Temples Festival 2015 - Bristol,UK

Ανακοινωσαν τον 1ο χεντλαηνερ και μερικα ονοματα για του χρονου.
Converge οι χεντλαηνερς,και τα υπολοιπα ονοματα αρκετα δυνατα για αρχη.

Ισως να το ψησω αυτη τη φορα, ακουσα και καλα λογια για τη διοργανωση φετος.

Μιλάμε για αδιανόητο λαιν απ. Εγώ θα το κάνω το ταξίδι αυτή τη φορά. Ψηθειτε να το κανονίσουμε.

Εγω πολυ πιθανο να ειμαι μεσα,περιμενω και τις επομενες ανακοινωσεις βεβαια,ειπανε συντομα θα αποκαλυψουν χεντλαηνερ Σαββατου.

Τα Early Bird φυγανε ηδη (ειχε προσφορα εισιτηριο 3μερου μαζι με διαμονη 260 λιρες,αλλα βγαλανε μονο 15 τετοια).

Το εισιτηριο 3μερου μονο του κανει 95 λιρες μαζι με τις κρατησεις παντως, δεν ειναι κακη τιμη.

Θεριέ συντονίσου…:stuck_out_tongue:

Και μένα με έψησε πολύ η φάση. Ελπίζω να μπορέσω να πάω μιας και φέτος θα έχω λιγότερες υποχρεώσεις.

Άσχετο που το λέω εδώ αλλά παίρνω αφορμή από ποστ Θέριου. Έχει άλλο θρεντ με συναυλίες ή φεστιβαλ εξωτερικού? Θα μετράει ένα θρεντ και για μας στα ξένα αν δεν υπάρχει, για ενημέρωση.

Συντονισμενος ειμαι, τι ειπα :Ρ

Norda υπαρχει ενα thread για καλοκαιρινα φεστιβαλ αν θυμαμαι καλα, αλλα δεν ειναι αυτο ακριβως που εννοεις.

Ανακοινωθηκε και ο 2ος χεντλαηνερ (Σαββατο):
[SIZE=4][B]Sunn O))).[/B][/SIZE]

Και μερικα ακομα ονοματα προστεθηκαν στο lineup:

MARTYRDOD
YOUNG AND IN THE WAY
SKITSYSTEM
KEN MODE
HARMS WAY
KROKODIL
GRAVE MIASMA

Μάλλον θα ξαναγίνει το ταξίδι :-), πέρυσι ήταν πολυ αξιομνημόνευτη εμπειρία,οπότε…

Και εγω φετος το κοβω να το ριχνω σε Αγγλικο φεστιβαλ… και το Temples ειναι τουμπανο .

ΧΑΜΟΣ!!! Πως το βλέπεις; Το ψηνεις να ανέβεις;;;

Εχω ψηθει παρα πολυ. To βαλανε και τελος Μαϊου φετος,αρα υπαρχει ενα μεγαλυτερο κενο απο το Roadburn,και βολευει ακομα περισσοτερο.

Νεες προσθήκες οι Weedeater, Vallenfyre, Mantar, Year of No Light, Obliterations, Monarchi, Enabler.

Και απο την ανακοίνωση τους:

There’s something else we know you’re all waiting for, our [B]Sunday night headliner. It’s coming…and rest assured it’s suitably huge.[/B]

Υποψιάζομαι Old Man Gloom.