The biggest assholes της ροκ σκηνης

Που ειναι και διαχρονικη, ε???[/quote]

Διαχρονικέ ματάκια

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:[/quote]

Μπα δεν με εξιταρει καθολου…ειναι για ανω των τριαντα παλικαρακια η Αννουλα.

Οι Linkin Park και οι Slayer.Για μένα είναι οι χειρότεροι.Επίσης και οι Old Man’s Child.Σε αντίθεση με τους Borgir.

Oι Old Mans Child δεν είναι καν μπάντα. Ένα project είναι. Πως τους συγκρίνεις με τους (gay) Borgir?

Είσαι θεός μιλάμε…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μην ξεχνάς φίλε nihilist πως οι Old Man’s Child προέρχονται από τους Dimmu Borgir.Γι’ αυτό λέω πως αυτοί οι ΞΥΡΙΖΟΚΕΦΑΛΟΙ δέν συγκρίνονται με τον Shagrath και την παρέα του.Με πιάνεις?

Πιάνω 2 πράγματα:

  1. Έχεις απαίσιο nick και αφού ακούς Cradle of filth σημαίνει ότι δεν ξέρεις τίποτα από σωστό black metal.
  2. Και οι ξυριζοκέφαλοι και Borgir είναι γ.τ.π. Τίποτα άλλο από ένα μάτσο Emperor wannabies
    με pop-black κομμάτια για γέλια.
    Τέλος, δεν μπορείς δύο συγκρίνεις δύο σχήματα τα οποία ουσιαστικά είναι ένα. :wink:

Το ότι ακούω Cradle Of Filth δεν πάει να πει πως δεν ακούω και σωστό(κατά την γνώμη σου) Black Metal. Απλά οι Filth είναι το κόλλημα μου. Από τους αγαπημένους μου είναι οι Venom,οι Emperor και ο Bathory.Right?

[size=6]Hail Dani !!![/size]

den iparxei sosto black metal

Φίλε Socrates αυτή είναι η δικιά σου γνώμη. Όμως παρακολούθησε μια συναυλία από ένα γνωστό Black Metal Band.Χιλιάδες κόσμος,άρα αγάπη για την Black, άρα υπάρχουν πολλοί που πιστεύουν πως η Black EIΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ!!!

o joey tempest…entaksi me tin permanant, itan fuckable de leo…alla tora pou paei i mpampo me to malli tis grias sto kefali…oso gia foni? oute tote eixe kai oute tora kati kanei…alla ama arxisei kai tragoudaei rempetiko, mporei na kanei pio lampri kariera!

Ξέχασες να γράψεις ότι δείχνει και ίσως να είναι gay όπως έγραψε κάποιος στο rockpages και χάρηκε ο Bon Jovi της Καλλιθέας…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ama itan gay tha eixe tyxi mazi mou…tous goustaro trela… :lol: …thelo na tous kano antres…!!! gia ton norum sas eipa?

Αυτός δεν είναι gay. Απλά βλάκας…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αυτός δεν είναι gay. Απλά βλάκας…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

gi aftous pou goustaroun ton vlaka sas eipa? lol

Αυτός δεν είναι gay. Απλά βλάκας…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

gi aftous pou goustaroun ton vlaka sas eipa? lol[/quote]

Αυτός είναι είναι ΘΕΟΣ…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

poios einai theos?..!!!..aftoi pou goustaroun ton vlaka? :smiley:

Αγάπες μου σταματήστε να τσακώνεστε επιτέλους και κανονίστε που θα γιορτάσουμε το St.Patrick’s day απόψε (φίλη Χριστίνα αρπάζομαι απ’την ιδέα σου βλέπεις!)

Μου λείψατε μωρά μου! :lol:

ΧΕΧΕΧΕΧΧΕ Αμέ αμέ αμέ… Βλάκας είναι μπρστά στο ΘΕΟ… Μπροστά στους υπόλοιπους είναι ΥΠΕΡΘΕΟΣ…

Που είσαι έρωτα μου εσύ; Τι να κανονίσουμε… Σήμερα βλέπω να ξεμπλέκω από την κωλόγρια γύρω στις 2

Ασε την γριά μωρό μου κι έλα μαζί μας, σίγουρα θα περάσεις καλύτερα… :wink:

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Θα προσπαθήσω να ολοκληρώσω μαζί της πιο γρήγορα…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: