The Black League :(

Παιδια, ψαχνω απεγνωσμενα το “a place called bad” απο τους θεους black league.Οποιος το εχει και δεν το θελει,οποιος ξερει πουνα το βρω ας πει κατι.

ΥΓ στα ελληνικα καταστηματα (metal era,rock city,metropolis,pmw+ monastiraki) δεν το ξερον καν,στην καλυτερη εχουν μεινει στο dead mans ruin…Στο Ebay δεν υπαρχει.

ΒΟΗΘΕΙΑ παιδες!

δύσκολο να το βρεις, ο συγκεκριμένος δίσκος έχει διανομή μόνο στην Φινλανδια…και εγω τον ψάχνω

Απο νετ γιατι δε τον παιρνετε?

Τον δισκο

καλή ιδέα.

Να πας no remorse και να μην το εχεις θα στο φερει το ΜΟΝΟ που ζητας κατι και ψαχνει το βρισκει και στο φερνει δες και εδω http://www.noremorse.gr/index.php

φιλε τολκι πλακα μου κανεις?Λεω παραπανω πως στο ebay δεν υπαρχει,το ιδιο συμβαινει και στο amazon/cd planet.

Cygnus X-1, o τυπος δεν μου εδωσει καμια βοηθεια.Εχω παει,μου ειπε την κλασικη ελληναρια “πω ρε φιλε,τι ψαχνεις τωρα,που να το βρουμε, και αν το βρουμε θα κανει 1 μηνα να ρθει, και θα σου κοστισει και κατι παραπανω”…Οκ,του εδειξα το μεσαιο δαχτυλο και την εκανα.

Πειτε κατι ρε παιδια,πρεπει να το βρουμε το αλμπουμ.Το γραφω μετα σε οποιον θελει!

Α,επισης ψαχνω και την bootlegia των θεων scanner “After the storm”.Ine live.

Και εφοσον το ψαχνεις τοσο καιρο γτ δεν το περιμενες μεχρι να στο φερει!Σιγα αλλος ενας μηνας δεν ειναι τπτ!:wink:

Αμα ηταν ο chris δεν παιζει να σου ειπε ετσι ποτε πηγες???ΚΑι για τον μηνα που σου ειπε δεν ειναι θεμα δικο του ειναι της εταιριας αλλα αμα του ελεγες θα στο εφερνε αλλα το τ ι ψαχνεις τωρα ειμαι 99% σιγουρος οτι δεν ακουσες καλα ο τυπος εχει παθος με τα σπανια και αυτο που ζητας δεν ειναι σπανιο

καλά, μην παίρνεις κι όρκο. μπορεί στη Σκανδιναβία να βρίσκεται σε κάθε δισκάδικο ξέρω 'γω, αλλά εδώ -και στο νετ- δεν το έχω δει ποτέ. και τώρα που έψαξα μπας και βοηθήσω, τζίφος. συμπέρασμα ότι πολλά πολύ πιο σπάνια συναντώνται πολύ συχνότερα, αφού υπάρχει ζήτηση κι αυτό που “δεν είναι σπάνιο”, μάλλον πρέπει να προσπαθήσεις αρκετά για να το βρεις. hexenlord, εγώ θα σου ‘λεγα να στείλεις ένα μέηλ στην εταιρία από την οποία βγήκε (η οποία απ’ ό,τι είδα δεν έχει online store) και να τους ρωτήσεις πώς μπορείς να το αποκτήσεις. ίσως σε βοηθήσουν.

somnambullist, την εχω κοιταξει την εταιρια,δυστυχως οπως πολυ σωστα λες δεν εχει ονλαιν μαγαζι.Θα στειλω email στον Jarva μου φαινεται.Τεσπα.

Σχετικα με τον φιλο που μου λεει για το no remorse,δεν ξερω ποιος ειναι ο Chris, πηγα πριν 2 βδομαδες,αν λες εναν σχετικα κοντο (εγω ειμαι 1.87) καστανοξανθο αυτος πρεπει να ειναι.Του λεω θελω το τελευταιο των league,περιμενε μου απανταει και παει και μου φερνει το κοκκινο,που δεν ειναι αλλο απο το man’s ruin…Του λεω,αυτο ειναι το προτελευταιο,εγω θελω το επομενο.Μου απανταει δεν υπαρχει,δεν το εχει δει,δεν το εχει φερει ποτε.Οκ λεω, μπορουμε να το παραγγειλουμε?Μου λεει ποιας εταιριας ειναι (διανομη).Του λεω μιας φιλανδικης.Με το που το ακουει αυτο αμεσως ξεφυσαει και μου κανει "και να το βρουμε θα αργησει,γιατι εχω εναν τυπο φιλανδο,αλλα αυτος μου στελνει 1 φορα το μηνα,και αν το βρουμε κτλ…ΟΚ,λεω εγω το θελω,ποσο θα κοστισει ολο αυτο το ψαξιμο.Μου λεει “ε,θα κοστισει κατι παραπανω απο κανονικο σιντι”. Του λεω ωραια,τωρα τι κανουμε.Ελα μου λεει τη δευτερα να με ξαναρωτησεις (λες και εγω δεν εχω δουλειες να κανω παρα να τρεχω καθε μερα αθηνα).Του λεω δωσε μου μια καρτα να σε παρω τηλεφωο.Μου λεει δεν εχω τυπωσει ακομη γιατι τωρα αλλαξα μαγαζι.Ενταξει,το ξερω του απαντω και βγαζω το κντ μου να γραψω το τηλεφωνο επιτοπου.Και τι μου λεει.Ουτε τηλεφωνο εχω ακομη.

Εμενα μου ειναι ακατανοητο πως θα με βοηθησει αυτος ο ανθρωπος εστω και στοιχειοδως.