The Elysian Fields

Καλησπερα παιδια! παρακολουθω αρκετο καιρο το forum και αποφασισα να αρχησς να γραφω και εγω.

τι γνωμη εχετε για το σιγκροτημα μελοδικου black metal The Elysian Fields.Θα υπερβαλλω αν πω οτι ειναι ενα απο τα λιγα σηγκροτηματα που βγαζει τετοιες μελωδιες στον σηγκεκριμενο χωρο του?

Εχω να τους ακουσω χρόνια ολάκερα…Καπου εχω σε κασέτα το adelain…Εβγαζαν ενα ωραίο μελωδικό συναίσθημα και ειχαν ωραία ατμόσφαιρα για black metal μπαντα…Κριμα που αδρανοποιηθηκαν…

Υ.Γ Θα ανοίξω topic soon και για τους ξεχασμενους Horrified…

απλα δες στο profil μου favorite bands and groups!!
κοιτα απο elysian εχω τα παντα τους γουσταρω τρελλα κ παρολο που πλεον σπανια ακουω μεταλ -οσο για συναυλιες ουτε να γινεται λογος- αυτους εξακολουθω να τους ακουω με τεραστια συγκινηση κ λατρεια. χωρια οτι ψαχνω τακτικοτατα μηπως κ δωσουν καμια συναυλια αλλα δεν το βλεπω.κ απ οσο ξερω τωρα δεν εχουν κ εταιρια απο τοτε που εκλεισε η black lotus…οποτε τα πραγματα ειναι ακομα πιο δυσκολα.

Πσσσσ τι λες τωρα. Θυμαμαι μια εποχη ειχα φαει τρελο κολλημα με το We… The Enlightened, δεν καταφερα ποτε να το βρω σε δισκαδικο ομως! Το τελευταιο που ειχαν βγαλει ηταν επισης πολυ καλο, ταλαντουχα και εξαιρετικα υποτιμημενη μπαντα.