The Dillinger Escape Plan

apistefto mathcore groupaki (mazi me converge oi agapimenoi mou sto eidos)… ti na pw!! to calculating infinity to liwsa!!! kai to miss machine kai to ire works cdares!!! kai to ep me patton cdara!!! vasika ola cdares!!! :smiley:

news news news

το νεο πονημα θα ονομαζεται option paralysis

δειγματακια


δηλωσεις

Έλα πάμε ρε μπαντάραααα

Προσωπικά θεωρώ ο,τιδήποτε έχουν βγάλει δισκάρα (και το Ire Works τίγκα στις κομματάρες ήταν, αν και πιο πειραματικό … πού το κακό;) … παρά τις πολλές αλλαγές μελών που’χουν γίνει ανά καιρούς, έχουν άνετα την ποιότητα να βγάλουν πάλι κάτι κορυφαίο …

Ο Puciato είναι μεγάλο λαρύγγι!

Εγω προσφατα ακουσα ντιλινγκερ,και μ’αρεσε πολυ,θα ψαξω λιγο τα αλμπουμ τους και θα επανελθω.

Νέο τρακ λέει. Χμμμ. Μ’άρεσε.

α btw angel_death αγορίνα, σβήνεις ποστς, αγνοείς και πμ χρηστών, τι παίζει με σένα ρε μανάρι μου, δικτάτορας μέγας θα γίνεις.

πολυ καλο!!!

αντε να δουμε!

και αλλο νεο κομματι http://www.youtube.com/watch?v=GmShvgSuwr4
απο ραδιοφωνο αυτο και για αυτο δεν εχει πολυ καλο ηχο…:?

ειναι το “milk lizard” του νεου αλμπουμ…:stuck_out_tongue:
εχει βεβαια και τα σημεια που λες “τι παιζουν τα παλικαρια τωρα?” γυρω στο 2:30 :wink:

τους εμαθα σχετικα προσφατα απο αυτο


και γουσταρα ασχημα!!!

πολυ καλη μπαντα για να δουμε τι θα λεει το νεο τους αλμπουμ…

[SIZE=“3”]The Dillinger Escape plan[/SIZE] :

Perhaps, [B][SIZE=“3”]THE BEST live band in the world. [/SIZE][/B] In this world, at least

Με ποιόν δίσκο τους ν’αρχίσω;

calculatin infinity, miss machine αν και δε ξέρω αν θα κοιμηθείς καλά μετά.

Αν δεν έχεις ξανακούσει, τότε οπλίσου με υπομονή και άκου το miss machine. Μην αφήσεις το αρχικό σοκ να σε επηρρεάσει όμως.
Αν έχεις ξανακούσει και ξέρεις τi παίζει, τότε απλά άκου το miss machine.

Edit. Τι Calculating infinity λες στην κοπέλα ρε? Είναι το καλύτερό τους σίγουρα αλλά θέλει εκπαιδευμένα αυτιά.

Έχω ακούσει ένα τραγούδι τους μόνο, το Farewell Mona Lisa οπότε ξέρω πάνω κάτω τί να περιμένω. Αν είναι φάση technical metal πιστεύω θα γουστάρω.
Αλλά όχι για τώρα. Πάω για ύπνο και από αύριο βλέπουμε!

Αν εχεις ακουσει το Farewell, ακου τοτε πρωτα Ire Works και Option Paralysis (μην μου την πεσεις bleedin), και μετα Μiss Machine. Εκει θα κριθουν ολα. Αν σ αρεσει πολυ το Miss Machine, τοτε πηγαινε και calculating, αν οχι, νομιζω δεν υπαρχει ελπιδα :stuck_out_tongue:

θεουλης νια νια νια

How many people are definitely going to one of our shows with the Deftones?! We’re beyond excited to give you guys the US tour of the fucking year as far as maximum ass kicking per show. If there’s a device that measures ass kicking it’s gonna be DIMED during those shows! Info about what we’re up to, AND the 1st of limited Option Para…lysis shirts, coming soon. LIVE. DO IT. LIVE. DO IT. LIVE. FOREVER. [B]FUCK BIEBER.[/B]
-GP

έχω ακούσει μόνο το calculating infinity και το miss machine, το δεύτερο είναι το αγαπημένο μου, οπότε μάλλον δεν έχω εκπαιδευμένα αυτιά. τα τελευταία τους δε ξέρω άν αξίζουν, βασικά θα πρέπε κάποια στιγμή να κάτσω να τα ακούσω όλα, αλλά όσο τεχνική κι άν έχουν και βρίσκω πως είναι καλοί, ελάχιστα κομμάτια σου μένουν στο τέλος…

bump.

πλάκα έχει :stuck_out_tongue:

fight the power!!!

Bump γιατί ξέθαψα το bootleg από το περσινό λάιβ (many thanks to pantelis :wink:) και ασδφ ναπούμε. Αν όχι το καλύτερο, σίγουρα από τα 3 καλύτερα λάιβ που έχω πάει.

Ελπίζω να ξαναέρθουν σύντομα.

http://www.rocking.gr/news/Deite_to_neo_video-clip_twn_Dillinger_Escape_Plan/11990/

τι θεϊκή καμμενιά ειν’αυτή; :lol: