Δειξτε την αγάπη σας στον telisvas!

Θέλω ολοι να δειξουμε την αγαπη μας στον Τελη. Τελευταια δεν νοιωθει πολυ καλα και θα ηθελα ολοι να του ανεβασουμε το ηθικο,ειδικα οι γυναικες του φορουμ… γραψτε του τα πιο γλυκα λογια, για να του φτιαξετε την ημερα…Show him love!

Η φιλη του

chk_chillin

Ξεκινάω εγώ πρώτη… Τι παιδαράς, έξυπνος, πανέμορφος και σεξουλιάρης είναι αυτός ο telisvas…
Πάμε κορίτσια
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τι έπαθες βρε καϋμενούλι μου? Θέλεις ένα βράδυ να μαζευτούμε όλες μαζί να σε κυκλοφορήσουμε να σου φτιάξει το κέφι στο λεπτό?

To πιο πιθανό είναι να φτιάξει το δικό σας κέφι…

Άστο Νανσούκα fake είναι το topic όπως γνωρίζεις εμένα δεν πέφτει με τίποτα η διάθεση μου

δεν πέφτει με τίποτα η διάθεση μου

Σε σχέση με άλλα?

WOW! ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ…

Τέλη στέλνεις στοιχεία με SMS και θα περιποιηθώ όποιoν θές…

[size=1]Μήπως σε κόλλισε και εσένα ο Σπύρος?[/size]

Ναι ο Τελης ειναι νταουν…Καποια στιγμη το Σαββατο τον πετυχα να μην χαμογελαει για 1 ολακερο δευτερολεπτο! 8O

Ti epathes kale mou Teli??

Ematha oti pariggiles nea Jagguar xtes…

Sou exw nea…

Τέλη!!! Θα σου ετοιμάσω εγώ μία στρατιά από γυναίκες να σε παρηγορήσουν αγόρι μου!!! Το ηθικό σου (και όχι μόνο) θα ανέβει μόνο που θα τις δεις!!! Ακόμη κι αν είναι fake το topic (δεν έχω αμφιβολία γι’ αυτό) θα γίνει κόλαση!!!
Άσε ρε τον κόσμο… Εσύ έχεις την κόρη σου τώρα

Λοιπον ζητα αναρρωτική και ανεβα Θεσ/νίκη.
Σχεδιαζουμε ενα “poser” karaoke party. να με δεις επι σκηνης μετα από 10 μπυρες να τραγουδαω (που λεει ο λογος) το rock the night, θα σου φτιαξει οποσδηποτε η διαθεση!!!

eides posoi se agapane?..akoma kai oi antres…to topic den einai fake, mr.big poppa.mipos theleis n anoikso ki ena gia sena, glyke mou?..keep posting!

XAXAXXAXAXA Μπορώ να έρθω να κάνω τα solo με το στόμα;

pote to kaneis kali mou?
Na erthw na tragoudisoume mazi to …“Endless love”???

XAXAXXAXAXA Μπορώ να έρθω να κάνω τα solo με το στόμα;[/quote]

esi eisai sinithws axouristos…
alla einai gnwsto oti kaneis solo me to stoma!!!

Δεν νομίζω ότι χρειάζεται μπουμπού… Προτιμώ να πάω στο karaoke της bitch με τον telisvas… Ευκαιρία να δω και τη φίλη μου την bitch κιόλας!!!

XAXAXXAXAXA Μπορώ να έρθω να κάνω τα solo με το στόμα;[/quote]

esi eisai sinithws axouristos…
alla einai gnwsto oti kaneis solo me to stoma!!![/quote]

Φίλτατε αν αρχίσω τα real solo τότε ο σώζων εαυτόν σωθήτω… Το έχω ο ατιμούλης. Ευχαριστώ Σάκη για την υποστήριξη my friend…

XAXAXXAXAXA Μπορώ να έρθω να κάνω τα solo με το στόμα;[/quote]

esi eisai sinithws axouristos…
alla einai gnwsto oti kaneis solo me to stoma!!![/quote]

Φίλτατε αν αρχίσω τα real solo τότε ο σώζων εαυτόν σωθήτω… Το έχω ο ατιμούλης. Ευχαριστώ Σάκη για την υποστήριξη my friend…[/quote]

Τέλη ο πεντάχρονος γιός μου οταν τραγουδάει κάνει τα σόλο και τα riff με το στομα, μήπως λέει κατι αυτό: :lol: :lol: :lol:

Υποδηλώνει την μικρή μου ηλικία πουρά…

ehmmm… einai autos pou exeis sto avatar???

gkoouxxx… :wink:

alli exeis mikri file mou… oxi tin ilikia sou pantws!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: