The Bliss / Potergeist / Stereoheathen 29/10/2010 @ Rodeo Club

δελτιο τύπου λιαν συντομως

bump και τα παπουτσια μεσα…

για να βλεπω συμμετοχες

Λαιβαρα…χεράκι εδώ 8) θα επανέλθω με ινφο για τις μπάντες, απόκρυφα μυστικά και γαργαλιστικές λεπτομέρειες :stuck_out_tongue:

Εν ολιγης…

10 χρονια Bliss…τα καμαρια του Πειραια θα ερμηνευσουν επιτυχιεσ απο τον πολυαναμενομενο πρωτο δισκο τους καθως και παλιες αγαπημενες
Οσοι γνωριζουν ηδη…κσερουν!!
Οσοι δεν…ας φροντισουν να δουν…

Potergeist με καινουργιά δισκαρα (Muddy Mermaids) κ μετα απο full-on combo εμφανιση με τους Pro-Pain…κ με επιστροφη στο αρχικο σχημα του ογκολιθου καθως και degree combo-er Tolis Toleas.

Steroheathen: Super-band απο μελη των Liquidust, Planet of Zeus θα αποδοσουν το ροκ απο μια αισθαντικη (βλ. Greg the Voice), μα συναμα και ωμή προοπτική. Να σημειω8ει οτι χρεη υπηρeσιακου μπασιστα θα εκτελεσει ο μουσιας απο Yellow Devil Sauce…

Χομ-γουορκ:
The Bliss ( www.myspace.com/thebliss2006)
Potergeist (www.myspace.com/potergeist)
Stereoheathen (www.myspace.com/stereoheathenband)

ωραια :thumbup::thumbup:

αν δεν ειμαι dead απο stalker:-k, ειναι σιγουρο το live

o hANS τα έγραψε όλα. Αν και νομίζω πως οφείλει να εξηγήσει την διαφορά μεταξύ full on και full on combo…8)

Stereoheathen παίζει τύμπανα ο Προβής , κιθαρίστας των planet of zeus ( έπαιζε τύμπανα στην αρχή αν θυμάστε) και κιθάρα ο berry των υπερκαλτ liquidust .

Τέλος αν oi bliss δεν παίξουν το lean on me δεν φεύγουμε από το μαγαζί λέμε :!:

δεν ειμαι ακσιος ακομα για να εκσηγησω την διαφορα…

μινι…ολιγολεπτα καθως κ ταχυρυθμα σεμιναρια εκμαθησης combo-ing θα λαβουν χωρα κατα την διαρκεια του λαιβ απο τον degree executive combo-er Tolis Toleas η αλλιιως
Mc LisTo…

αποψε…για παμε λιγοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Απόψε ανοίγω μπουκάλι!
Αύρα…Λουτράκι…ό,τι πίνουν τα παιδιά τέλος πάντων!

Θα είμαστε εκεί.
Για το ροκ!