The Cardigans - SUPER EXTRA GRAVITY

Το τελευταίο cd των The Cardigans κυκλοφόρησε στις 20 Οκτωβρίου υπό τον τίτλο Super Extra Gravity. Το cd είναι super με τρομερή μουσική και,όπως σε όλα τα album του συγκροτήματος, οι σίχοι απιαστοι…! Κυκλοφορεί και το Limited Edition με extra dvd full of The Cardigans stuff, όπως συνεντεύξεις από τα μέλη και γυρίσματα κατά την διάρκεια της ηχογράφησης. Πιστεύω ότι το Limited αξίζει για 4Ε παραπάνω…

Καλή ακρόαση και… απόλαυση :slight_smile: ¨

“…to the good times that we’ve shared
and the bad times that we 'll have…”

A. Φωτεινή ;;;

Β. είναι τόσο καλό το album, ή απλά είσαι card-fan και πανηγυρίζεις που βγήκε ;;;

Θα εχει και την τραγουδιαρα ενω κανει μπανιο και να το κανει με το τηλεφωνο του ντουζ , οχι γιατι αν δεν το εχει δεν μ’ενδιαφερει.

Δυστυχώς angel_in_the_black αυτό το album δεν είναι για σένα :frowning:

Όσο για τον άν μου αρέσει τόσο… Τα 5/11 τραγούδια από το Super Extra Gravity τα λατρεύω so για μένα το άλμπουμ είναι πολύ καλό! Κι επίσης, ναι, μ αρέσει όταν βγαζούν άλμπουμ συγκροτήματα που ήταν καλά, και με την καινούργια τους δουλειά όχι μόνο ικανοποιούν τις προσδοκίες μας αλλά δίνουν κ κάτι παραπάνω…

Επειδή δεν καίγομαι, λέω αν το βρω, να κάνω και κανένα review… Όχι τίποτα άλλο, αλλά έχει ζητηθεί… :wink:

Υπάρχει ένα θέμα non-suicidal… Αν ένα album έχει 5/11 καλά κομμάτια, το προτείνεις για αγορά ;; Εγώ συνήθως ναι, αλλά συμπληρώνω πως το θεωρώ μέτριο. Αν με ποσοστό 5/11 το θεωρείς πολύ καλό, αν είχε 9/11 τί θα μας έλεγες ;;; :smiley:

αυτό ακριβώς, τίποτα άλλο.

Διευκρίνιση, 5/11 τα λατερυω, όχι είναι καλά… Κάνει διαφορά… Γιατί συνή8ως δύο στα δέκα μου αρέσουν πάρα πολύ από ένα άλμπουμ…Δίκο μου πρόβλημα βέβαια…

Γενικό πρόβλημα βέβαια… Αλλά δεν απάντησες στο άλλο μου ερώτημα…

Σουηδοί, άρα καλοί και όχι κουλοί… Angel in Black κάτσε στα ωά σου γραφικέ γιατί σου έρχεται η γρίπη των πουλερικών…

καλό θα έλεγα…αυτό που περιμένεις όταν πας να πάρεις cardigans…βέβαια με την πρόταση του angel θα γινόταν Νο1 :twisted: :twisted: :twisted:
Αξίζει να περιμένεις για το download :wink:

Γενικό πρόβλημα βέβαια… Αλλά δεν απάντησες στο άλλο μου ερώτημα…[/quote]

Αν σε ένα cd μου άρεσαν 9/11…;;;

Δεν μου έχει συμβεί ποτέ ως τώρα σε άλμπουμ!

Ποτε??? :?:

Να γούσταρα τρελά τα 9/11;; Τώρα μόνο ένα άλμπουμ μου έρχεται στο μυαλό… Ναι μόνο αυτό… Γι αυτό το λόγο και απογεύγω να αγοράζω albums και προτιμώ τα best of και τα mp3 από το net…

Ποιο?

Ποιο?[/quote]

Dandy Warhols - Thirteen Tales from Urban Bohemia…

I love: Bohemian Like you, Nietsche, Get off, Solid, Godless, Horse Pills, Sleep, Shakin

–ROCKING ON THE HORSE SIZE PILLS–

Yπαρχει πλεον , και μπορεις να το “αγορασεις” ανετα , “το εκανα παραγελλια” για να το ακουσω και να μπορω να βρισω … ουπς να εκεφερω γνωμη ανετα , κατι μου λεει παντως οτι πρεπει να τοποθετηθει στο ραφι διπλα σε αυτο των Europe. …