Telisvas in tv!

EINAI GEGONOS.SIMERA KAI KATHE MERA APO 11.30-12.30 O TELISVAS STIN TV.PSAKSTE TA KANALIA .THA PAIZEI METAL?I THA TO GYRISEI SE TILEOPTIKO MAGAZINO ?ANY FEEDBACK elgrafico@grafikos.gr

“Hey man, look at me rocking out, I’m on the video!”

Έψαξα το πρόγραμμα όλων των καναλιών και δεν τον έχει πουθενά εκτός και αν το πραγματικό του όνομα δεν είναι Τέλης αλλά Γιώργος Βαρεμένος ή έχει ντοκιμαντέρ στην ΕΤ1 :stuck_out_tongue: Πες και σε ποιο κανάλι ντε… :roll:

ΨΑΞΤΕ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΧΑΣΕΤΕ!!!
ΠΛΟΥΣΙΑ ΔΩΡΑ!!!

ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΗΚΑ!!!
ΩΡΑΙΑ ΓΡΑΒΑΤΑ!!!

ΓΡΑΦΙΚΟΣ!!!

Ψαξε…Ψαξε…Δεν θα το βρεις…

Α σε ενα καναλι ειναι ενας τυπος που διαφημιζει μαξιλαρια!Τον βρηκα :stuck_out_tongue:

Α να! Κι ένας άλλος που κρατάει τα χαλιά (αλλά δεν φαίνεται) σ’αυτή εκει με τα μπορδοροδοκόκκινα, κυπαρισολαδί κ.α
Μωρ λες να 'ν ο Τέλης?

einai to prwi stin ANT1, me ton Papadaki, kanei to entheto gia to adinatisma!! Einai i xontri pou adintatizei me Gilli Diet!!! Xa…xa…xa…

Σας κορόϊδεψε κανονικά ο Japan… Βασικά εμφανίζομαι κάθε βράδυ στις 11.30 το βράδυ στο CNN, αλλά δεν μπορείτε να με δείτε γιατί δεν έχω παραχωρήσει ακόμα τα δικαιώματα της εκπομπής για την Ελλάδα (πληρώστε λιγούρια ποζεράδες)… Βασικά η εκπομπή είναι σκανδαλοθηρικού περιεχομένου, χτές ασχολήθηκα με το νέο γκόμενο της Μιμής, τα γαντάκια της Μαρριέτας Γιαννάκου, τον έρωτα του Γιώργου Παπανδρέου με την Άντζελα Γκερέκου και ακολούθως θ’ αποκαλύψω όλους τους κρυφούς έρωτες που υπάρχουν μέσα στο rocking… (pm όσοι γουστάρουν να δώσουν πληροφορίες). Ωστόσο έχει και μουσικό ένθετο το οποίο ασχολείται αποκλειστικά με τους αγαπημένους μου Joey Tempest και John Norum… Όλοι οι άλλοι να πάνε να γα…

Μωρό μου τόσο γρήγορα ξέχασες την όψη μου…; Μάτια που δεν βλέπονται γεμίζουν αστράκια…

Sirjim αγόρι μου (χοντροκώλη) θα ξεράσω δημοσίως τι έκανες τη Δευτέρα…

xa…x.a…x.a.x. Kalooooossss o Telis… kaloooosssss…

xa…xa…xa…x.a.x…

zoyleveis re?? zouleveis??

Πολύ ρε φιλαράκι… Πολύ… Θέλω κι εγώ…

an kai exeis anoixei tripes sto Texas (you know!!) kati tha vroume kai gia sena, pou eisai omorfoulis!!

Μωρό μου τόσο γρήγορα ξέχασες την όψη μου…; Μάτια που δεν βλέπονται γεμίζουν αστράκια…[/quote]

Ξεχνιέται τέτοια όψη βρε Τέλη?

[quote=“azza”]

Μωρό μου τόσο γρήγορα ξέχασες την όψη μου…; Μάτια που δεν βλέπονται γεμίζουν αστράκια…[/quote]

Ξεχνιέται τέτοια όψη βρε Τέλη?[/quote]

Γιατί με κορϊδεύεις κούκλα μου…; Αφού έχω δηλώσει δημόσια ότι είσαι ο κρυφός μου έρωτας…

kai toso kairo me koroideueis vre atime??? autin agapas???

Τι να σε κάνω… Είναι πιο όμορφη η Αννούλα… Κάνε κάτι να με κερδίσεις άτιμε… Όλα στο πιάτο τα θέλεις… Ποιοι είπαμε είναι καλύτεροι;

oi PRETTY MAIDS!!!

love bites!!

Aυτοί είναι Δανοί δεν πιάνονται… Τίποτα Σουηδούς πες…

GOTTHARD!!

Αυτοί ήταν άθεοι που γίναν θεοί… Επίσης δεν πιάνονται… Πες τίποτα κάποιους Σουηδούς θεούς που πότισαν με ποζεριά όλα ανεξαιρέτως τα hard n’ heavy συγκροτήματα της χώρας τους… TRIVIAL παίζουμε;

Ignition !!!