Thats why show

Μέσα στις επόμενες δεκα μερες ξεκινω ραδιφωνικη εκπομπη στο www.kapsimo.net ,οσοι γουσταρετε να με ακουτε και οσοι δεν γουσταρερε να με στηριζετε.
Ωρες και λοιπες λεπτομερειες την μερα της πρεμιερας.
Μπορείτε εδω να δινετε τις παραγελλιες σας.

ωπ…ανταγωνιστης…:stuck_out_tongue:

Eγω θα σου ζηταω τιποτα Napalm Death και αμα δε τα βαζεις, θα παιρνω τηλεφωνα και θα σου πρηζω τα αρχιδια ρεμαλι! :stuck_out_tongue:
Ωραιος ρε δατς. Καλη αρχη

αν δεν μιλας δεν την ακουω!

Ωραία. Θα βάζεις ότι γουστάρουμε.

Καλή αρχή δατς!

Για αρχή:

Corrosion of Conformity-Albatross
Pantera-Walk

Dio-Last in Line
Iron Maiden-The Trooper

Slayer-Angel of Death
Accept-Fast as a Shark

Και βλέπουμε.

Ριξε και κανα κριμσον γκλορυ ετσι,για να θυμοματε.

Alman Brothers Band - Jessica

Aerosmith - Same old song

Τόλμησε να μην τα παίξεις ε :stuck_out_tongue:

Ναι όντως, αυτά να βάλεις, δε τα βαριόμαστε ποτέ!

Να τον ακούσετε και να σας βάζει ότι γουστάρει. Δεν είναι κακό να μαθαίνετε νέα πράματα, σε όποιον χώρο κι αν κινείται. Δατς δίδαξε λίγο τίμιο και πορωτικό ΡΑΠΚΟΡ.

Α ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΝΟΙΝΤ ΚΑΙ ΣΜΕΛΣ ΛΑΗΚ ΤΗΝ ΣΠΙΡΙΤ ΛΟΛ

Rage against da machine

Αυτο μαλιστα! Για να γουσταρουμε ολοι οι τοπ γκιαρ φανς…

το λαηβ να βαλει, το λαηβ!

Ο δατς κανει ΜΕΓΙΣΤΕΣ εκπομπες.

Καμια φορα, αν τον πιασει οιστρος, ριχνει και καμια σονατα του ριτσου για το καλλιτεχνικο γαμωτο

Ελπιζω να εννοεις λαιβ των ολμαν κι οχι το λαιβ που επαιξε ο τζειμς μει με ηχους αυτοκινητων ε…

Nerd mode off.

θαταν ενα ευχαριστο μπουτλεγκ.

αλλα οχι. των ωλμαν

Δατς αν παίξεις Allmans θα έχεις δωράκι bootleg τους από εμένα! :wink::stuck_out_tongue:

Ρε αυτο που πε ο σαμαν να ακουτε για να μαθετε και τιποτα καινουρια πράγματα.
Προφανώς και μιλάω στην εκπομπή,και καθε εκπομπη εχει και ενα χαπενινγκ.

χαπενινγκ θα ειναι και το ξυλο που θα σου ριξουμε οταν μαζευτουμε ολοι στο σταθμο γιατι δε θα βαζεις τα κομματια μας! :stuck_out_tongue:

Απο το σπιίτι μου εκπεμπω μαγκα μου!
Ρε θα χει κομματια που δεν ξερετε,στην τελικη πειτε οτι θα ενταξετε μια ωρα εναλακτικης μουσικης μεσα στην βδομαδα σας.

Οχι καλο ειναι να εχει κομματια που δεν ειναι πολυ γνωστα και δε μπορει να τα ξερει ο αλλος. Αμα δεν ψαχτεις στη μουσικη, παρατα το και ακου μια ζωη μεταλικα
Ετσι θελω ψαγμενο προγραμμα