Κρυφές πτυχές του telisvas

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa…Τέλη μας κρύβεις τα καλύτερα από την καριέρα σου!!! πλέον θα λέμε το ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΜΟΝΑ ΤΕΛΗ!!!

Πολύ χάλιας ο MONA ΤΕΛΗΣ… Καμία σχέση με τον κανονικό, ο οποίος είναι πανέμορφος!!!

εγώ πάλι τον βρίσκω πολύ γοητευτικόοοοοο!!! :roll: …μην κάνεις σύγκριση με την πραγματικότητα!! λοοολ :smiley:

ΩΩΩΩΩΩραίο!

:lol: :lol: :lol:
__Powerslave συνέχισε έτσι, είμαι φαν σου!!
:lol: :lol: :lol:

Πως θέλεις να δεις τον εαυτό σου στο εγγύς μέλλον;

Πως θέλεις να δεις τον εαυτό σου στο εγγύς μέλλον;[/quote]
__ :roll:

__ :smiley: (έλα μωρέ, πού θα με βρει; ) 8)

Shadowcaster, se exw

__ΩΩΩ! Ευχαριστώ master! A zillion thnx!

Δώσε, δώσε…

Δώσε, δώσε…[/quote]
__( 8O <-- κρύος ιδρώτας. Λες να μπλοφάρει; Πού με έχει; Τώρα βέβαια UnHoly είναι αυτός… ποτέ δεν ξέρεις! :? )

__Δεν έχει να δώσει μωρέ, UnHoly άι εμ νοτ σκερντ οφ γιού! (οι φωτογραφίες απο το Playboy δεν πιάνονται!!) :stuck_out_tongue:

Εχω να σας δωσω μια πληροφορια και κρυπτη πτυχη του Τέλη , που αποκαλει τον εαυτο του Poserα , αν ειναι ποτε δυνατον δλδ … του εδωσα τη δευτερα το βραδυ ενα cd με επιλογες , απο τον χωρο του Αοr / Melodic Hard Rock , και απο τα 17 songs , δεν γνωριζε ουτε ενα , αν ειναι δυνατον … αρχισε επιτελους να αποκαλυπτεται το λαμογιο , μαλλον απο οτι καταλαβα αυτοαποκαλειται ετσι μαλλον απο τον λογο οτι ακουει φανατικα Μanowar …

Aισχος και ντροπη … :!: :!: :!:

Μα οι Manowar είναι poserαδες και μάλιστα πολύ πιο ποιοτικοί απ’ αυτούς τους παγκοσμίως άγνωστους που μου έγραψες στο cd!!!

Οι Jagged Edge Uk , οι Diary , οι Χyz , οι Total Stranger , ο Andy Taylor , οι Fair Warning , οι Ηardline , oι Τen , οι Τreat , oι Ιgnition , οι Signal , οι Unruly Child , oι Tangier , oι Red Dawn , οι Roxus , oι Pink Cream 69, οι Pride , ο Μichael Sweet , οι Jaded Heart , οι Harem Scarem , oι Dare , oι Crystal Blue , οι From The Fire , οι Affair
δεν ειναι παγκοσμιως αγνωστοι , τουλαχιστον στους κυκλους αυτων που ακουνε Aor / Melodic Hard Rock .

Tωρα αν εσυ , θελεις να αυτοαποκαλεισαι “poseras” και οι γνωσεις σου - ακουσματα σου αρχιζουν και τελειωνουν Europe , τοτε sorry , δεν μπορεις να καταλαβεις τη διαφορα εχει η καρφιτσα απο την βελονα … οταν το μαθεις … αν το μαθεις τα ξαναλεμε …

Ρε Japan … τον ακουσες τι ειπε ? μου αρεσει που παει Δευτερες Τexas να ακουσει Aor … :lol: :lol: :lol:

Ισα μωρη μπετουγια … :lol: :lol: :lol:

Καταρχήν προλάβαμε κι ακούσαμε μέσα σε 10 λεπτά μόνο 4,5 τραγούδια από τους:
Jagged Edge Uk, Diary, Total Stranger, Signal , Unruly Child, Tangier. Αν τους παραπάνω τους ξέρει καποιος μέσα από το site εκτός από εσένα και τον jimlick που είστε και οπαδοί του είδους, τότε εγώ όντως είμαι άσχετος…
Κατά δεύτερον ποτέ δεν έχω δηλώσει φανατικός ποζεράς…
Ακούω όλα τα είδη της heavy σκηνής χωρίς να βάζω διαχωριστικές ταμπέλες…
Κατά τρίτον ποτέ δεν έκρυψα ότι λατρεύω τους EUROPE, οι οποίοι αφενός δεν είναι απόλυτα ποζεράδες, (τα 3 απο τα 5 τους cd είναι πολύ σκληρά για να τα πεις poser) αφετέρου σαν κλάση και σαν ποιότητα δεν συγκρίνονται επ’ ουδενί ακόμα και με πολύ καλά συγκροτήματα σαν τους Pink cream 69, Treat, Fair warning…
Και κλείνω λέγοντας σου ότι το telisvas fan club σου στέλνει την αγάπη του!!!

Εγω απο όλα αυτά μόνο τους Pink Cream 69 (που γ@μ@νε) και τους Ignition γνωρίζω!
Είμαι ποζέρι? Ο Unholy τι λέει για όλα αυτά?

Εσύ είσαι underdog και μόνο…

:lol: :lol: :lol: 8) 8)
Για πείτε μερικά κομμάτια “τρανταχτά” από Aor να δω πόσο άσχετος είμαι?