The Big Bang Theory

Α κατι που μου ρθε τωρα.

Στο πρωτο με την τραπεζα σπερματος λεει στην αρχη ο Σελντον οτι δεν μπορει να το κανει αυτο κ ο Λεοναρντ λεει “what,are you kidding?you are a semi pro” εννοωντας οτι ειναι αρχιμαλακας(κυριολεκτικα).

Ο Σελντον απο κει και περα ομως παρουσιαζεται ως τερμα ασεξουαλ.

Τελικα τραβαει ή οχι?

Πω, καθεσαι και σκεφτεσαι αν τη τραβαει ο Σελντον ή οχι.

Do the math :expressionless:

Χαλαρα ο Σελντον τον επαιζε με τη λαηβ ανταποκριση του πειραματος στο CERN.

οφφτοπικ

Γνωμες θελω ν’ακουσω ηλιθιο ημο.Σκασε.

Εγω λεω πως δεν την παιζει και ηταν σεναριακη μαλακια :!:

Ουτε στη σκεψη σου να’ταν οι σεναριογραφοι ηλιθιε κοντε.

Ομορφο επεισοδιο, γραμμενο για τον Ρατζες!

Ωχ βγηκε καινουριο?
ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΣ ΜΣΝ ΡΕ ΚΩΛΟΗΜΟ?

Παω να κατεβασω.

Γιεα…καινουριο επεισοδιακι!!!Κατεβαινει ηδη!!!

το μόνο κακό είναι ότι πρέπει να περιμένω υπότιτλους αλλιώς δεν καταλαβαίνω τίποτα και ειδικά τον Seldon…:frowning:


Now playing: Anathema - Sleepless
via FoxyTunes

Once again :bow:
Κ-α-τ-α-π-λ-η-κ-τ-ι-κ-ο για αλλη μια φορα!
Επικες ατακες και στιχομυθιες.

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!
Τελικά έτσι όπως το είδα πράγματι ο Seldon μοιάζει με τον C3PO :lol::lol::lol::lol:

o Seldon εκτος απο θεουλης ειναι και ολοιδιος ο Φεραν Μαρτινεθ που ειχε παιξει μπασκετ στη μπαρτσα και στο βαζελο… :lol::lol:

:lol::lol::lol:

Όχι ρε φίλε, τον είχα ξεχάσει αυτόν! χαχαχαχχα

Ξεκινησα να το βλεπω κατα τις 8 που γυρισα σπιτι και ενταξει ειναι η υπερτατη σειρα ε!!! Δηλαδη οκ, οι τυποι ειναι ο ενας καλυτερος απο τον αλλο και οι ατακες δεν υπαρχουν απλα. Κολλαω και φοβαμαι… χοχο θενκιου θεριε!

Λοιπόν, ήρθε η ωρα να σας τη σπάσω…

Ειδα τη σειρα και ομολογω δεν την ήξερα, αλλά ειπα να την δω διότι ακουγα καλά λόγια απο εσας τους φαν.

Κατεβασα την πρωτη season και είδα τα μισα ισως επεισοδια και όχι μόνο δεν πρόκειται να την ξανα-δω , αλλά, την θεώρησα γελοία και στάμπα το κατέβασμα και όχι μόνο.

Καταρχην, το casting δεν μου άρεσε, ο Ινδός δεν παίζει καλα και γενικα οι ηθοποιοί δεν με πέιθουν, όπως και αυτος ο Σελτον. Μου δίνει την εντυπωση οτι το προσπαθει πολυ να του βγει και τις περισσοτερες φορες δεν το καταφέρνει , μάλιστα αν δεν έχεις στο μυαλο σου οτι ειναι φύτουκλας, τότε σιγουρα παιζει και δειχνει σαν να είναι gay και μάλιστα big time.

Νομίζω πως η ξανθιά και ο άλλος ο φύτουκλας που την γουστάρει με έκαναν δω εστω και τα λιγα επιεσόδια που μπόρεσα να δω. Ίσως θα εφταιγε η διάθεση μου, οταν την ειδα τη σείρα, δεν ξέρω.

Μια και μιλάμε για σειρές, θα πρότεινα σε όλους να δούνε αυτες,

Burn Notice - Πρώην πράκτορας που ‘‘κάηκε’’ και έμεινε χωρίς λεφτα και ταυτοτητα παρατημένος στο Μαιάμι, βγάζοντας τα προς το ζην αναλαβάνοντας δουλειες και υπερασπιζοντας τους καημένους , προσπαθώντας να ξεφύγει απο αυτους που τον ‘‘κάψανε’’.
Boston Legal - Δικηγορική Φιρμα, όχι σαν αυτές που ξέρετε.
Weeds - Χηρα μητέρα, που πουλάει χόρτο, για τα προς το ζην.
Deadwood - Η πόλη που δεν έχει νόμους και σερίφη και, όλοι θέλουν να μείνουν σε αυτήν.

[CENTER][/CENTER]

Καταλαβαινω γιατι δεν σ’αρεσει παντως.
Εγω σαν φυσικος κωλογουσταρω παντως!

Οσον αφορα το Burn Notice,μιας και το ξεκινησα,ειναι αρκετα καλο.
Ενταξει ο τυπος ειναι λιγο Μαγκαηβερ αλλα γενικα η σειρα ειναι ευχαριστη.
Δεν πρεπει να συγκρινεται παντως με το Big Bang,εντελως αλλη φαση.

Ισως έχεισ δίκιο,αλλά, η Φυσικη μου αρέσει πολυ, πάντα μου άρεσε, το έχω ξανα-γράψει, αλλά σίγουρα φυσικός δεν είμαι, ίσως με καλύτερο casting με ‘‘έπειθε’’ περισσότερο.:frowning: :-s

Δες το Weeds deathster :wink: και άμα δεν σου αρέσει θα σου πάρω δώρο όποιο σπάνιο cd/vinyl/tape θες και δεν έχει λεφτα να πάρεις :D:p8)

Ε νταξει,οταν ξεχωριζεις τον Λεοναρντ και την Πεννυ ως καλυτερους χαρακτηρες της σειρας,καλα κανεις και δεν την ξαναβλεπεις.Χωρις την παυλα,μου μαθε εμενα η κυρια δασκαλα.

Eπεισοδιο 22 πολυ καλο επισης…

Οι προσπαθειες του Σελντον να γελασει ειναι επικες…

8):D:DΝανσυ Μποτγουιν φορ πρεσιντεντ!!!