The Cure @Ejekt Festival 17/07/2019

Ελπίζω να μη μας τα χαλάσει ο καιρός βασικά…

Να ζήσουμε Burn υπό βροχή και τι στον κόσμο.

2 Likes

Τι γίνεται από κόσμο;

Ξεκινάμε κι εμείς για κάτω σιγά σιγά

2 Likes

Να περάσετε τέλεια

2 Likes

Για εφτά η ώρα πάει εξαιρετικά από κόσμο.

Επίσης, δεν υπάρχουν λόγια για Khruangbin.

3 Likes

Έχει τώρα λαιβ βίντεο το ejekt. Πρέπει να έχει κόσμο επίπεδα Muse.παντως σίγουρα 20.000

1 Like

Της κακομοίρας γίνεται από κόσμο.
Σχεδόν διπλάσιος από Iggy Pop

Η φωνή του Smith είναι σαν να ακούς τον δίσκο. Σε φοβερή φόρμα. Και εξαιρετικός ήχος

3 Likes

Περισσότερος κόσμος που έχει μαζέψει ο χώρος (και απο Muse!!). Φιλος πηγε στις 9 και του ειπαν “sold out!”. Βρηκε εισιτηριο από άλλον απέξω

Λαοθάλασσα.

Απόδοση, σέτλιστ, ήχος, χορός, όλα.

Στην ηλικία που είναι ο Σμιθ θα έπρεπε να απαγορεύεται να έχει τέτοια φωνή.

4 Likes

Τον περισσότερο κόσμο για φέτος είχαν σίγουρα. Τώρα διπλάσιος από iggy υπερβολή. Όλα άψογα μπράβο στο ejekt και φυσικά στους cure ενώ ελπίζω μετά τα σημερινά του χρόνου να φέρει κάτι εξίσου δυνατό {Προσωπική επιθυμία green fuckin day}

1 Like

εν αντιθεσει με ολες τις συναυλιες του release σημερα εγω ακουσα ΗΧΑΡΑ. (φοβερο live σε top φορμα ολη η μπαντα…)

2 Likes

Τον περισσότερο κόσμο από κάθε άλλη φορά μάζεψε σήμερα η πλατεία νερού.
Νταξ, όχι και διπλάσιος από τον Ιγκι…

Τρομερός ήχος. Παρά πολύ ωραίο live.
2,5 ώρες περίπου έπαιξαν οι cure, 27 τραγούδια.
Φοβερός Smith!
Μόνο παράπονο: Ήμουν πολύ μπροστά, αριστερά αλλά κι εκεί ακόμα το κοινό δεν είχε τρελό παλμό, η τουλάχιστον εγώ είχα υψηλές προσδοκίες για περισσότερους χορούς και όχι «τραβάω βίντεο σε κινητό».

Ακριβό το ejekt πάντως, 16 η τετράδα, 12 στο release.

3 Likes

Εξαιρετικός ήχος, απόδοση και σετλιστ. 2.20 λεπτά ακριβώς εμφανίστηκαν.

Ο μπασίστας ογκόλιθος.
Ο Σμιθ απορώ πως τραγουδάει έτσι ακόμα.
Forest, Walk και Burn highlights για μένα…

Από τις ελάχιστες φορές που δεν με ένοιαζε να είμαι μέση και μπροστά. Ήταν ένα ωραίο soundtrack που απλά το απολαμβανες.

Έπαιξε ταρζανια πάντως το ejekt με τις τιμές στο μπαρ. Ειδικά στη μπύρα όπως αναφερθηκε.

Με όλες αυτές τις επιτυχημένες συναυλιακές ομορφιές, είναι σίγουρο ότι του χρόνου θα δούμε μεγάλα πράγματα. Άντε να έρθουν και οι Pearl Jam…

ΥΓ. Εντάξει βρε παιδιά, γράψτε λάθος. Δύο φορές ο κόσμος των manowar :stuck_out_tongue:

4 Likes

Πολύ σωστή η παρατήρηση για την μπύρα.

Επίσης τρελές ουρές για μπύρα, κατά την διάρκεια των Cure ήταν πιο χαλαρά και κατάφερα να πάρω μια. Θύμισε εποχές Μαλακάσας η φάση

Εχει καποιος φωτο απο εισιτηριο?

Αν ποτέ απαγορευτούν τα κινητά και γενικά οι κάμερες στις συναυλίες, θα κεράσω τις μπύρες μιας ζωής σε αυτόν που θα το καθιερώσει. Η χθεσινή αηδία του κοινού δεν περιγράφεται με λόγια.

3 Likes

αφου ειναι ινφλουεσερ η φαση τωρα στα λαιβ

1 Like