Thats why vs red pyramid:the battle of brothers!

λοιπον φιλτατοι εδω παιζετε ενα στοιχημα για ποιοσ ειναι γενικα καλυτεροσ απο τουσ δυο παραπανω!!!αμα με πσηφισετε 8α σασ δωσω προσκλησεισ για NV!!!ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ψηφο σασ 8α ηθελα να γραφετε γιατι ψηφισατε εμενα η τον αδερφο!!!

Ψήφισα εσένα γιατί θα μου δώσεις προσκλήσεις για NV… Αλλά γρίγορα γιατί χειμωνιάζει και και κάνει κρύο στην παραλιακή…

ρε παιδιά,έλεος.το έχετε γαμήσει το forum

μν 3εχασω οποιοσ με vote me τραπεζι στο μαο!!

Ψηφισα thats why πρωτον γιατι εισαι στο forum 2-3 μερες και εχεις κανει τζελρτζελο και δευτερον γιατι γουσταρω να την λεω στον pyramid! :twisted:

:bounce: :bounce: :bounce: :bounce: etsi mprabo na plhuainoyn oi chfoi na kerdisv kai to stoixhma!!

ήξερα για cyber sex,ανακαλύψαμε και τη cyber μαλακία τώρα

:lol: :lol: :lol: :lol:

:lock: :lock: :lock:

ποπο εχεισ κατι μαζι μου και θελεισ ν κλειδω8ει το θεμα μ???απο τισ ψηφουσ σασ κρινεται αμα θα βγαλω 200 ευρω…αμεσωσ να κλειδωθει…γιατι να κλειδωθει…σε μειωνει???σ εξευτελιζει???σε προσβαλει???η ριχνη την ποιοτητα του φορυμ???[-X [-X [-X [

Καθηστε ρε παιδια γιατι να κλειδωθει αυτο το topic και να μην κλειδωθει το Manos87 Vs Defix?Nταξει το ξερω οτι ειμαστε πιο σημαντικες προσωπικοτητες( :stuck_out_tongue: ) αλλα να μην εχουμε 2 μετρα και 2 σταθμα. :stuck_out_tongue:

Ακριβως αυτο… Και οχι μονο αυτο, γιατι οπως λες εχω κατι μαζι σου…

Οι παλιοι θα το εχετε διαπιστωσει, τελευταια το off-topic εχει πεσει πολυ… Πραγματικα λυπαμαι…

Red Pyramid γιατί δεν χωνεύει τους φασίστες.:slight_smile:

απο την πρωτη μερα που μπηκα…αρχισεσ να μ επιτιθεσαι…και συνεχιζεισ…το να κανεισ χιουμορ δν ειναι κακο ουτε ριχνει το επιπεδο του φορυμ… εμεσα ειπεσ οτι ριχνω το επιπεδο του φορυμ…κα8ισα και ειδα ολα τα θρεντσ…και ειδα τιτλουσ οπωσ-ιδρωνετε οταν χεζετε-ποναει η περιτομη-δηλαδη δηλαδη αυτα ειναι πιο σοβαρα θεματα???τεσπα επειδη εχω μαθει να μην μενω καπου που δν ειμαι ευπροσδεκτωσ-αν δω οτι και αλλα ατομα πιστευουν οτι δν ταιριαζω με το στυλ του φορυμ 8α αποχωρησω και θα σασ αφησω ησυχουσ-και ειδικα εσενα που θελεισ να λυσεισ το κυπριακο μεσα απο το φορυμ!!!

Σιγα ρε φιλε,μη μασας!Εδω να ξερεις κανουν κουμαντο οι admins οχι εμεις τα μελη. :wink:

thats why για να τσιμπησει τα 200€.

Δεν υπάρχει έλεος σε αυτό το κόσμο.#-o

Ρεζίλι γίναμε πάλι…:-s

ψηφισα red γτ

  1. εχω free σε πολλα μεγαλα clubs της αττικης λογω του κολλητου μου του σκατοτρεντουλα (μια ζωη μεταλλα προσπαθω να τον κανω ακομα να τα καταφερω:p )
  2. ο red ειναι ποιο ιστορικο προσωπο στο forum
  3. Who are you “thats why”???:wink:

thats why!!!

ΥΓ . μην ανοιγεις μαλακιες thread στο forum .(δεν νομιζω να ενδιεφερε πολλους το thread για το πουλι σου.)

1.και στο ακρωτηρι???
2.παπαρια ιστορικο προσωπο ειναι ο αδερφοσ μ!!
3.καποτε θα με μαθεισ να σαι σιγουροσ!!!
ΥΓ.ισωσ να μην ενδιαφερει πολλουσ το πουλι μ,αλλα σιγουρα ενδιαφερει πολλεσ!!!