The Devil's Blood - "The Time Of No Time Evermore"

μπορεί βέβαια κιόλας να δοκίμασα κοτόπουλο, αλλά να μην μου άρεσε όσο η γαλοπούλα…
γενικά τη φωνή του ozzy δεν την παλεύω καθόλου, σε αντίθεση με του Dio,αλλά και πάρει μην νομίζεις ότι κόβω φλέβα.
Επίσης μπορώ να το βάλω και στα παράδοξα.:lol:
σορρυ για το off topic…


Now playing: Biffy Clyro - Know Your Quarry
via FoxyTunes

Τίμιο hard rock/metal.
Αγαπάμε!

Bump ένα χρόνο μετά γιατί ξεθάψαμε και για πείτε.
Εξακολουθείτε να το προσκυνάτε όπως εγώ ή είστε απ’τις αδερφές?

Ελα ρε, ναι, πριν 4 μέρες το άκουσα ξανά μετά από καιρό και γκάβλωσα!

Μετά από τέτοιο bump, επιβάλλεται τοποθέτηση wildchild.:stuck_out_tongue:

Ακόμα πολύ καλός δίσκος, αν κι έχω κανά τρίμηνο να το ακούσω.

ΜΟΝΟ WITCHCRAFT.

Εγώ εμμένω στην άποφσή μου, αλλά το bump με θύμισε ότι έχω μια κωλοτούμπα να πραγματώσω :):!:

Και Noctum…

[SPOILER][B]http://www.myspace.com/noctumswe[/B][/SPOILER]

απο τις αδερφες! ακουμε [B]blue oyster[/B] cult και μας φτανει μια χαρα:)

εχει αρχισει και γινεται πανικος για δαυτους στο εξωτερικο . απο τις καλυτερες περσυνες κυκλοφορειες …Τρελη δισκαρα…

Πιστευω ειναι οι μπροσταριδες σε αυτη τη φαση του ψυχεδελο-doom-ροκ/μεταλ που μεγαλωνει ολο και περισσοτερο τον τελευταιο χρονο…

Αναμενουμε καινουρια κυκλοφορια…

και Graveyard

Μεγάλη δισκάρα :!:

Δεν το 'χω ακούσει, βέβαια, πολλές φορές -πρόσφατα το άκουσα για πρώτη φορά- γιατί μέχρι πρότινως δεν είχα δώσει ιδιαίτερη σημασία σ’αυτό το συγκρότημα, πέραν από δύο τρία τραγούδια που μάρεσαν (απ’το Come, Reap). O δίσκος σα σύνολο είναι άψογος! Πιστεύω ότι ο ενθουσιασμός μου [B]δε[/B] θα ‘‘ξεφουσκώσει’’ σύντομα…κάθε κομμάτι του δίσκου είναι από πολύ καλό έως και τέλειο. Προσωπική αδυναμία είναι το [U][B]House of 10,000 Voices![/B][/U] Psychedelic rock/occult rock παίζουν ε; Υπέροχοι! 8):thumbup:

είμαστε σίγουροι γι’αυτό ? έχει διαρεύσει κάποια πληροφορία ? το αλμπουμάκι το πρώτο πάντως δεν ήταν κι άσχημο, βασικά τα φωνητικά σε δύο τρεία τραγούδια ήταν πολύ χαρακτηριστικά και μου έχουν κολλήσει. είναι και η θεματολογία τους occult όπως πρέπει, θυμίζωντας φάση ΒΜ, και τους κάνει όντως ξεχωριστούς (αυτοί και οι Seprentcult πακέτο).