The Bliss/Potergeist/Shock Absorber/Planet of zeus/Routes live @ club 4/12

Δεν γουστάρει ο ένας τον άλλον :stuck_out_tongue: Όχι μωρέ κάνω τζέρτζελο λίγο να ανέβουν τα αίματα 8)

zouglau ξερεις με ποια σειρα θα εμφανιστουν οι μπαντες κ ποση ωρα περιπου αναμενεται να παιξει η καθεμια ?

Αυτές τις σκοτεινές πληροφορίες που ζητάς μπορείς να τις μάθεις είτε σφάζοντας ένα κοτόπουλο για να μελετήσεις τα εντόσθια του είτε να ρωτήσεις τον μάγο dewalex που στήνει το live.

Είπα και εγώ #-o Αφού και το πάσχα που τους είδα, στο φεστιβάλ της spinaloga records, ήταν όλοι μια παρέα. Εγώ κατά 99% θα πάω στη συναυλία :smiley:

The line up is writen bet-win da lines of the press release of the live dudes!!!
τωρα οσαναφορα το χρονο θα κατανεμεθει με τετοιο τροπο ωστε να μην κουραστει ο κοσμος επειδη θα ειναι 5 μπαντες αλλα και να παρουσιασει καθε μπαντα την παρουσα φαση της!!!

παρεπιπτοντος χτες στους bliss χρειαστηκε να αλλαξω εσωρουχο.(αν και ειναι απο αλλο thread)

καλα εισαι εγω τη τελευταια φορα που ειδα τους zeus παραλιγο να αλλαξω φυλο/ονομα/οικια διαμονης :smiley:

Οι Bliss αξίζουν!!! Έχουν δέσει πολύ μεταξύ τους τα παιδιά (Βαγγέλης, Χρήστος και Στέφανος). Εγώ κυρίως για bliss θα πάω και για Planet of Zeus :smiley:

8)8)8)

check this out dudez

http://www.youtube.com/watch?v=yGONnRWSkVU

Επική, ηρωική προσπάθεια. Ειδικά το μποξεράκι σου, τα σπάει :stuck_out_tongue:

ειστε καλλιτεχνες.τελος.:!:

Λοιπον τσακαλια στο λαιβ θα κληρωθουν μερικα συλλεκτικα custom T-shirt του λαιβ με τον Holy santos

so be there 8)

Τον Σάντος του ΠΑΟΚ?

Ψηνει τιγκα
μακαρι δηλαδη

κοιτα η αληθεια ειναι οτι υπαρχει στα σκαρια αντιστοιχο πορτραιτο για αλεφα και για στογιαν βρανκοβιτσ, ο σαντος της μπαοκαρας ειναι νεοπας ακομα…

Λογικά θα έρθω στο live!

Τώρα που είπες για Βράνκοβιτς (:bow2:) έχεις και την απεριόριστη εκτίμησή μου!

Αγοράζω όσο όσο :!:

Δυστυχώς κάποιες υποχρεώσεις θα με κρατήσουν μακριά απ’ το λάιβ.:frowning:

ασε τους ‘ελληναρες’ εξω

επομενο προτζεκτ σας πρεπει να ειναι αυτος

benny blanco from the bronx (βλεπε carlito’s way)

μεγαλη σκατοφατσα

νεε μου…8),μπορω να πω οτι με συγκινησες