Γαμήλιες Ευχές στον Telisvas

Αν και ξερω …δεν θα πω τιποτα , θα τα πει ο Tελης οταν ερθει αν και νομιζω οτι ισως σημερα γυριζει .[/quote]
ok :frowning:
8a doume kai tis fotos tou :D[/quote]

Δεν λεω τιποτα γιατι πολυ απλα ειναι κατι δικο του και αν ειναι θα θελει να το πει ο ιδιος , παντως στον γαμο ηταν αξυριστος , γιατι ετσι λεει βγαινει καλυτερος στις φωτογραφιες , ενω αν ειναι ξυρισμενος βγαινει σαν λαλακας. Κομπλεξαρας παιδι μου !!!

Αν και ξερω …δεν θα πω τιποτα , θα τα πει ο Tελης οταν ερθει αν και νομιζω οτι ισως σημερα γυριζει .[/quote]
ok :frowning:
8a doume kai tis fotos tou :D[/quote]

Δεν λεω τιποτα γιατι πολυ απλα ειναι κατι δικο του και αν ειναι θα θελει να το πει ο ιδιος , παντως στον γαμο ηταν αξυριστος , γιατι ετσι λεει βγαινει καλυτερος στις φωτογραφιες , ενω αν ειναι ξυρισμενος βγαινει σαν λαλακας. Κομπλεξαρας παιδι μου !!![/quote]

lol :lol:
eseis apo to forum pigate kai sto glenti meta?

Δηλαδη δεν ισχυει αυτο που λενε οτι “στο τελος ξυριζουν τον γαμπρο”…

Εγω εχω μια και μοναδικη απορια…Μετα το γαμο στο γλεντι τι μουσικη ειχε;;; :roll: :smiley:

europe?

europe?[/quote]
Και εγω αυτο ειχα στο μυαλο μου… :lol:

Στο γλεντι δεν πηγα και τα cd που ειχα γραψει για να τα δωσω στον τελη στο γλεντι που θα επακολουθουσε ξεχασα να του τα δωσω . Παντως δεν νομιζω οτι θα εβαλε Europe αφου ο φιλος μου οταν πεφτουν τα φωτα …ακουει Τολη Τσιμογιαννη , Τζινα Βαρωνη , κλπ κλπ.

axa poseri diladh :stuck_out_tongue:

Πολυ fake topic… Ποιος γάμος, ποιος telisvas παντρεμένος… Όλα είναι ασύστολα ψεύδη… Τα διαψεύδω και δηλώνω ότι όλα είναι δάκτυλος του “ακατανόμαστου” που θέλει να με βγάλει από τη μέση… Εγώ είχα πάει μέχρι το Κίεβο για “δουλειές” γι’ αυτό είχα χαθεί τόσο καιρό… Μάρτυράς μου ο dreamdancer… Στην εκκλησία θα πήγε κάποιος από τους πολλούς σωσίες μου…
Δεν ξέρω δεν απαντώ…
Και στα δικά σας…
Σας ευχαριστώ όλους…
Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή…

Όπα! Καλώς τα δεχτήκαμε… :stuck_out_tongue:

[size=2]Από μένα θα μάθετε όλη την αλήθεια!! ΜΟΝΟ εγώ μπορώ και ξέρω να ξεχωρίσω αν στο γάμο ήρθε ο αληθινός Τέλης ή ο σωσσίας του…[/size]

Γαμώτο έστειλα το σωσία…

Γιατί ρε δεν λες την αλήθεια στον κόσμο ? Οτι μόλις γύρισες έπεσε παντόφλα από την γυναίκα και είδες το Χριστό φαντάρο … και μην παιζεις το κινεζο γιατι υπαρχουν προσκλητηρια και φωτογραφιες . Αμ τι νόμιζες ?
Θέλω να μου γνωρισεις αυτες που μοιραζαν τις μπουμπουνιερες μιλαμε ηθελα να τις παντρευτω και τις 3 μαζι :smiley:

Κι απ’όσο θυμάμαι είχαν μεγάλη επιτυχία και σε κάποιον άλλον… :roll:

Κι απ’όσο θυμάμαι είχαν μεγάλη επιτυχία και σε κάποιον άλλον… :roll:[/quote]

Σε ποιον ?

Εγώ δεν καρφώνω…Άμα θέλει θα το πει ο ίδιος από μόνος του! :wink:

Παντως εγω ειμαι ερωτευμενος με αλλη … και μαλιστα καργα :oops:

Axxxxxxxxxxx Τέλη δώσε στοιχεία γρήγορα, διευθύνσεις και τηλέφωνα

  1. Την …α ή κάνω λάθος;
  1. Την …α ή κάνω λάθος;[/quote]

οχι δεν κανεις λαθος :smiley:

Καταρχήν τις δύο τις έχω παντρευτεί εγώ πριν από σένα… Γειτόνισες γαρ και την τρίτη την έχω βαφτίσει γι’ αυτό είναι τόσο κούκλα…