κοσμο λγω τιμων το σεπτουμ μου το χρεωσε 20 ευρω οταν το μπαρκοουντ το χρεωνει 60

Οκ. Δεν πάω σ’αυτόν. Βαριόμουν να κατεβαίνω και μέχρι το Π.Φάληρο. :stuck_out_tongue: