Thats why vs red pyramid:the battle of brothers!

δν φταιω εγω,εσυ επεμενεσ να γραφτω!!!

Δατς Γουαη για πολλα.
Αλλα κυριως γι’αυτο.

εχει χαλασει το “ς” στο keyboard σου??:-s

[QUOTE=pumpkin;185920]εχει χαλασει το “ς” στο keyboard σου??:-s[/QUOT\
τα χει πσιλοπαιξει!!!

κλειστε το το γ*****νο το τοπικ, και ριξτε και κανα ban, δεν κανει κακο…
εσυ that’s why τι γραφτηκες σε ροκ φορουμ; μονο στα off topic γραφεις και γραφεις και μλκιες…ελεος

Πάμε πάλι…

Α. δεν είναι δουλειά κανενός να υποδεικνύει στον άλλο ότι λέει μαλακίες
Β. αν ένα τόπικ το θεωρείτε χαζό, ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ/ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ. Θα το κλειδώνουμε μόνο όταν είναι προσβλητικό ή η μαλακία παραξεφεύγει
Γ. Τόσα τόπικ υπάρχουν. Γιατί δεν ασχολείστε με αυτά που σας ενδιαφέρουν?
Δ. thats why είσαι παλικάρι, αλλά αν συνεχίσεις τις ακυρότητες, δεν σε βλέπω να κάνεις καριέρα

Είπα κ ελάλησα

ρε 3 μερεσ εχω γραφτει δν προλαβαινω να κανω τα παντα…το αμα γραφω μλκσ δν εισαι η αρμοδια να το κρινεισ…πιο παλια υπηρχε παρομοιο θεμα…δν σε ενοχλησε???τεσπα αμα δν εγραφεσ στο τοπικ σιγα σιγα 8α πηγαινε στην δευτερη σελιδα και θα ξεχνιωτανε!!!

[SPOILERχαλαραααααααααααααααααααααααααααααα[/SPOILER]

That’s why FOR THE WIN!!!

Το τοπικ με το πετσακι ηταν ο,τι καλυτερο εχω δει εδω και πολυ καιρο! Επιπεδου john_vla λεμε!!!

θα μπω στον ισιο ν δρομο με σοβαρα τοπικσ…επειδη γουσταρω καριερα!!!

Οχι μη! Τουλαχιστον περιμενε μερικες μερες ακομα μεχρι να γυρισει ο Κωστης (γνωστος και ως EmoSlayer!!!)…

αντε επειδη σ συμπα8ησα θα κανω λιγη υπομονη…αλλα ενα σοβαρο τοπικ θα το φιαξω!!

Red pyramid γιατι δεν μου αρεσει το piercing!:smiley:

Και 'γώ που έλπιζα ότι με ψήφισες γιατί με συμπαθείς:lol: :stuck_out_tongue:

βασικα δεν εχω προβλημα με κανεναν, αλλα ψηφισα that’s why γιατι ειναι τρελος χαβαλες και τα εκανε μπαχαλο εδω μεσα με τα γαματα topics και posts του!!

μην ακους κανεναν, περιμενουμε και αλλα ιστορικα topics!!!:smiley:

Thats why γιατι ο red pyramid είχε επιλέξει τον freedom of rock αντι για εμενα κάποτε

Λοιπόν, έχουμε και λέμε:

έχουμε 2 αδέρφια

Ο ένας είπε σε άλλο topic, ότι έχει χαλασμένο “ς” και για αυτό βάζει “σ”. Ο άλλος αδερφός βάζει “ς” μια χαρά.

ποστάρουν όμως από τον ίδιο υπολογιστή και το ξέρουμε γιατί έχουν τα post τους το ίδιο ip.

Η απορία που έχω εγώ είναι η εξής:

Πώς στον έναν είναι χαλασμένο το σ και στον άλλο όχι? Μήπως δικαίως κάποιοι σκέφτονται το διπλό account ως μόνη λογική λύση?

αμα δεν με πιστευεις θα σου στειλς φοτο μου!!!αλλα μην εισαι σιγουροσ οτι ποσταρουμε απο το ιδιο πισι,υπαρχουν πολλα κολπα για να κοροιδευεισ τουσ μοδερατορ!!!οσο γ το ς πατιεται δυσκολα και βαριεμαι να το παταω ενω οαδερφοσ μου οχι

ωραία. Τότε αφού πατιέται, να το πατάς γιατί όποτε το βλέπω θα ρίχνω delete…

Είδες όμως που τελικά από τον ίδιο υπολογιστή στέλνετε απλά εσύ δεν πατάς το “ς”? Άρα δεν είσαι και τόσο ικανός να “κοροιδευεισ τουσ μοδερατορ” όπως ελπίζεις… Η κουβέντα τελειώνει εδώ…

με εκπληζεις που δεν ξερεις οτι υπαρχουν απειρα κολπα για να φαινεται οτι ποσταρω απο το ιδιο πισι αλλα στην πραγματικοτητα να ποσταρω απο αλλον!!1
μην γινεσαι απειλητικος αρχιζω και φοβαμαι!!!
χαοχχοαοχοοαχοχαοχοχαοχοαχοχ

ban warning no 2 for thats why !