The biggest assholes της ροκ σκηνης

teli mou,os fainetai argeis…alla den ta pianeis pote ta noimata…gia afto kai mono sou deino mia psifo…
st. patrick’s day simera…kai opos elega kai se ena filo noritera, os “gnisia agglida”, tha giortaso aftin tin irlandiki giorti…prosopika tha pao sto wizard kai idi tous agapimenous mou tous exo kalesei…opoios thelei, mporei na mou erthei na mou kratisei parea(!), to xeri…i akoma kai na valei tin glossa tou mesa sto stoma mou!!! oxi gynaikes gi afto to teleftaio!!! :smiley:

Τι να κάνω αγάπη μου… Καλύτερα αργός να το απολαμβάνω κιόλας… Πηθικάκια είναι οι κάπως μικρότεροι…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

nihilist ειπε
Kαλά ακούς όλες αυτές τις αηδίες και δεν ντρέπεσαι να το λες? Ακούς power που είναι ο ορισμός της ξενέρωτης και τυποποιημένης μουσικής, μουσικά και στιχουργικά και κατηγορείς μπάντες όπως οι theater & slipknot? Μάλλον ζεις στον κόσμο σου θα λεγα.
Να στο πω και αλλιώς. Τους dream theater τους απεχθάνομαι. Τους metallica τους βαριέμαι απίστευτα. Οι slipknot μου είναι αδιάφοροι και μου φαίνονται αστείοι. Αλλά όλα τα συγκροτήματα που αναφέρεις εσύ είναι απλά τραγικά και τουλάχιστον ένα επίπεδο κάτω από αυτές τις τρεις μπάντες.[/quote]

καταρχας το power συνδυαζει μελωδια,υπεροχα solos και γενικά ειναι μουσική που σε ανεβαζει,σε εξιταρει.
ο nihilist προφανως ακουει black kai death.αυτα ειναι παρακμιακα.διοτι εχω δν θεωρω μουσικη τη καθε φλωρικη τσιριδα και την ατυχη προσπαθεια καλου riffariσματος,στοιχεια κατατεθεν της ακραιας αυτης μεταλ σκηνης.
επισης τραγικοι οι primal fear?oi iron savior?oi masterplan?oi dream evil?oi gamma ray?oi edguy?προφανως δν εχεις ιδεα.
και για πες μας?τι στιχουργική ποικιλια εχει το black?ασε καλυτερα που ναι και χρονιαρες μερες
βγαινει καθε γραφικος και λεει την παπαρα του

Άιντε, άιντε!! Ρε Αντρέα κάνε κάτι να ούμ! :smiley:

Σιγουρα κανεις πλακα δεν μπορει ειμαι σιγουρος οτι κανεις πλακα.
Edit:Έλεος πια με τις λογικές τύπου «ότι ακούω εγώ είναι καλό τα άλλα όλα είναι για τον πουτσο και όποιος διαφωνεί είναι άσχετος και βλάκας». Βγάλτε τουλάχιστον πρώτα τα 18 να πήξει λίγο το μυαλό σας και μετά μιλήστε έχετε και το θράσος να χαρακτηρίζετε τους άλλους. Άκου λέει «βγαίνει ο κάθε γραφικός»

Φίλε Vangelis κάνει δεν κάνει πλάκα ο τύπος είναι στα όρια της γραφικότητας οπότε ότι και να πεις δεν θα καταλάβει. Θα προσπεράσω όλες τις βλακείες που έγραψε περί υπέροχων σόλο κλπ κλπ και θα μείνω σε μία φράση:

διοτι εχω δν θεωρω μουσικη τη καθε φλωρικη τσιριδα και την ατυχη προσπαθεια καλου riffariσματος,στοιχεια κατατεθεν της ακραιας αυτης μεταλ σκηνης.

