The groupie thread

Απευθυνεται στην κοριτσοπαρεα του φορουμ. Λοιπον φιλεναδες, με ποιον απο τους παραπανω θα επιτελουσατε αυτο το λειτουργημα;

axl rose σταντέ:!:

Anthony Kiedis …:roll:

Όπα εδώ είμαστε :!:
Ντάξει είδα το Kyuss και γοητεύτηκα αρκετά μπορώ να πω. Πρέπει να διευκρινίσουμε και μέλος η πρόκειται για όλη την μπάντα;
Από την άλλη ντάξει ο Κurt σταθερή αξία.
Ξέχασες τον Layne Staley βέβαια που είναι και η πραγματική επιλογή μου.
Εσύ δεν μας είπες όμως τι θα ψηφίσεις; :stuck_out_tongue:

Δεν είμαι κουρίτσι (?) αλλά θα γινόμουν και τώρα γκρούπη των Κάιους. Και αν δε με θέλαν έτσι θα γινόμουν κουρίτσι γι αυτούς. :expressionless:

halford.ολοι ανθρωποι ειμαστε.:lol:

Ούτε εγώ είμαι κοπέλα, αλλά θα γινόμουν άνετα groupie του Holmes εποχής ‘‘Draconian times’’. Α, κι ένας φίλος μου έχει δηλώσει ότι όποτε του δοθεί η ευκαιρία, θα κάτσει με μεγάλη χαρά στο Phil Anselmo.

Ψήφισα Kurt λόγω παλιού κολλήματος.Κάποιος λείπει όμως ε…

Θέλουμε David.Αγαπάμε David.

Dimebag.
Και πανω απ’ολα.

CHUCK.

Στην Doro…

Εγώ θα καθόμουνα σε αυτή την κοκκινομάλλα των Epica.

Ω ρε μάναμ!

[SIZE=“2”]KURT COBAIN[/SIZE]

Στην Doro…

Εγώ θα καθόμουνα σε αυτή την κοκκινομάλλα των Epica.

Ω ρε μάναμ!

Σας παρακαλώ πολυ κύριοι να μην σπαμαρετε. Το τοπικ ηταν σαφες:!:

Ψηφιζω λοιπον Μπραιαν Ανταμς γιατι ειναι ντροπη να εχει 0 ψηφους [-X

Ρε βάλτε ρε Coverdale.Άκου εκεί coldplay.Που το καλύτερο που μπορεί να τους τύχει σε groupie είναι ο θανάσης λάλας

Σωστα, κανενα ποζερα δε βαλαμε. Επισης εχει μια σημαντικη απωλεια το πολλ. Dimmu Borgir.

ποζερά έβαλες,όλους τους gnr μάλιστα.ούτε καν τον axl μόνο του…

E μα αν γινοσουν groupie θα γινοσουν για ολους τους Guns ρε παιδι μου, αφου ειναι ο ενας πιο ομορφος απο τον αλλο, ε τι μονο για τον Axl ?:stuck_out_tongue:

Eγω θα λεγα οτι δε μετρανε και πολυ οι ροσες στο πολλ γιατι ειναι τοσο ασχημοι που δε θα τους ψηφισει κανεις μονο το Σοφι :-s

ναι,δες το post μου στη 1η σελίδα του thread. :slight_smile:

Nαι το ειδα:p