Tattoos

ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

Το πιο γαμάτο tattoo το έκανε ο ένας και μοναδικός Dave Lombardo (είναι όντως μηχανή τελικά…) -->

[I]http://www.youtube.com/watch?v=EjeTV-4Q08E[/I]

…και του Gary Holt είναι πολύ άρρωστο. Θεός ο τατουατζής, δεν έχουμε τέτοιους εδώ.

Σωστόν!

ΝΑ ΓΙΑΤΙ πάντα λέω (σε όσους ψήνονται να το “χτυπήσουν”) οτι πρίν αποφασίσουν να χτυπήσουν πάνω τους το Α ή Β σχέδιο πάνω τους, να το δοκιμάσουν πρώτα ([I]πρόχειρα)[/I] σε[B] henna [/B]ή [B]mehhedi[/B] -[I]που βγαίνουν εύκολα εντός βδομάδος[/I]- άντε και με καλό μαρκαδόρο :p. Αν τελικά τους αρέσει και ΔΕΝ το βαρεθούν (αν πιστεύουν) τοτε να το χτυπήσουν μόνιμο…Αλλά μετά τα 25-30 καλύτερα…

9 μερούλες ακόμα 8)

πόσο γαμεί του λομπάρντο;;;;

Ωραία είναι αυτά τα τρισδιάστατα τατού με το σχισμένο δέρμα αλλά πολύ φοβούμαι οτι θα γινουν overused σύντομα και θα τα βαρεθούμε.

υπάρχει περίπτωση να μπορώ να πάω για μπάλα δευτέρα βράδυ ενώ το σάββατο θα έχω βαρέσει τατού ή μπααααααα??

Εξαρτάται που το έχεις κάνει…
Αν είναι στο πόδι, φαντάζομαι δεν είναι και ότι καλύτερο να στο ταράξουν στις κλωτσιές

στη πλάτη θα το κάνω αλλά δε ξέρω από θέμα ιδρώτα,τριβής κτλ αν θα κάνει στη δεύτερη μέρα. έχουμε και ντέρμπι τη δευτέρα γμτ :stuck_out_tongue:

Ναι ρε δεν παιζει προβλημα και εγω το εχω κανει :wink:

ρε παιδι μου καλο ειναι για 15 μερες να μη το ζοριζεις. Τωρα αν πρεπει ντε και καλα να παιξεις μπαλα νταξει. Απλα σε κανα τακλιν σε καμια πτωση, μη δεις το ταττου πανω στο χορτο

αμφιλεγόμενες οι απόψεις:lol:

Στην πλατη δεν εχεις προβλημα bro(αλλα ενταξει και εσυ σε αυτο το παιχνιδι μην βγαλεις και ολο το παθος του true heavy metal πολεμιστη :lol:)χαλαρα στης μονομαχιες(το ξερω ειναι δυσκολο αλλα δειξε χαρακτηρα :wink:) εγω φαντασου το ειχα κανει στο χερι και μπορω να πω οτι ειχα φαει αρκετες αλλα ολα κομπλε!!!

Aν εννοείς είσαι σε ομάδα ποδοσφαίρου ([I]κι άρα πας προπονήσεις, αγώνες συχνά[/I]) και θες να το χτυπήσεις στο πόδι ΜΗΝ το κάνεις αν δεν πάρεις άδεια 1ας βδομάδας ([I]να φύγει -μετά bepanthol cream- το “στρώμα” (ξεραμένο αίμα+μελάνι) εντελώς [/I]). Σε άλλο σημείο, ε ΟΚ αρκεί να μην το πολυζορίσεις. Μη ξεχνάς πως το φρεσκοχτυπημένο ταττοο αρχικά είναι μια [I]“πληγή” που θέλει να έρθει στα…ισα της [/I]:lol: και να “ηρεμήσει”…

όχι ρε τι ομάδα :stuck_out_tongue: σε ένα ρημαδιασμένο 6χ6 παίζω κάθε δευτέρα! το οποίο εντέλει το γείωσα γιαυτή τη βδομάδα, δε γαμιέται! άσε μη γίνει καμιά στραβή και φάω τη ξενέρα της ζωής μου μετά8)

να πας να παιξεις, δεν υπαρχει κανενα απολυτως προβλημα.

[SPOILER]εχω 4 μερες ακομα να σε πεισω :lol: [/SPOILER]

σκεφτομαι και εγώ για tattoo σε όλο το χέρι.είμαι ανάμεσα σε balrog και witchking καθ’οτι φαν του τόλκιν.

witchking θα γαμει!

πείτε μου μεγειά :smiley:

pic ??