THE CULT-born into this

ΛΟΙΠΟΝ το ακουσα κ δεν μπορω να πω οτι ενθουσιαστικα,εχει 4 πολυ καλα τραγουδια αλλα ειναι μαλλον το πιο αδυναμο δισκακι τους ελπιζω οτι με τη savage edition που θα εχει αλλα 5 κομματια να βελτιωθει η γνωμη μου
CHECK OUT i assassin,dirty little rock star,holy mountain,tiger in the sun

Με τα πρωτα ακουσματα καταλαβενεις οτι επιστρεψαν και παλι στο παλιοτερο υφος τους. Σιγουρα δεν με ξετρελανε αμεσως αλλα ειναι ενα πολυ αξιολογο αλμουμ. Αυτες οι κιθαριες του Duffy και αυτο το μπασο…

εμενα παλι αυτο δε μου αρεσε οτι δεν ακουσα σχεδον καθολου duffy!
κ επισης φαινεται οτι εγινε πολυ γρηγοπρα η φαση…

To να περιμένει κανείς ένα Sonic Temple ή ένα Electric εν έτει 2007 είναι τραβηγμένο. Αυτό που δεν είδα, είναι “νεύρο” και ομολογώ οτι δεν μου πολυάρεσε. Αυτά

Δυστυχώς μια χρυσή μετριότητα…Εκτος από 2-3 καλά κομματια,ο δίσκος είναι σχετικά ανευρος και οι μοντερνες επιρροές που πήγαν να βάλουν στον ήχο τους δεν τους πολυβγήκαν…Στα + η φωνάρα του Ian που έχει μείνει αναλλοίωτη στον χρόνο…

Κρίμα πάντως…
Τουλάχιστον έχουν αφήσει πίσω τους τραγουδάρες…

βασικα καλο ειναι τελικα μετα απο πολλες ακροασεις αρχισε να μου αρεσει

Eμενα μου αρεσε παρα πολυ…αντε να ερθουν και απο’δω…:slight_smile: :slight_smile:

Ωραιο, ωραιο! Τιποτα το συνταρακτικο αλλα ικανοποιητικο πιστευω για τους φανς τους. Ωραιες φωνητικες γραμμες, συγχρονος αλλα οχι ξενος ηχος και μεγαλο μεριδιο στο μπασο εχοντας το ψηλα στην παραγωγη και με πολλα bass based riffs. Karja αποψη περι του αλμπουμ?? Σιγουρα θα τον ακουσες.:stuck_out_tongue:

Ο καργια το γουσταρε. Ειχαμε μιλησει για δαυτο. Εγω παλι ρε γμτ… το περιμενα καλυτερο. Ειναι σιγουρα κατωτερο του Beyond Good And Evil… προσπαθησαν να βγαλουν κατι σα τα παλια που εν μερει βγηκε… εν μερει ομως…

Ελπιζω να αλλαξω γνωμη στο μελλον.