The Bliss/Potergeist/Shock Absorber/Planet of zeus/Routes live @ club 4/12

Gia ton ChrisP

:lol2: :lol2: :lol2:

:bow: :bow: :bow:

Άμα το κάνετε και μπλουζάκι θα το αγοράσω άνετα! Τα λέμε στο live…

:lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::bow2::bow2::bow2:

χαχαχαχαχα γαμησε

ποιος θεουλης…νομιζω ξερω…
παω να αλλαξω σλιπακι
χεχε

Αφήστε τους αστεισμούς και σοβαροφανευτείτε αρκουδέηδες. Αύριο έχουμε γιορτάρα και θα τιμήσουμε αναλόγως 8)

:lol::lol: το είπε και το έκανε

Εγώ λογικά θα πάω αύριο. Ποιοι άλλοι από το φόρουμ θα είστε???

Θάμαστε πολλοί. 8)

Εγώ θα είμαι εκεί και θα ΣΠΑΩ ΠΙΑΤΑ.

Καλά είστε σοβαροί? Μια φορά λείπω και κανονίζετε να πάτε ΟΛΟΙ?:lightsabre:

Αυτό το Start sharply at 21:00 για Αν με τρόμαξε!:stuck_out_tongue:

believe it or not ειναι για να γινει το σαρπλι…αν δεν ειναι 9 …θα ειναι 9+15 σιγουρα!!

και επαυξανω δικε μ.

χιντ:περα απτα μπλουζακια του ντανυ θα κληρωθουν και κ φιαλιδια απο βιολογικον οινο απο την αριδαια(λασ χερμπαλιστας γιουναιτ τογκεντα)

παραγωγος μπασομαστορας απο αποσβεστηρα

οινος απτην αριδαια και δεν ειμαι καλα λεμε.

καντε κατι και ελατε απο σαλονικα μερια ρε παιδια… θελουμε πολυ να σας δουμε…
θα γουσταρα να κατεβω γενικοτερα για ολο το πακετο αλλα πιο πολυ για τους πλανετ, αλλα δεν παιζει πολυ μπατζετ για μετακινησεις…
παντως ειναι πολυ γαματο που εχουμε ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ καλες μπαντες στην Ελλαδα στον χωρο αυτο και ακομα καλυτερα που γινονται τετοια λαηβακια…

Θα προσπαθήσω να έρθω στο live!
Προβλέπονται επικά σκηνικά!

Θα ψήσω παρέα μήπως σκάσουμε μετά τις 11 που τελειώνω πρόβα. Λογικά θα προλάβουμε τίποτα Πολτεργκάιστ και Μπλις, Πλάνετ σας έχω δει και θα σας ξαναδώ. Να παίξετε ένα Μοτορχεντικό κομματάκι σας όμως, χώνει άσκημα η ροκενρολιά.8)

κατα Μαρτη μερια για Σαλουκα…
αλλα και Λαρισα στις 27 Δεκεμβρη παρεα με Bliss kai Dive k μια μπαντα απο εκει ονοματει Stoned Druid!!

Νομίζω ότι οι ντίβες βρίζουν τους planet πίσω από τις πλάτες τους…

Γαμώτο!
Δεν την πάλεψα να έρθω σήμερα!

Καλή διασκέδαση παιδιά!

Και οι 5 ήταν υπέροχες, προεξέχοντων των Πλάνετ που ούτως ή άλλως κυρίως γι’ αυτούς πηγαίναμε αφού ξέραμε ότι στο σανίδι είναι δυναμίτες. Μεγάλη έκπληξη για μένα οι Shock Absorber. Σκίσανε.

εδιτ, α επίσης καταγγέλω νοθεία.

Ξεκινάω λέγοντας ότι δεν είχα ακούσει ούτε νότα από κάποια από τις μπάντες, αν και με τον ήχο είμαι αρκετά εξοικειωμένος. Οπότε τα σχόλια μου δεν έχουν και τόση σημασία. Ή, ίσως και να έχουν.

Planet Of Zeus above all, φοβερά δεμένη μπάντα. Χάρηκα που γνώρισα τη μουσική τους, θα τους ψάξω πιο ενδελεχώς. Οι Shock Absorber εξίσου γαμάτοι, μου άρεσαν πάρα πολύ. Στους Bliss υπήρξαν σημεία που έχασα τη μπάλα, ειδικά με τον drummer, έχω την εντύπωση όμως ότι πλατειάζουν. Λίγη λιγότερη λατρεία στους Tool νομίζω δεν θα έβλαπτε. Routes και Potergeist χρειάζονται περισσότερα live για να δέσουν και να αποκτήσουν πιο προσωπικό ήχο.

Όμορφα περάσαμε πάντως, αλλά έχω να καταγγείλω και εγώ νοθεία!