Γαμήλιες Ευχές στον Telisvas

Tην Κυριακή που μας περασε ο αγαπητος μου φιλος Τelisvas (Tέλης) παντρευτηκε την αγαπημενη του… (ονόματα δεν λέμε).

Παροντες απο το site ηταν η Βloody_Angel, η Snuffleeva, ο Finlandos, o Dreamdancer, o Kourou, o Petros_Kar, o Jim_Lick , και ο γραφοντας.

Ευχομαι στο ζευγαρι να ζησουν ευτιχισμενοι , και αγαπημενοι για ολη τους την ζωη και να τους πανε ολα οπως αυτοι θελουν και επιθυμουν .

Εγώ όπως είπα στον χρήστη Telisvas δεν ήμουν εκεί γιατί θα έμπηγα τα κλάμματα και θα έσπαγα την εκκλησία και όλες τις γύρω εκκλησίες ως άλλος μπλακμεταλλάς, που χάθηκε τέτοιο παλικάρι μέσα από την αγκαλιά μου. Αφού μου έφυγες πάντως, να ζήσετε μωρή κουφάλα.

/np Μάκης Χριστοδουλόπουλος - Το Προσκλητήριο.

Και εγω με την σειρα μου ευχομαι στο ζευγαρι καθε ευτυχια και να ειναι αγαπημενοι και συντομα με ενα παιδακι…

na zisete!! :lol: :lol: :lol:

  1. Εύχομαι ολόψυχα στο φίλο Τέλη βίο ανθόσπαρτο και καλούς απογόνους

na zisoun na eyty-xisoun!!! :smiley:

Nα ζησετε,να ζησετε…!

Η ζωή σας να είναι ένας δρόμος στρωμμένος από χαρά,ευτυχία,υγεία,
συντροφικότητα,αγάπη,έρωτα και πολλά “τριαντάφυλλα”!!!

Να ζήσετε,να ευτυχίσετε και πολλά πολλά παιδάκια!!!

Να ζήσετε φιλαράκι, βίον ανθόσπαρτον. :smiley:

και γρήγορα γρήγορα πολλούς απογόνους, και ας ακούνε Bon Jovi (τι να κάνουμε, είμαστε ελαστικοί σε τέτοιες περιπτώσεις… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: )

Βιος ανθοσπαρτος και καλους απογονους… :wink: :smiley:

Αντε να παιρνετε σειρα ενας ενας… 8)

Αδερφέ!!!
Τις θερμότερες ευχές μου! Βίον ανθόσπαρτον και με καλούς απογόνους!
Ναι είστε πάντα καλά ευτυχισμένοι και να αγαπάτε ο ένας τον άλλον!!!

Εκατομύρια συγνώμη που δεν τα κατάφερα να έρθω!

Μπορεί να μη σε ξέρω προσωπικά και να μην έχω ούτε καν τα μισά σου χρόνια αλλά σου δίνω τις ευχές μου και εύχομαι να ευτυχήσεις. Βίον ανθόσπαρτον και καλούς απογόνους! 8)

Είδες τελικά, κανείς δεν πάει χαμένος σε τούτον τον κόσμο το μάταιο!
Κουτσοί, χοντροί, στραβοί, ποζεράδες…όλοι βρίσκουν το μάστορά τους!
Να ζήσετε κι ό,τι επιθυμείτε! :lol:

Rock n roll reeeeeeeeee!!!
Congratulations!!!

Να ζήσετε!!! Καλούς απογόνους και…κοίτα μην τυχόν και σου ξεφύγουν τα παιδιά όσον αφορά την ομάδα και τη μουσική έτσι;;; :smiley:

Το ίδιο και με ένα καλό παιδάκι.

Να ζήσετε, να ευτυχίσετε και τα εμπόδια που θα συναντήσετε να είναι ασήμαντα και να ξεπερνιούνται εύκολα!!!

Πολλούς απογόνους(το γρήγορα είναι σχετικό…)και φρόντισε να τους βάλεις στο σωστό δρόμο!
-"Μπαμπά γιατί έχεις τόσα ηλήθια άλμπουμς μουσικής από έναν gay καράφλα και έναν σατανικό ασχημομούρη?Δεν άκουγες Βανδή στα νιάτα σου? "
-“Γιε μου είσαι ένα μήνα τιμωρία!” :twisted:

[size=1]
Έχω ξαναβάλει απάντηση σε αυτό το θέμα, τόσο κόλλημα τρώει το @##$ Pc μου?[/size]

pou 8a pane ta3idi tou melitos???

Αν και ξερω …δεν θα πω τιποτα , θα τα πει ο Tελης οταν ερθει αν και νομιζω οτι ισως σημερα γυριζει .

Αν και ξερω …δεν θα πω τιποτα , θα τα πει ο Tελης οταν ερθει αν και νομιζω οτι ισως σημερα γυριζει .[/quote]
ok :frowning:
8a doume kai tis fotos tou :smiley: