The expendables

Ισχύει…

Καλά αν έπαιζε και ο Norris νομίζω δεν θα ξαναέβλεπα ποτέ καμία ταινία. Δεν θα είχε κανένα μα κανένα νόημα!!!

PS και ο Seagal!!!

μετα απο χρονια, μετα την επικη ‘σφαλιαρα’ που εφαγε απο τον Τεραστιο στο κολοσσαιο, νομιζω πως ναι, σε αυτη τη ταινια ο Τσακ θα ζοριζοταν για πρωτη φορα…

Τι να λεμε τωρα, το body count του τελευταιου τεταρτου πρεπει να εφτασε σε τετραψηφιο αριθμο…

εδιδ στον αποπανω…ε,ναι,πρωτος διδαξας…

για οσους αναρωτιουνται για το body count του καθενος

και νομιζα πως μονο εγω ηξερα αυτην την ταινια :p:p:p:p:p:p

TΩΡΑ, θα πω την μαλακιαρα μου:

Η ταινια σοδομισε κωλαρακια…οποιος εφερε τη κοπελα του στο σινεμα, πρεπει λογικα μετα να τη χωρισε-και να εκανε ΜΟΝΟΣ του εκτρωση στο παιδι που συνελαβε βλεποντας της ταινια…πηρα ΜΠΥΡΑ για πρωτη φορα…πριν παω εφαγα ΓΥΡΟ…οπως προειπα, μετα επρεπε να τραβηξω τουλαχιστον 7-8 μαλακιες για να με παρει ο υπνος…

Η αιθουσα τιγκα στους ΒΟΣΚΟΥΣ, που ανα 5 λεπτα ψιθιριζαν ‘‘ΠΟΠΟ ΙΝΤΑ του καΜΕΕΕΕ’’ και ‘‘ΠΟΠΟ ΤΣΕφαλωκλειδωμα’’, ‘‘ΠΟΠΟ ΙΝΤΑ ΧΕΡΑ ειναι αυτη’’ κτλ κτλ…

Οταν εσακσε ο Αρνι ολοι χειροκροτησαν…

Τα αρχιδια μας μετα την ταινια ηταν να τα βαλεις σε σφυριχτρα και να βγεις στους δρομους σφυριζοντας και πανυγηριζοντας που πλεον μπορεις να πεθανεις ησυχος διοτι ειδες αυτο το πραμα…

Η ταινια θελει Amstel-official μπυρα Οικοδομου, 1 χοτ ντογκ και 2 γυρους, πουτανακι σαπιο διπλα σου και μια μεγαλη τσουγρανα για σου ξυνει τα @@…

υπεροχοι σιχαμενοι πουρογεροι, σταλονε με 285 μποτοξ και 98747 φεης λιφτινς, φλεβα-φοραω 284 σωληνακια και τα περανω με 5 τονους μεηκ απ-, ατακες και διαλογοι που ΠΙΟ ΓΡΑΦΙΚΟΙ απο ΠΟΤΕ, ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΛΑ ΣΤΟ ΜΑΞ, επικες σκηνες ΜΑΚΕΛΕΙΟΥ στα επιπεδα Ραμπο 4(τελευταιο τεταρτο,u know), ΧΙΟΥΜΟΡ φασης ‘‘νοκ νοκ-ποιος ειναι?-ο γαμιας σου’’, ΠΛΗΡΗΣ ΥΠΟΤΙΜΗΣΗ ΚΑΘΕ ΜΟΡΦΗΣ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗΣ ΤΟΥ ΚΟΙΝΟΥ-στηριζουμε-, τελικη μαχη οπου πρεπει να ξεπαστρεψαν καθε μορφη ζωης,χλωριδας και πανιδας του νησιου, ΕΠΙΚΟ ΜΠΕΗΖΜΠΟΛ ΜΠΟΥΚΕΤΩΝ μεταξυ Σταλονε-ΑUSTIN, συγκινησις με Ludgren…

Hδη νιωθω το πουλι μου μεγαλυτερο κατα μερικους ποντους…ΜΗΝ κανει κανεις μπανιο πριν παει να το δει, μην αλλαξει σωβρακο και μην κανει το λαθος να εχει γαμησει μια βδομαδα ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ πριν διοτι στο τεταρτο θα τον εχουν παρει απο την αιθουσα στα 4…

Εγω χτες παντως κοιμηθηκα με καποτα…

πραματα με χαλασαν-λιγο ε-:
-το υπερβολικα σε στιγμες fake ψηφιακο κατακοκκινο αιμα
-το αλα bourne μονταζ που εχουν υιοθετησει οι παντες-ΘΕΛΩ ΜΟΡΤΑΛ ΚΟΜΒΑΤ 80ς ξυλικι,οπου τα βλεπω ολα
-το ψιλο-επικο που προσπαθουσε σε στιγμες να περασει(τρεχω σε σλοου μοσιον,πετωντας χειροβομβιδα και στο μπακραουντ παιζει επικο-μελουρα με πνευστα)…οκ, αστο ρε μαναμ λιγο πιο 80ς,μπλιμπλικι και βρωμια…

αλλα κλαιν, να πατε να το δειτε ΟΛΟΙ!

υγ-The boys are back in town σε φιναλε8)-ολο το soundtrack βσκ-

ΠΑΩ για τεστ εγγυμοσυνης τωρα…

Μυωδη 60χρονα αηδιαστικα σιχαματα σας ευχαριστουμε!!!

νεο αβαταρ-ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!

:lol::lol::lol:

Lupin είσαι άρχοντας.!

αφού προσυπογράψω όλα όσα λέει ο lupin (:lol:), να πω πως μου άρεσε και το ηλίθιο λογοπαίγνιο του statham στο τέλος της ταινίας.:stuck_out_tongue:
υπό φυσιολογικές συνθήκες θα έλεγα “τι μαλακίες είναι αυτά ρε!”, αλλά εκείνη τη στιγμή είχα ένα χαμόγελο όπως αυτό εδώ ---->8)

Γαμωτο πρέπει να την δω επιτέλους αλλα εδω δεν την φέρνει ακόμα :frowning:

Δεν φερνουν τους υποτιτλους ακομα εννοεις :p:p:p:p8)8)8)8)

ενα ban στον κυριο…

what i need now is a holy blessed ban

Μόνο ο Governator λείπει από την λίστα, που μόνο στο Commando θα είχε 100. Αλλά νταξ χώνει η λίστα χαχα

edit: Πάρτε και poll, έβαλα όσους ήταν στην επίλεκτη ομάδα.

Παρακαλω να μπει ο Steve-THE PAIN- Austin στο πολλ8)
ασαλιωτα ομως…

βαλε ρε μπαγμαλα και τον spank-my-bitch-up Tool …:smiley:

Επειδή το ζήτησε μόνο. Ψήφισε αγόρι!

S.Seagal καβατζώθηκε από R.Rodriguez για Machete…

Και ο απόλυτος Danny Trejo (μην περιμένετε λινκ. Αν δεν τον ξέρετε τι να πω;). Έχω τις ελπίδες μου πάντως στο expendables 2 να κάνει τον κακό που απειλεί το σύμπαν…

επισης για να συμπληρωσω το προ 2 σελιδων παραληρημα μου, σε λιγο πιο σοβαρο υφος-λεμε τωρα-:

η ταινια απευθυνεται αποκλειστικα σε αυτους που οταν ΤΩΡΑ θα δουν Cobra, Rambo 2-3,Τransporter,WAR,red scorpion, Red Heat, Commando κτλ, θα νιωσουν την ακρη του τσουτσουνιου τους να υγραινεται καθως και μια εντονη επιθυμια να πεταξουν στον καιαδα καθε κουλτουροταινια που ειδαν αυτα τα τελευταια χρονια για να ξαναζησουν εστω και μια μονο φορα την ανατριχιλα που ενιωσαν οταν πρωτοακουσαν τον Σταλονε να ψελιζει 'fuck ‘em’ στο Rambo 3, οντας σε νεαρη ηλικια…

Οι υπολοιπες αδερφες να μην περασουν καν εξω απο το σινεμα, πιο πιθανον ειναι να τους κατσει κανα ανεμογγαστρι, ή στην περιπτωση που θα τολμησουν και θα μπουν,πληρωνοντας εισητηριο, να μηνυσουν στα καπακια τον Σταλονε για το οτι απλα υφισταται σαν οντοτητα και ‘δημιουργει’ ακομα ‘ταινιες’…

simple as that…

<3

όταν βγάλετε το body count του governator να αφαιρέσετε έναν.μην ξεχνάτε πως έχει φέρει και στη ζωή έναν άνθρωπο.^^:razz:

τώρα από το poll εύκολα lundgren.o ivan drago είναι από τους αγαπημένους μου κινηματογραφικούς χαρακτήρες αυτού του είδους, και κάθε σκηνή του expendables που συμμετείχε ήταν απολαυστική.

απειρος θεος ο Ivan Drago…και ισως η καλυτερη σκηνη ξυλου της ταινιας ε…btw, η σκηνη με τον Ρουρκ και τον μονολογο του, οκ, οσο ακυρος και αν μου φανηκε-και κλαιγαν τα παιδακια ξερωγω-, νομιζω εδειξε με χαρακτηριστικη ευκολια οτι ηταν ο μονος ηθοποιος απ’ολους εκει μεσα(οκ, μαζι με τον Ρομπερτς μονο που αυτος το ‘ξεχασε’ παρα πολλα χρονια πριν)…μου θυμησε Wrestler ο μπασταρδος ο ΤΟΥΛ…