Καλά ρε παλικάρι… τώρα όντως με μπέρδεψες! Ακούς power τελικά ναι ή όχι. Γιατί αν όντως ακούς πες μου και μένα τον “άσχετο”, ΟΛΟΙ οι μαλάκες που ακούς κάτι φλώρικες τσιρίδες δεν βγάζουν? Εγω στα power cd που έχω πάντως (μετρημένα στα δάχτυλα βέβαια) αυτό ακούω, εκτός και αν δεν θεωρεις τους Blind Guardian, ας πούμε, power. Προφανώς ο μόνος που δεν έχει ιδέα γιατί μιλάει είσαι εσύ. Οπότε άντε να σουβλίσεις κανά αρνί καλύτερα χρονιάρες μέρες και ασε τις μεγάλες κουβέντες.

alx rose
Zakk Wylde
Quorthon(itan)
joe de maio

είδες?δεν ακους power αλλα εκφερεις γνωμη για το είδος.που τις ειδες τις τσιριδες στους Guardian?εσυ με εχεις μπερδεψει.θεωρεις τσιριδα πχ τα φωνητικα του Scheepers?tou Hansen?tou Sammet?

powera sunexise ta gamata sou post

to xreiazomai ligo gelio twra me tis panellinies

Mia erotisi : an o Hansen, o Hansi Kursch kai alloi polloi tsirizoun.
Tote o Maniac o Dani kai tosoi alloi ti kanoun? Paradidoun mathimata fonitikis?

Δεν ειναι power ρε nihilist οι Guardian ,epik ειναι …!!! μην σου πω δλδς οτι ειναι και τευτονικο επικοpower metal με μελωδικοτσιριχτα φωνητικα .

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Δεν ειναι power ρε nihilist οι Guardian ,epik ειναι …!!! μην σου πω δλδς οτι ειναι και τευτονικο επικοpower metal με μελωδικοτσιριχτα φωνητικα .

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Φίλε γάμησες :!: :!: :!: Τρελή περιγραφή… (συμφωνώ απόλυτα εννοείται :roll: )
Να μας ζήσουν όλοι οι viking του φόρουμ!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Βασικά εγώ ούτε καν θεωρώ την μουσική των Linkin Park ροκ…Καλά όσο για τους Him πιστεύω ότι δεν έχουν και πολλά να δώσουν οπότε ας αποσυρθούν όσο είναι καιρός…

Οι Linkin Park ανήκουν στην Nu metal σκηνή και διαφωνώ γιατί τους θεωρώ αρκετά καλό συγκρότημα.Αυτούς που μισώ και θέλω να εξαφανιστούν από προσώπου γης είναι ποιοί άλλοι

[size=7][/size]FUCK SLIPKNOT

Paroti se xamhlo epipedo oi Slipknot rixnoun mia tsour@ tous Linkin Park.
Kati san mats Triths Ethnikhs…

Διαπιστώνω μία έντονη αντιπάθεια για τους Slipknot? :-k :!:

Διαπιστώνω μία έντονη αντιπάθεια για τους Slipknot? :-k :!:[/quote]

Σωστή διαπίστωση φίλε μου 8)

Εντάξει… Δεν φταίνε και αυτοί… Αφού είδαν ότι αυτό το προφιλ πιάνει το συνέχιζαν…Και πάλι οι Slipknot δεν είναι και τοσυγρότημα…

πα πα πα…

Συμφωνώ, αλλά μίλα καλύτερα αγαπητέ… τς… [-X

Εγώ αυτός που θέλω να εξαφανιστεί να μην ξανατραγουδήσει ποτέ και να πάει πίσω στο χωριό του είναι ο manson ](*,) #-o :-({|= :-& . Είναι ότι χειρότερο έχει βγει στο χώρο του θεάματος και στα αλήθεια δεν αξίζει…Και αυτό που μου τη σπάει τελείως είναι ότι δεν είναι απαίσιος τραγουδιστής.Έχει μερικά ωραία τραγούδια αλλά έχει τρομερή ανασφάλεια για να κάθεται και να διαδίδει φρικτά πράγματα ΄γι αυτόν πιστεύοντας ότι έτσι θα γίνει πιο διάσημος …