The Big Bang Theory

Ρε δεν μπορώ, είναι γαμάτη η σειρά, με το που βλέπω τις φάτσες τους γελάω. Ειδκά Σέλντον και Wolowitz οι οποίοι τα έσπασαν. Πολύ καλό επεισόδιο. Πάμε για How i met your mother μόλις ξεκολλήσει το eztv.

Πολυ καλο το επεισοδιακι οντως!

@ Mike Stan

Νταξ το episode τα έσπασε στεγνα!!!
Ειδικά στο τέλος με τον Seldon!
It’s Funny, Because It’s true!
Πέθανα στο γέλιο!!:lol::lol::lol:


Now playing: My Dying Bride - The Whore, The Cook and the Mother
via FoxyTunes

Συνεχιζει ακαθεκτο !
Θεοι οι Σελντον και Ρατζες ! Επικες ατακες για το project του Χαουαρντ.

Νταξ,εγω το θεωρω μαλλον το χειροτερο επεισοδιο ως τωρα…αλλα και παλι,Big bang theory rulez big time!!!

μολις το ειδα.γενικα δεν με ξετρελανε. το επομενο ειναι το τελευταιο?? θα εχει 3ο κυκλο???

Μαλλον θα ειναι το τελευταιο.Ποιος ξερει ?
Σε αλλες σειρες που βλεπω ειχε αρκετα επεισοδια για την συνεχεια και πλεον δεν εχει.

Inside sources close to the show tell us exclusively that Sheldon and the rest of the Big Bang gang are confirmed to come back!

Earlier this morning CBS and Warner Bros. TV sealed the deal that renews CBS’s hit comedy The Big Bang Theory for two more seasons of 22 eps each. News of CBS’ intentions to renew BBT leaked earlier this month but the I’s and T’s had remained undotted and uncrossed until today.

Ratings and critical acclaim for Bang have been through the roof this season, not to mention that it fits brilliantly into the Eye network’s lineup of male-oriented, multicamera comedies. A renewal was considered likely, but the double pickup deal means that CBS is very happy with the series.

11 Mαρτιου 2009

Μη μου αγχωνεστε 8)

Αντε το season finale σημερα.Δεν το κοβω να τα φτιαχνουν ξανα παντως,ελπιζω σε κατι πιο απροσμενο.

Χμ,νομιζω απο τα πιο αδυναμα επεισοδια της σειρας.Ειδικα για φιναλε ηταν κακο πιστευω.

Συμφωνω και επαυξανω!

Μετριο επεισοδιο.Δεν με ξετρελανε.Ισα-ισα για να βγει η υποχρεωση να ουμε!

Ελατε ρε,εμενα μου αρεσε αρκετα…ισως οντως το φιναλε να επρεπε να ηταν λιγο πιο δυνατο,να αφησει κανα γερο hint για την επομενη σεζον και να το περιμενουμε,αλλα γενικα σαν επεισοδιο ειχε πολυ γελιο…ο Σελντον εδωσε ρεστα παλι…

οντως μια χαρα ηταν το τελευταιο, το προηγουμενο ηταν ψιλομαπα.

Εγω όταν λέω πως η σειρά ειναι μάπα , δεν με ακούτε, ΑΚΟΥΣ DEATHSTER ??? :p:p

Η σειρα ειναι τελεια… ο καθενας με τα γουστα του φυσικα…:stuck_out_tongue:

Mike μια χαρα ειναι η σειρα.

Το αρνητικο για μενα σε αυτο το επεισοδιο ηταν οτι επρεπε να δωσουν μια εξηγηση και καλα για τις διακοπες.
Και ολο το επεισοδιο βασιστηκε σε αυτο.Ο Σελντον ηταν θεος,αλλα γενικα δεν μ’αρεσε το επεισοδιο.

Παιδια το τελευταιο επιεσοδειο ηταν θειικο.Τρελο γελιο.Κατα τη γνωμη μου το big bang theory ειναι απ τις καλυτερες κωμικες σειρες αυτη τη στιγμη.

Δεν έχεις και άδικο καθόλου…και το τελευταία ήταν πάρα πολύ καλό.έσκασα στα γέλια με τον seldon και penny στην πόρτα:lol::lol::lol:


Now playing: Backyard Babies - Pigs For Swine
via FoxyTunes

Το the big bang theory ειναι απο τις καλυτερες σειρες που εχω δει ποτε μου αδιαπραγματευτα.Αρκετα πρωτοτυπο σεναριο και οι χαρακτηρες ακομη κι αν δεν ειναι οι τυποι της διπλανης πορτας ειναι παρα πολυ οικειοι για το κοινο.Εγω προσωπικα εχω δει ολα τα επεισοδια τουλαχιστον απο τρεις φορες το καθενα και εχω λιωσει στα γελια με ολα!!Ειδικα η δευτερη σεζον ηταν το κατι αλλο!!Και το τελευταιο επεισοδιο εμενα μου αρεσε αρκετα.Ειδικα η υποθεση πορτας-Σελντον!..:p:lol::lol: