The biggest assholes της ροκ σκηνης

oi oasis genikos einai gia ta mpaza…opote min dineis simasia,ektos ki an sou aresoun,opote agnoise me…lol
OASIS SUCK THOUGH

ΣΥΝΦΩΝΩ
OASIS SUCK BIGTIME!!!

Ok μαγκες!!! Παμε λιγο στους Blackmore’s!!! Εχω να πω οτι τελικα η Candice το εχει δει και γω δεν ξερω πως το πραγμα!!! ειδα και εγω ορισμενα κομματια απο το DVD και ενα πραγμα καταλαβα!!!Πηγε και πηρε τωρα η Candice τον Παππου τον Blackmore (καμια 35 αυτη και 60 χρονων αυτος) και μας το παιζει “καριερα” κτλ…ειδα και το site Πω πω!!!πολυ διαφημηση και ψωνιο μορε αδερφακι μου!!!
ΕΕΕ σου λεει παππους αυτος την ζωη του την εζησε νεα εγω και ομορφη…θα με αγαπηση θα τον κανω οτι θελω εγω …αφου εχει και τη δοξα θα με βαλει μες στα πραματα …ε και στο τελος ποσο θα ζησει θα ειμαι ακομα νεα και ομορφη και θα κανω και εγω τη ζωη μου αφου θα εχω αποκτηση και ενα ΟΝΟΜΑ

Αρκετοι μαλάκες σε αυτον τον χωρο και το θέμα είναι οτι μερικές φορές ασχολούνται με το να κάνουν ηλίθια σχόλια απο την κανονική τους δουλειά, την μουσική. Άτομα που θες να τους φωνάξεις σκάσε επιτέλους. Άτομα, όπως:

Dave Moustein (opos ka na grafete to onoma tou)
Lars Ulrich
Kerry King
Zakk Wylde

Και η λίστα συνεχίζετε… :evil: :evil:
SHUT THE FUCK UP!!! 8)

μπράβο…
θα πρόσθετα και τον Ulrich,τον Mustaine καθώς και κάτι γραφικούς powerάδες που την έχουν δει και καλά τρομεροί τύποι(Tollki,Hansen).Δεν έχω πρόβλημα με τους ανθρώπους αλλά καταντούν ν ασυνεχίζουν να φτιάχνουν την ίδια,εκνευριστική,μουσική.

metallica(απαρχαιωμενο thrash metal)
και ολες οι nu-metal αηδιες(korn,slipknot)

α,και για τον προηγούμενο,απλα πληροφοριακα πως τα solo tou Hansen ΔΕΝ μπορει να τα δει ο Satriani ουτε στον ύπνο του

Ήθελα να το πω, αλλά επειδή έχω καταχωρηθεί ως γραφικός ποζεράς, δεν έχει αξία πια η γνώμη μου…

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μαλλον το παρακανουμε λιγο

Οι metallica απαρχαιωμένοι.
Οι Slipknot nu metal.
Ο Hansen ανώτερος του Satriani.

Οκ δεν έχει σημασία ποιούς κράζεις και γιατί.Γούστα είναι αυτά.
Αλλά:
Κατ’αρχάς ακούς κάτι άλλο πέρα από Gamma Ray και παλαιούς Helloween; Το χω απορία.
Είπαμε καλός χρυσός ο Hansen (κάποτε και όταν είμασταν 16 χρονών) αλλά έλεος, το χεις παρακάνει με τον Hansen.Ούτε ο ίδιος δεν θα περιαυτολογεί τόσο.
Επίσης άκου και λίγο Petrucci και θα αναθεωρήσεις πολλά πιστεύω πάνω στους κιθαρίστες.
ή Morse.

Aytin i therapia sigoura tha piasei…! :smiley:

Μην το λες :slight_smile:

κάτσε ρε φιλε
αμα ακουσω petrucci(dream theater)πρεπει να χω και να μαξιλαρι διπλα μου γιατι θα με παρει ο υπνος
ο morse τωρα (kansas,deep purple) κατι ψιλολεει

εκτος απο gamma ray,helloween aκουω και ο,τι ποιοτικό power metal κυκλοφορεί
primal fear,iron savior,thunderstone,gaia epicus,blind guardian,altaria,stratovarius,persuader,dream evil,firewind,hammerfall,savage circus,freedom call,edguy
αλλα μπροστα στο hansen δε σκαμπαζουν και πολλα
οι metallica οριζουν to απαρχαιωμενο thrash
οσο για τους slipknot ,einai η δν ειναι nu-metal,αστο καλυτερα.ουτε αξιοι αναφορας δω ειναι

Mou 8umizeis thn eksis ataka: “o olympiakos kai to aigalew na kerdizei kai oloi oi alloi na pane na gam****n”
etwrhsh basikh:poso xronwn eisai poweras gia na ta pisteueis AKOMA auta???

tha elega Axl rose…
kai zak…

Hell-o guyz kainourios edw…

Kala poso MAL*KAS prepei na eisai gia na peis tous SlipKnot Nu??? OK, kapoios mporei na min antexei na tous akouei alla o Joey Jordison einai enas apo tous kalyterous (texnika) drummers!

Anyway, re mages pws antexete ton Vallo kai ta tsirakia tou? Oi anthrwpoi MOLYNOUN to metal kai katantane tin mousiki pou latrevoume POP!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
Den me noiazei an ton pairnei i oxi, to thema einai oti ga**ei ti stasi zwis mas legontas apo dw ki apo kei oti einai METAL!
[/quote]

Καλώς ήρθες, αλλά θα διαφωνήσω μαζί σου… Οι ΗΙΜ σαφώς και δεν μολύνουν το metal… Θα έλεγα ότι το “ομορφαίνουν”, αφού το κοινό τους είναι κορίτσια στην εφηβεία τους, που όμως πολύ σύντομα θα μεγαλώσουν…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Αν και οι Slipnot δεν μου αρέσουν ο Joey Jordison όντως είναι σπουδαίος ντράμμερ…

Επίσης εδώ το site δεν όνομάζεται metalling.gr, οπότε έχει θέση κάθε καλή ή κακή rock μπάντα ή καλλιτέχνης…

[size=1]Άσχετα αν όλοι είμαστε μεταλλάδες, που λέει ο λόγος[/size]

Kαλά ακούς όλες αυτές τις αηδίες και δεν ντρέπεσαι να το λες? Ακούς power που είναι ο ορισμός της ξενέρωτης και τυποποιημένης μουσικής, μουσικά και στιχουργικά και κατηγορείς μπάντες όπως οι theater & slipknot? Μάλλον ζεις στον κόσμο σου θα λεγα.
Να στο πω και αλλιώς. Τους dream theater τους απεχθάνομαι. Τους metallica τους βαριέμαι απίστευτα. Οι slipknot μου είναι αδιάφοροι και μου φαίνονται αστείοι. Αλλά όλα τα συγκροτήματα που αναφέρεις εσύ είναι απλά τραγικά και τουλάχιστον ένα επίπεδο κάτω από αυτές τις τρεις μπάντες.

Δια της αφαιρετικής το μόνο που έμεινε είναι η Άννα Βίσση…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Που ειναι και διαχρονικη, ε???

Που ειναι και διαχρονικη, ε???[/quote]

Διαχρονικέ ματάκια

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: