The expendables

?Producer Avi Lerner confirmed that the project is ready to be greenlit as soon as next week if the movie?s opening weekend proves to be dynamite.?

HeyUGuys got this exclusive little tidbit from an interview by Upbeat Productions at The Expendables UK premiere where Lerner revealed that,
?We all want to do it, we are already working on it and I?m ready to go. Everyone had such a great time making this? We will wait until Monday and see what the numbers are like but I am pretty confident right now that we will be back and work is already underway.?

The most exciting quote from the interview was when he threw in,

?we want to line up even more big names next time round and we are already thinking about who to ask.??
\m/
νταξ, περα απο Τσακ,Νταμ,Γλαρο, ποιος αλλος?

σκοτωνω να δω

φαντασου ομως ΚΑΛΤΙΛΑ, να εισαγουν ΚΕΒΙΝ ΣΟΡΜΠΟ στο πατιρντι… προσωπικα θα κλαψω.

εδιτ, ναι ναι ξερω, δνε ειναι του σινεμα σας, αλλα κλαιν. γαμαει.

^ ^
οπως ειπε και ο Τζετ λι:
‘not so funny’

ολα τα λεφτα ειναι η νο 3 φωτο

σταλλονε : μλκ ντολφ κοψε τον αλλον !!!
ντολφ : ουμφ !

σταθαμ : οχι ρε μλκ εχει καψει !!!

τη βλεπω κ γελαω μονος μου…σαν να βλεπω εμενα με τους κολλητους να γελαμε με την ‘μαλακια’ ενος απτην παρεα.

επικη πικ.

λοιπον

την ειδα και γω σινεμα

πανω κατω οτι εχει ειπωθει
+το οτι καταφερε να φερει εις περας την αποστολη της εν ετος 2010
ειναι μεγαλη μαγκια
του τεστιν - γυρισαμε την ταινια the old way (in a way…)
χωρις πολλα πολλα

αιμα ,ξυλο, ιδρωτας
δικτατορας,νησι,αδικημενοι αγροτες,
cia,ναρκωτικα κλπ κλπ

προσωπικα παραπονα που κανω στην ακρη
ραντι κουτουρ και ο αλλος ο μαυρος δεν με ενθουσιασαν
θα προτιμουσα καποιον ακομη ξεχασμενο ηρωα των 80ς στην θεση τους
θα ηθελα λιγο πιο πολυ καφριλα (αν και η πρωτη βολη του lundgren στην ταινια ηταν επικη…incoming…!!!)

anyway
ανυπομονουμε για συνεχεια

θα γουσταρα πολυ να δω σε σικουελ
τους διδυμους απο το kiss of the dragon

tcheky karyo (σε ρολο αντιστοιχο του ερικ ρομπερτς)

mark dacascos

και φυσικα…

φημες παντως απο δω και κει στηριζουν δυναμικα Μπρους Γουιλις να επαναλαμβανει το ρολο του και να ειναι ο ‘κακος’ της επομενης…\μ/

στηριζω σνεηκ πλισκεν που εχωσε ο αποπανως και επαναλαμβανω πως πσοφαω να δω λορετζο λαμας…

μολις ανακοινωσουν επισημα σηκουελ δεν ξαναπλενω τα δοντια μου μεχρι να βγει και αρχιζω προετοιμασια 4 μπυρες τη μερα για να αποκτησω το καταλληλο belly για να ακουμπαω το ποπ κορν μου το σινεμα…
Το σαβατο το τιμαω δευτερη φορα\μ/

ΠΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ να δειτε μια σοβαρη ταινια στο σινεμα πια που θα σας κανει να νιωσετε εστω για μια φορα στη ζωη σας Rocco Siffredi !!!
Γρακχο εχεις δεσμευτει και περιμενω ποστ πιο γραφικο απο το δικο μου…

Προσμένω καρτερικά την Πέμπτη για να πάω να δω την υπέρτατη ταινία!!!

