The Damned Things

[CENTER]

[/CENTER]λοιπον.

Παιρνεις το τσαγανο των Anthrax

Την αρχιδιλα διχως την βοθριλα των Everytime I Die

Kαι την καταπιεσμενη ροκιλα καποιων μελων των Fall Out Boy

και, βουαλά, εχεις αλλο ενα σουπερ γκρουπ

προς το παρων θα κρατησω μικρο καλαθι, γιατι την ψιλοπατησα με τους Them Crooked Vultures (βεβαια η τελικη κριση θα πεσει αφου τους δω λαηβ), αλλα ναι, απο τα πρωτα 2 δειγματα που εχω, σπανε κοκκαλα.

[CENTER]
[/CENTER]

Απολαυστε.

Στο repeat το we’ve got a situation here

ελπζω να μην ειναι και αυτοι κανα ανεκδοτο τυπου audioslave:(

…λωλ.

τωρα τοδα, καθες μου τοδειξε ο κοσμος που γελαγε.

ενηγουεη…

Εχουμε αρκετο νεο ινφο

14 Δεκεμβρη βγαινει το σιντι (γαμω πολυ κοντα στο τελος, και απο τα δειγματα μου φαινεται θαναι αψογο, κριμας) το οποιο θα ονομάζεται Ironiclast

[CENTER][/CENTER]

μπορειτε να ακουσετε πιοτερα κομματια, αμα κανετα like τη σελιδα τους στο Facebook οσοι εχετε…

Εξακολουθει και γαμαει τα παντα το We Got A Situation Here, αλλα και το καινουργιο το, Friday Night, ειναι και αυτο πανεμορφο…

μην τρεξετε ολοι μαζι και πεσει η σελιδα ε ! (!)

ειστε ολοι ζωα.

αλλα παρτε δω.

Κανεις δεν ενδιαφερθηκε; Ουτε απο περιεργεια;

ΓΑΜΑΕΙ ΟΤΙ AΓΑΠΑΤΕ

Κατέβασα, άκουσα, γάμησε!

Λέει, αλλα το βιντεάκι που πόσταρες πραγματικα ότι να ναι :stuck_out_tongue:

Ότι έχει να κάνει με τον Scott είναι ότι να’ναι!!! :smiley: :smiley:

τι εννοειτε; δεν καταλαβαινω

δεν βρισκω αδυναμη στιγμη. εχει πεσει απειρο λιωσιμο τις τελευταιες μερες, και γενικα δηλωνω απολυτα εντυπωσιασμενος.

Δεν ειχα ασχοληθει τρελα με τους Everytime I Die, μιας και δεν ειναι απολυτα του γουστου μου (λιγο πιο παλια τουλαχιστον) και δεν ειχα καταλαβει ποσο ΦΩΝΑΡΑ ειναι ο Keith Buckley. Στο δισκο αυτο κατι κομματια που πιανει στο Bad Blood και στο Me Great Reckoning ειναι καταπληκτικα. Ειδικα σε στιγμες που για κλασματα δευτερλοπτου πεταει κατι γρυλισματα… θεοθεος.

Κιθαριστικα σε γαμαει στα ριφφς. Οταν βεβαια εχεις 3 κιθαριστες μεσα (και οι 2 ειναι παναξιοι ριφφοπλαστες) τι να περιμενεις.

Γενικα ηρθε να πουμε μεσα δεκεμβρη να φερουν τα πανω κατω οι μαλακες. σταδιαλα.

“im the cross-bearer in the cross-hairs” τι στιχος γαμωτοδια.

Χαλαρά ρε είναι από τους δίσκους της χρονιάς! Οι τυπάδες γαμάνε. Ας ελπίσουμε σε ανάλογη συνέχεια!

το βιδεο σε γιουτουμπ σε συνδιασμο με το κομματι με εφτιαξαν, κατεβαζω αυριο, ακουω και βλεπομε

πολυ καλο δισκακι, αποκαλυψη

Πραγματικά εξαιρετικός δίσκος που έχει καβατζώσει τη θέση στο cd player εδώ και λίγο καιρό. Κρίμα που καθυστέρησε να βγει. Μια αποψάρα εδώ.

μολις ειδα το We’ve Got A Situation Here

μονο για την επικοτητα του κλιπ κατεβαίνει!!! :smiley:

Ρε είναι υπερτέλειο video! Απ’τα καλύτερα που έχω δει εδώ και πολύυυυυ καιρό!!!

Δεν έχει αδύναμη στιγμή αλλά ούτε και κορυφαία, δεν με οδήγησε κάποιο τραγούδι στο repeat ας πούμε.
Συμπαθητικό και μέχρι εκεί.

[SPOILER]Αντε να δούμε αν θα ξαναβγάλουν οι Scars on Broadway κάτι:roll:[/SPOILER]

Well done και πολλα credits στον Μιστερ που επεμεινε-επεμεινε και ξαναεπεμεινε (=D> ) ,

να το ακουσουμε αυτο γτ οντως ειναι πολυ καλο ,παροτι εγω ειμαι λιγο προκατειλιμενος οταν ακουω για σουπεργκρουπς (sic)

Οπως εγραψε και ο σκαρτζοφγκοντ δν υπαρχει αδυνατη στιγμη στον δισκο και απο την αλλη εγω ξεχωρισα τα Handbook For The Recently Deceased,Bad Blood,Little Darling και ειδικα το The Blues Havin’ Blues που τα σπανε ολα κανονικα !