Texas Hold 'Em(Poker)!

Πιστοι του Ποκερ ολοι εδω!Μοιραστειτε ατυχες στιγμες,πειτε αποριες μιληστε για ποκερ!

Ωπα εδώ είμαστε. Να στήσουμε κανα ροκιν κόλπο καμιά μέρα =)

σας εχω ολους

μας κλανεις φλωρε

I challenge you to a duel

http://www.youtube.com/watch?v=y-01kzxLKLo 1:50

There’s no poker like strip poker.

Πω καλά, δεν παίζω συχνά μεν, αλλά το παιχνίδι είναι τεράστιο κόλλημα. Δε συγκρίνεται με τίποτα στα χαρτιά. Μπορεί πολύ εύκολα σε ένα γύρο να τα πάρεις όλα και στον επόμενο να αφήσεις και το κινητό…
Τρελή τακτική, αγωνία…

Ειναι το νεο κολλημα της παρεας μου.
Ευτυχως δεν παιζω συχνα και ετσι τα λεφτα μου ειναι απειραχτα.
Παντως ειναι τρομερα συναρπαστικο.Οπως εγραψε και ο Κοζυ μπορει να
αλλαξει απο γυρο σε γυρο.

με ειχα βαλει στο κολπο απο το γυμνασιο ο πατερας μου:).ετρωγα ατελειωτες ωρες στο γιαχου παιζοντας.
παρτε και ενα παιχνιδι π παιζεις και ονλαιν
http://rapidshare.com/files/204175828/925___941___959-_WinRAR_ZIP_archive.zip.html
αντε να δουμε ρουμ rocking.gr :smiley:

Ειναι πολυ κολλημα οντως…
Θελει να μου εξηγησει καποιος πως παιζεται το στριπ ποκερ??
Δλδ ποιος βγαζει ρουχο καθε φορα και ποιος διαλεγει ποιος θα το βγαλει??:stuck_out_tongue:

βασικα οι κανονες ειναι αρκετα ελαστικοι :wink:

αλλα συνηθως αντι για μαρκες δινεις ρουχα :stuck_out_tongue:

Το στριπ ποκερ δεν ειναι καποιο συγκεκριμενο παιχνιδι ποκερ!Ολα τα παιχνιδια του κοσμου μπορεις να τα κανεις στριπ!χανεις βγαζεις και ρουχο!

Παντως το πιο συνη8ισμενο στριπ ποκερ απ οτι ξερω δεν ειναι το texas hold em αλλα τα πεντε κλειστα

Φανταζεσαι στριπ ξερη?!

το πιο απλο και το μονο που μπορει να εχει διαρκεια (οχι εχασα την παρτιδα, βγαζω ρουχο, αρα μετα απο 5 παρτιδες δηλ 1 λεπτο τα χω βγαλει ολα) ειναι να βαλεις μια αξια σε καθε ρουχο και να παιξεις οπος θα παιζες με λεφτα.

Βλεπω τα ξερεις καλα :roll:

δεν το χω κανει πραξη γιατι δεν εχω βρει ακομα τις αλλες 3, πανεμορφες, προικισμενες και ασχετες απο ποκερ που θα παιξουν μαζι μου.

Αν βαλεις ολα τα επιθετα στο αρσενικο ομως? :roll:

προσφερεσαι? μενουν αλλοι 2 δηλαδη

οχι βλαμμενε εννοω οτι το χεις κανει ηδη αμαν πια.
Με ξενερωσες.

Πόρωση ρε πόκερ λατρεία.

Το πόκερ (texas hold’em) απλά τα σπάει. 8)