Tattoos

μεγειές 8)

Απο οτι βλεπω ολοι οι true εχουμε το sign of the hammer στο πετσι μας!!!8)8)8)

Μλκες έχει γίνει πιο κλισέ και απ’ το λύκο/γεράκι πλέον :stuck_out_tongue:

με γεια, ωραιο ειναι, αλλα ισχυει, ξερω τουλαχιστον 5-6 που εχουν την σφυραν τατου… οπως ειπε καποιος τατουατζης σε συνεντευξη, ολοι πλεον ζητανε τον Λεωνιδα απο τους 300 για τατουαζ, και τους λεω ρε μεγαλε, θα πας στην παραλια, και θα εισαι εσυ και αλλοι 300 με το ιδιο τατου…

τέτοια σύμβολα δεν τα κάνεις επειδή είναι τρέντυ αλλά επειδή σου μιλάει στα μέσα σου :wink:

+1 Πολυ σωστος ο Τραμπ!!!

και αν φτασουμε στο σημειο να λεμε τους μανογουορζ τρεντυ, σε τι κοσμο θαμαι εγω ενα τσουτσεκι;

Προφανώς, και το σχόλιο μου δεν ήταν τέτοιο ύφους - μπαίνω στο τατουατζίδικο και ξεφυλλίζω και ότι μου αρέσει το χτυπάω…

μπα μαλλον για μενα λενε, ουτε το δικο μου ειχε τετοιο υφος, απλα το αναφερω για την συχνοτητα που το συναντας, προφανως ομως και το κανεις για αλλους λογους και οχι γιατι “εχει περαση”…

απλά θα μαζευτούμε πολλοί στη βαλχάλα μάγκες 8)

Είχα κι εγώ την πρώτη μου εμπειρία με τατου πρόσφατα (θέλω να κάνω μερικά ακόμη αλλά σιγα σιγά :Ρ)

Μικρό, διακριτικό και ιδιαίτερα συμβολικό για μένα. (όχι, δεν είναι μόνο από το ομόνυμο των Alice in chains :stuck_out_tongue: )

Tatsoman είναι πολύ όμορφο. Ωραίο σημείο, ωραίο μέγεθος, ωραία γραμματοσειρά, ωραία λόγια.

Σκέφτομαι εδώ και κανα μήνα ότι έχω καιρό να κάνω ταττού, έχει αρχίσει να με πιάνει εκείνη η φαγούρα, ξέρετε, παραλίγο να χωθώ την παρασκευή στο medusa να κάνω κανα γυναικείο να μου φύγει το άχτι για κανα εξάμηνο.
Τι μαλακιζμένο σύνδρομο στέρησης :?

Σκέφτομαι να κάνω το τρίτο μου. Το Icon στο μπράτσο σαν μανίκι…

Ευχαριστώ πολύ Almighty, έγινε κι από φίλη εντελώς δωρεαν (το καλύτερο απόλα :p) Πάντως αυτό με το σύνδρομο στέρησης ισχύει, κι εγώ θέλω ήδη να τα συνεχισω γιατι είναι κάποια συγκεκριμένα που τα θέλω πάνω μου όπως και δήποτε. Πάντως μην πάρεις βιαστική απόφαση, προσωπικά πιστεύω ότι το τατου πρέπει να σημαίνει αρκετά για να το κάνεις, μην βγεις με καμια καρδούλα/λουλουδάκι στο χέρι και το κλαίς μετά :stuck_out_tongue:

Ωραίο σαν ιδέα, απαιτητικό σχέδιο όμως!

Όντως! Και δεν το έχω δει και κάπου…

Ξέρει κάποιος ενδεικτικές τιμές για tattoo-φράσεις; Φερ’ειπείν, τρεις λέξεις σε μέγεθος μιας παλάμης;

Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για Dermagrafics, αλλά από λεφτά τι λέει;

στο nico που έκανα στη γάμπα μια φράση στη quenya (γύρω στους 25 πόντους είναι το μήκος) μου πήρε 100 euro.

Πολυ καλο το dermagrafics αδερφε εκει εχω κανει το μεγαλυτερο μου tattoo και εμεινα πολυ ευχαριστημενος.Απο τιμες ειναι η αληθεια οτι τσιμπαει λιγο αλλα αν θελεις καλη δουλεια μην το σκεφτεσε καθολου.


I am here: http://tapatalk.com/map.php?pvskp2
Sent from my iPhone using Tapatalk

Γύρω στα 100 πάνε οι λέξεις και τα γράμματα γενικά. Ταρίφα κι έτσι.