The Big Bang Theory

Διαφωνώ και εγώ με Tommy. Μια χαρά το πάει η σειρά ως τώρα, δείχνει μεν κάποιες ρομαντζάδες παραπάνω από ότι ίσως χρειάζεται για μια τέτοια σειρά αλλά και πάλι είναι σε πολύ υψηλά επίπεδα.

και τρίτος εδώ που διαφωνεί…
η σειρά στέκει σε πολύ καλό επίπεδο…
οσο για τον ινδο ταυτόχρονα με ομοφυλοφιλικές τάσεις του, βλέπουμε οτι εχει και αλλού την προσοχή του στραμμένη…οπότε…

Να σπάσω το σερί?Εγώ συμφωνώ με τον Τομμυ.

Η σειρά έχει πέσει σε τέλμα.

Χρειάζεται κάποια ανανέωση στο σενάριο ή ένα σωστό κλείσιμο.Ξαναζεσταμένο φαγητό είναι για μένα αυτή τη στιγμή η σειρά.

Ah ok sorry, θελουν να πιασουν και bisexual target group τοτε.
Θεος ο Ραζ, αυτοκρατωρ ο Ραζ, δεν υπαρχει ο Ραζ, αλλα που και που γουσταρει αντριμαντρι με τον καλυτερο του φιλο ο Ραζ. Απ’οσο θυμαμαι μονο σε ενα επεισοδιο του βαλαν στο σεναριο να εκδηλωσει γουστα στον καλυτερο του φιλο, αλλα μονο αυτο κατ’εμε στιγματιζει και γκρεμιζει την τοσο ιδιοτροπη προσωπικοτητα του Ραζ που του χαν χτισει εξ’αρχης.
Να πω οτι η σειρα ειναι πιο mature oriented και με εξω απο τα κοινα δεδομενα μιας παρεας, να πω ενταξει και κει να γελασω. Ομως μιας και φαινεται καθαρα οτι η σειρα στοχευει καθαρα σε ολοκληρη τυπικη οικογενεια, δεν κολλαει με τιποτα.

Ενταξει, δεν χρειαζεται να αναλυουμε κωμικες σειρες μιας και αυτες προoριζονται καθαρα για πνευματικη χαλαρωση και διασκεδαση, ομως βλεπω οτι δεν βγαζει καπου ετσι οπως την πανε, εκτος και αν γουσταρετε να βλεπετε ενα ακομη remake των FRIENDS και COUPLING. Γιατι, το ξαναλεω, το καθαρο Nerdιλικι που ειχε προσδωσει ξεχωριστη ταυτοτητα στη σειρα, το κραταει επαξια ο Σελντον.

εγω προσωπικα το εχω αφησει καπου στο 13;; τους σκυλοβαρεθηκα…

Ποτέ όμως δεν ήταν τόσο νόστιμο το ξαναζεσταμένο φαγητό :wink:

+5 :wink:

ε ενταξει ρε συ tommy…μήπως είναι υπερβολική η τόση ανάλυση?

+1 στα παραπάνω…

και εγω θεωρω οτι η σειρα μετα απο 2 φοβερους πρωτους κυκλους επεσε σε τελμα με τον τριτο και συνεχισε με τον τεταρτο…
πλεον ολα τα επεισοδεια ειναι ιδια φοβερο στηψιμο του σελντον ο οποιος εχει σταματησει να βγαζει ατακες… ο λεοναρντ πλεον ειναι ενας κορπορεητ επιστημονας που δεν εχει τπτ το νερντ… ο χαουαρντ εχει χασει ολη την αλητεια και την ηλιθιοτητα που τον διεκρινε και εχει γινει ενας απλος ερωτευμενος νεος και ο ραζ πλεον αν εξαιρεσεις οτι ηταν επικοτατος στο τελευταιο τον εχουν βαλει στην ακρη…
γενικα η κατι συνταρακτικο στο τελος αυτου του κυκλου η 5ος κυκλος με εντελως διαφορετικη προσεγγιση χρειαζεται…

Και οι πιπεριές οι γεμιστές είναι θεσπέσιες την 2η μέρα :roll:

Προτιμώ να δω τα ξαναζεσταμένα που έφτιαχνε μέχρι πρότινος το Two and the half men πάντως…

το κορίτσι της σειράς φωτογραφήθηκε για πρώτη φορά γυμνό

[SPOILER]καλά μην περιμένετε να τα δείτε όλα :p[/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

Αυτό…

Η Kaley Cuoco και το play μουτσος :lol:

http://www.epicfail.com/2011/04/08/kaley-cuoco-fail/

χαχαχα…αυτό το προϊόν το κοροϊδεύαμε πριν από λίγο καιρό με τον κολλητό μου…γαμάει λέμε…:smiley:

αλλο που δεν ηθελε…

καυλαρα πεννυ

τι ήταν αυτό, γιατί δεν το πιασα.

Μηχανημα που γυμναζει τα μπρατσα.

Τσεκαρε
http://www.youtube.com/watch?v=ahZD5h5FQaw