Tattoos

Θελω να κανω ενα, εκει που τελειωνει το πανω μαγιο, ωστε να φαινεται το καλοκαιρι :stuck_out_tongue:
Αυτα του τριμηνου

Χενα δηλαδη.Δεν ειναι οτι καλυτερο για το δερμα

Xm, γιατί; δε το ειχα ξανακουσει αυτο…:-k

η χενα μπορει να προκαλεσει καρκινο του δερματος για αυτο θελει προσοχη:!:

δεν υπαρχουν 3 μηνες χενες βασικα σε 3 μηνες θα χει γινει χαλια για να μην πω οτι δεν θα υπαρχει

αμα σου πουν τατουαζ που διαρκει 3-6 μηνες μην διαννοηθεις να το κανεις

Aσε που ειναι σαν απ’ αυτα στα γαριδακια. Πολυ ψευτικο.

Λες και το κανονικό τατουάζ δε προκαλεί καρκίνο του δέρματος:lol:

[QUOTE=thats why;353454αμα σου πουν τατουαζ που διαρκει 3-6 μηνες μην διαννοηθεις να το κανεις[/QUOTE]

γιατί; για τον καρκινο επειδη θα γινει χαλια; :Ρ

παιδια :

  1. προκαλει καρκινο του δερματος ?
  2. τοσο ακριβο ειναι ? ποσο κανει ?

Για καρκινο απλα εχω ακουσει οτι δημιουργει πιο ευκολα απο μονιμο τατουαζ.
Δεν ειναι ακριβο. Παλι αναλογα με το μεγεθος παει. Εχω βρει απο 5 μεχρι 20.

Για κανονικό τατουάζ ξέρω πως ένα μικρό πχ κάνει γύρω στα 80 γιούρος.

Παιδια μια γνωστη εκανε χενα,και ερεθιστικε το δερμα της στο σημειο κεινο και μετα εκανε θεραπεια.Γιαυτο προσοχη, το δερμα του καθενος αντιδρα διαφορετικα.

Ασε που κραταει για μηνα το πολυ.

Μια φίλη έκανε ένα πολύ μικρούλι με 40 γιούροζ. Εξαρτάται κι απ’το μαγαζί. Αλλά νταξ, άμα κάνεις κάτι που θα σε συνοδεύει στην υπόλοιπη ζωή σου, δε νομίζω ότι το πρώτο πρώτο που κοιτάς είναι τα ευρώπουλα… :-s

Έλεγα αν η ομάδα μου πάρει το κύπελλο να πάω να κάνω στο μπράτσο έναν Δημόκριτο (το κλασσικό σήμα του ΑΟΞ προτού το βεβηλώσει ο μπακάλης ο παντόπουλος), αλλά δυστυχώς πάλι πήραμε το πουλί του αστροναύτη. Το αναβάλλω για του χρόνου αν και βλέπω τον Ματζουράκη που μας τον ξανάφερε ο μπακάλης να ολοκληρώνει το έργο του, δηλαδή να μας ρίχνει στη Β :lol: :lol: :lol:

Λοιπον…
εγω θελω να κανω ενα μονιμο τριφυλλακι πολυ πολυ μικρουλι στο ποδι…το θεμα ειναι οτι θελω να βαλω και χρωμα και δεν ξερω ποσο θα παει το μαλλι…:-k :?

Τωρα σχετικα με το θεμα του πονου...μια φιλη ειχε κανει στην γαλλια ενα μονιμο στο κατω μερος της κοιλιας και πονεσε ασκετα ισως γιατι ειναι το δερμα πολυ λεπτο στο σημειο αυτο...εκτως αυτου ποναγε φρικτα για μια εβδομαδα οταν επεφτε στο κρεβατι ανασκελα παντα{μπρουμητα δεν το συζηταμε}ακουμπουσε απλα το σεντονι στο σημειο...:? 

Απλα οσοι ειναι να κανετε σε τετοια σημεια τατου…
ενταξει οκ ειναι πολυ τζαμι αλλα σκεφτητε και τις συνεπειες μετα…αλλα να μου πειτε μπρος στα καλη…:smiley: :stuck_out_tongue:

Φοβερό thread!
Και πολύ επίκαιρο, γιατί την ερχόμενη εβδομάδα θα κάνω ένα ακόμα! :smiley: :bounce:

Tα λατρεύω τα tattoos!

Αν δεν ζούσα στην συντηρητική χώρα που ζούμε (από θέμα εύρεσης επαγγελματος κυρίως), θα είχα περισσότερα και από τους Mötley Crüe! 8) :lol:

Oπότε αναγκαστικά αρκούμαι σε λίγα…

Το πρώτο που έκανα πριν 10 χρόνια περίπου! (αριστερό μπράτσο)

Και ένα που έκανα πριν λίγα χρόνια, μόλις απολύθηκα από το στρατό (δεξί μπράτσο):

Άλλη μια σύμπτωση είναι ότι αυτό το σαββατοκύριακο έχει στο Γκάζι, το 2nd Athens Tattoo Convention!

http://www.athenstattooconvention.gr/index2.html

Όσοι πιστοί… :wink: 8)

Πολυ ωραια τα τατου μαιδεν ειδικα το 2ο!!

Το σκεφτομαι να παω στο event στο γκαζι, να κανονισουμε οι τατουμανεις να παμε μπουγιο αν ειναι

Maiden79 το δευτερο ΓΑΜΑΕΙ ρε

Thanks! :wink:

To ξέρω! Guns είναι, τι θα έκανε; 8)

Να και το δικο μουυ

το δικό μου…


(το δεύτερο, ούτε 2 μηνών)

το οποίο θα συνεχιστεί μέχρι πιο κάτω στο πρώτο που είναι στο γοφο:D :smiley: