The Beatles

Καλό το κομμάτι αλλά δεν νιώθω πως ακούω Beatles… Μου βγάζει πιο πολύ solo Lennon.

Μπορεί να μην είμαι φαν τους, παρόλα αυτά, σέβομαι και αναγνωρίζω τη συνεισφορά τους στη ροκ μουσική, στο πώς επηρέασαν πολλά από τα συγκροτήματα τα οποία ακούμε ακόμα και τώρα, κυρίως τις “παλιό σειρές”. Ωστόσο, οφείλω να παραδεχτώ πως βλέποντας το βίντεο κλιπ, όπου είναι και οι τέσσερις μαζί, οι δύο εκλιπόντες με τους δύο εναπομείναντες, πραγματικά έβαλε σκουπιδάκι στο μάτι και πραγματικά, δεν είμαι άνθρωπος ευσυγκίνητος αλλά, αυτή η εικόνα και με τους τέσσερις μαζί, επειδή ένιωσα ότι έχει αντίκτυπο και στο τώρα, δεν είναι απλά μια φωτογραφία από τα παλιά, πραγματικά με λύγισε

Μουσικά, δεν ξέρω αν ανταποκρίνεται στα δεδομένα τους, πιστεύω όμως ότι από όλες τις άλλες απόψεις, ήταν ο ιδανικός τρόπος για να κλείσει το κεφάλαιο Beatles, θυμίζοντας μας ποιοι ήταν αλλά και ποιοι είναι.

Τους ευχαριστούμε για όλα όσα έχουν προσφέρει

4 Likes

Η αληθεια ειναι οτι ειναι απο καποιο ντεμο του.

1 Like

Μιας και ετοιμαζόμαστε (; ) για τα sixties στο άλλο τόπικ, ας θυμηθούμε τον άνθρωπο που ήταν σε μεγάλο βαθμό υπεύθυνος για ότι έπαιζε στην pop (εκ του poplular) μουσική εκείνη την δεκαετία - και όχι μόνο τότε - τον John Lennon, που δολοφονήθηκε μια μέρα σαν χθες πριν από 43 χρόνια.

8 Likes

Την ιδια μερα δε πριν 19 χρονια εφυγε με τον ιδιο τροπο ενας αλλος λιγο πιο μοντερνος μυθος…

Εδω του λειπει το χαρακτηριστικο μουσάκι αλλα εχει ωραιο παρεακι :relaxed:

4 Likes

Μαλάκες, πόσο υπερβολικά μακρύ λαιμό έχει.

1 Like

Έτσι εξηγείται το μούσι, έκρυβε τον λαιμό.

1 Like

Ποιος είναι αυτός και γιατί μας νοιάζουν σπουδαία μουσικά επιχειρήματα όπως “ήταν φλώροι”.

13 Likes

Ένας κακόγουστος.

6 Likes

Flagged as inappropriate.

1 Like