Post σε ρυθμουςς πολυβολου γιατι πρεπει…

http://www.showbizspy.com/article/210970/michael-cera-wants-to-star-in%20-expendables-sequel.html

πςςςςςςς στο διαολο λινατσα!!!
3 ρολους μονο:

-Επιτιμος ψωλοτιναχτης της τουαλετας του αεροπλανου, ο οποιος σκοτωνεται στο πρωτο πενταλεπτο με ρουκετα στα μουτρα…
-Απλος περαστικος στο μπακραουντ ενος πλανου, ο οποιος σκοτωνεται στο πρωτο πενταλεπτο με ρουκετα στα μουτρα…
-Ο νεος ‘κακος’ ειναι και προαγωγος και η αποπανω αδερφη ενα απο τα ‘αγορια’ του, το οποιο σκοτωνεται στο πρωτο πενταλεπτο με ρουκετα στα μουτρα…

εκτος και αν κανει ‘χιουμορ’, οπου ρε φιλε, χαχα, εισαι ξεκαρδιστικος, μα που τα σκεφτεσαι…

ahahaha όχι ρε μλκ το μίασμα.

Cera recently admitted he?s amazed by the shyness of many of the females he meets and dreams of meeting someone more assertive.

?I like a woman to take control but they?re hard to find,? he said. ?For example, when I go out to a restaurant I know every girl in there wants to come say hi and be sexually aggressive, but they?re all so gripped by shyness that they don?t even make a move. In some cases the shyness is so severe they won?t even look at me.?

EL(E)OS

Εγω εναν θελω να δω στο σικουελ:

ε ΟΧΙ!

ρε είστε σοβαροί?
μην ποστάρετε τέτοια πράγματα, και δεν πάει κανείς να δει το δεύτερο…

ναι αλλά σκέψου εκεί που έκανε ΜΠΟΥΜ το κτίριο να βγαινε μέσα από τις φλόγες ο δε μαηο με τη μηχανάρα του ε.

Σκασε ρε αμπαλε!!
:x

συλβεστερ σταλλονε,ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ απο τα βαθη της καρδιας μου!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για τοκλισε-φουλ σεναριο,τους καρακιτσαριο διαλογους,τις ερμηνειες για τον πεο καβαλα,το ανελεητο αιμα,την βια,τον ιδρωτα,την αντριλα και πανω απο ολα ΤΗΝ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ!

εισαι θεος!!!σε αγαπαω αιωνια!!!και σενα και ολους τους γεροστριμενους που μαζεψες στους expendables!!! για να ειμαι ειλικρινης,εσενα σε αγαπαω λιγο παραπανω…

ΚΑΝΕ ΣΙΚΟΥΕΛ ΜΕ ΣΒΑΡΤΖΕΝΕΓΚΕΡ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ ΟΜΑΔΑ ΜΙΣΘΟΦΟΡΩΝ,Η ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΕ ΑΠΟ ΒΑΝΤΑΜ,ΣΙΓΚΑΛ,ΜΑΙΚΛ ΝΤΑΝΤΙΚΟΦ,ΓΟΥΕΣΛΙ ΣΝΑΙΠΣ,ΔΕ ΡΟΚ ΚΑΙ ΧΑΛΚ ΧΟΓΚΑΝ!!!ΔΩΣΕ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΡΟΛΟ ΚΑΚΟΥ ΣΤΟΝ ΤΣΑΚ ΝΟΡΙΣ,ΦΕΡΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΟΥΙΛΙΣ ΠΙΣΩ!!!

ΚΑΝΤΟ,ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!

σε αγαπαω ρε παλιογερε!!!με συγκινησες παλι,α να χαθεις…

συγκινητικο ποστ

Μόλις κυλησε ένα δάκρυ… 2 μέρες ακόμα…2!!!

Tα ποπ κορν ήταν κρύα:evil:

ξηγησου…

Ε, περνάω ψες το απόγευμα έξω από έναν κινηματογράφο, μυρίζω τα ποπ κορν και με πιάνει μια μανία όλο το απόγευμα να φάω ποπ κορν. Μετά σκέφτομαι “δεν πάω να δω το expendables που δεν απαιτεί και προσοχή και με πρόσχημα την ταινία να φαω ζεστα, όμορφα ποπ κορν;”. Σκάω μόνος μου σαν το ψυχάκι στο Village κατα τη 1 παρα το βράδυ, αγοράζω τα ποπ κορνακια μου, μπαίνω με διάθεση να δω την μουφα, να γελάσω και το κυριότερο να απολαύσω τα ποπ κορν και… τα ποπ κορν ήταν κρύα!!!:lightsabre::thumbdown:

Ε, η ταινία εντάξει όπως την περίμενα… :stuck_out_tongue: Τα έχετε πει όλα… 8)

Και σήμερα Inception, ε… :bounce: