Tattoos

ε είναι πρησμένο τώρα με ζελατίνες κτλ! θα ποστάρω σε 2-3 μέρες που θα έχει κυριλέψει λίγο! πολύ άντρας πλέον λέμε :stuck_out_tongue:

Μεγεια bro και περιμενουμε φωτο :wink:

thanx κεν :slight_smile:

με γειες, με γειες ! αντε να το δουμε ! 8)

με γεια Παναγιωτη!!!

είναι ερεθισμένο ακόμα αλλά το κόνσεπτ φαίνεται 8)

sign of the hammer be my guide ! ωραιος, με γειες ! :smiley:

ασχετιως θεματολογιας,φοβερη δουλεια σου κανανε, μεγεια

θενξ γκάιζ!

ΠΟΣΟ ΓΑΜΑΤΟ;;;;; και το λέω για την δουλειά όχι για το σχέδιο. για το σχέδιο δε χρειάζεται να πω τπτ

ψόφησα στο πόνο μλκ :stuck_out_tongue: βέβαια το έπαιζα πολύ άντρας και δεν έδειχνα τίποτα, είχα στο μυαλό μου το “no pain” που έλεγε ο duke στον rocky στον αγώνα με το ρώσο:lol:

swing your tattoo to crack the sky

αν κι εχουμε βαρεθει να μετραμε σφυρια σε μπρατσα και πλατες,epoc η δουλεια.Μεγειες!

δεν έχεις κι άδικο αλλά ότι τατού κάνεις το κάνεις για πάρτυ σου, ασχέτως πόσοι άλλοι το έχουν κτλ! άσε που πλέον με αυτό θα με αναγνωρίσει σαν true ο odin όταν κατέβει στη γη και θα με πάρει στη βαλχάλα :stuck_out_tongue:

με τις ελιές που έχεις στην πλάτη δεν υπάρχει πρόβλημα?Όχι ακριβώς ελιές αλλά σπίλοι μάλλον είναι.

γαμησέ τα, δεν είναι πλάτη αυτό…χωριάτικη είναι!!
πήγα σε δερματολόγο και μου είπε ότι εκεί δε παίζει πρόβλημα γενικά, γιατί τα πιο πολλά είναι από τον ήλιο κτλ. μερικά που είναι κανονικές ελιές δε μου τα έχει χτυπήσει, έχει ένα μικρό κενό γύρω γύρω αν παρατηρήσεις.

ωραια δουλεια

Τα σπαει elric.Πολυ καλη δουλεια φιλαρακι :slight_smile:

thanx brother:!:

πολυ μεταλ γαμω ρε ελρικ.ωραιος

γάμησε