The Greatest Bass Player

Απο αυτους που μπηκαν στο πολ, ψηφισα geddy lee.τον θεωρω καλυτερο ακομα και απο τον Pastorius, ο οποιος ειναι θεος, γιατι ρε παιδια τραγουδαει, παιζει πληκτρα και μπασο…μπορειτε να φανταστειτε τι θα επαιζε αυτος ο ανθρωπος αν ειχε μονο το μπασο να ασχολειτε???Αν τωρα θεωρειτε ενας απο τους κορυφαιους στον κοσμο, φανταστειτε τι θα γινοταν τοτε!!!

Παρολα αυτα, ο κορυφαιος μπασιστας που εχω δει εγω, και πραγματιικα ειναι τρελο να μην βρισκεται στο πολ, ειναι ο enthistle των WHO…Τον εχετε δει να παιζει???Ειναι δυνατον να μην βρισκεται στο πολ αυτος ο μπασιστας???Πρωτο επρεπε να τον βαλετε, αλλαξε τα παντα στο συγκεκριμενο οργανο!

Για το πρωτο μερος δν θα πω τπτ γιατι ειναι προσωπικη σου αποψη και δν μου πεφτει λογος.
Για το δευτερο μερος , το poll χωραει μονο 10 επιλογες οποτε δν μπορουσα να βαλω οσους ηθελα , και σιγουρα ενας απο αυτους ηταν ο Entwistle.

[SIZE=“4”]FLEA [/SIZE].-

o θεος NIKKI SIXX βεβαια!!!

Ασε ηθελα πολυ αλλα δεν τα χα καταφερει. Μλκ που με δερνει αν συνυπολογισεις οτι παιζω και μπασο…

Σιγά το παίξιμο του Σιξ ρε:!:

ρε αν και έχει φύγει από αυτό τον άθλιο κόσμο,πάντα αγαπάμε cliff:(…μετά όλοι οι άλλοι.


Now playing: Edguy - Scarlet Rose
via FoxyTunes

Flea χαλαρα…

flea φυσικα…ο ανθρωπος εχει ταλεντο…8)

πως γινεται να μην υπαρχει ο μπαρτον απλα θεος

Το να βάλεις τον Νίκκι σε ένα θρεντ με τον Γκέντυ και τον Παστόριους θεωρείται κακούργημα.

+1000
παρεπιπτοντως προσκυνω το νεο σου αβαταρ:bow2:

thanks!!!γινεται να μη σου αρεσει αφου εχει αυτο το θεικο σημα???

απο δω κ περα εκει θα κανουμε την προσευχη μας:p
ρε το θελω σε tatoo στον καρπο…8) αλλα σιγα μην το κανω…:cry:σορρυ για το σπαμ:(

κ εγw το θελw γαμwto…αλλα δε νομιζw να το κανw…

το wμεγα εχει προβλημα στο πληκτρολογιο για αυτο το w…

Justin Chancellor (tool)

Pastorious προφανως,αλλα εχω και μια μεγαλη αδυναμια στον Γραχαμ…

για μενα ενας ειναι ο greatest…

νταξει μωρε μια πλακα ειπαμε να κανουμε…