The Fuzztones@Live In Salonica And Athens-4/5/12-5/5/12

http://www.fuzztones.net/ontour.htm

H τοσο αγαπητη συγκροτηματαρα στην Ελλαδα ξαναερχεται σε Αθηνα και Θεσσαλονικη.Μακαρι να ερχοταν και σε αλλες πολεις της Ελλαδας οπως το 2010 που επαιξαν Πατρα και παραλιγο και Λαρισα που ακυρωθηκε τελευταια στιγμη!!!
Πραγματικα ειναι ενα απο τα συναυλιακα απωθημενα μου οι Fuzztones και η μορφη που λεγεται Rudi Protrudi και θα κανω τα παντα να κατεβω Αθηνα αν μπορεσω.
Ποσο πολυ το θελω δεν περιγραφεται!!!
Να ακουσω ζωντανα ‘‘Strychnine’’ και ‘‘The Witch’’ και τιποτε αλλο στον κοσμο!!!

Δεν τους έχω δει ποτέ.Ευκαιρία μάλλον να πάω στις 4/5.
Ξέρουμε πόσο θα έχει το εισιτήριο;

22 ευρω!!!

http://www.rocking.gr/agenda/2012/5/5/8596/

Για Θεσσαλονίκη;

Φανταζομαι το ιδιο.
Μακαρι να μπορεσω να τους δω γαμω τη δουλεια μου,τους εχω απιστευτο αχτι !!!

Πέρσι είχαν 16 ευρώ στη Θεσσαλονίκη!!!

Ω ρε πούστη δίνω και βιοχημεία 7/5! Λαϊβ αξίζουν τόσο ώστε να σηκωθώ από γιάννενα να πάω θεσσαλονίκη και να κάψω και διάβασμα; :stuck_out_tongue:

Στη Θεσσαλονίκη οι τιμές θα είναι:
15 ευρώ(φοιτητικό)
18 ευρώ
22 ευρώ

και γαμω! στη Λαρισα ειχε ανακοινωθει για 3 Μαιου αλλα (ξανα)ακυρωθηκε! οποτε ψιλοχλωμο να τους δω και θα τους ξαναχασω…

[SPOILER][B][SIZE=“5”]ΓΑΜΙΕΤΑΙ Ο ΠΟΥΣΤΗΣ ΠΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΥΡΩΣΗ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ. ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΕΙ ΤΟ MACBOOK.[/SIZE][/B][/SPOILER]

Ελα ρε πουστη,παλι ακυρη η Λαρισα!!!

απο το fb της Alive Art Perfomances(ελπιζω να μην υπαρχει προβλημα που το βαζω εδω)

Η ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΩΝ FUZZTONES ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ, ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ. ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ, ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ ΞΑΝΑ, ΑΠΟ ΜΑΛΑΚΙΑ ΞΑΝΑ, ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΞΑΝΑ, ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΩΣ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ. ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ ΕΠΙΣΗΜΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΚΟΜΗ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΟ ΝΑ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΣΟΒΑΡΗ ΕΞΗΓΗΣΗ… ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ ΜΠΑΝΤΑΣ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΥΤΟΜΑΤΩΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΩΝ!!! ΠΟΣΟ ΞΕΦΤΙΛΑ ΠΙΑ! ΜΑΣ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΥΝΕΠΕΙΑ.

Eνταξει,δεν ειναι γραφτο να τους δω ρε πουστη!!!Ποσο κριμα παντως!!!Ισως ενα απο τα μεγαλυτερα συναυλιακα απωθημενα μου!!!

και ειχα κανονισει τρελο 3μερο Λαρισα! Πεμπτη Fuzztones, Παρασκευη Radio Moscow και Σαββατο ενα αλλο Ska γκρουπακι που εχει το Stage! και Κυριακη εκλογες :stuck_out_tongue:

[SPOILER][B][SIZE=“5”]ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΕΙ ΤΟ ΑΡΝΙ ΣΤΗ ΣΟΥΒΛΑ ΤΟΥ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ!!![/SIZE][/B][/SPOILER]

Ντακς, τα κλασικα γαμανε, στα καινουρια υπηρχε μια κοιλια.

Μονο και μονο για την πληκτρου, παντως, αξιζει να κανεις εσυ το Γιαννενα-Θεσ/νικη και γω το Πατρα-Αθηνα. :naughty:

Μετάθεση της συναυλίας στην αθήνα για 11/5 και θεσσαλονίκη για 13/5 καθώς κάπου στην ισπανία τα γάμησαν λίγο παραπάνω και κατέληξαν οι μισοί στο νοσοκομείο για πλύση στομάχου…:drunk:

http://www.cosmo.gr/Entertainment/Mousiki/Synavlies/sto-nosokomeio-melh-twn-fuzztones-metatithetai-h-synaylia-toys.1759218.html

Ντάξει… Αυτό το live δε χάνεται ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΝΑΓΙΑ! :drunk:

χαθηκε να το πανε αλλη μια βδομαδα μετα να το προλαβω?! :p:p

Xαθηκε να το βαλουν μαζι με Last Drive να γινει του γκαραζ το καγκελο;;;

ΠΕΣΤΑ ΓΜΤ! :smiley:

Sorry για το double post αλλά θα θαφτεί… Θα ρθει κανείς ρε παίδες; Πώς το κόβετε;