The HAPPY BIRTHDAY! thread

Χρονια πολλα σε εσας που εχετε γεννεθλια σημερα!!! οτι ποθειτε να το παθετε επι 100 φορες!!!:smiley:

γιατί ειδικά σήμερα ρε Ολγάκι?

Χρόνια πολλά σ όλους!

Να τα εκατοστήσεις ρε Τζιμ :wink:

χρονια σας πολλα! Ό,τι επιθυμείτε

[-X [-X
Δεν μ’αρεσει να γινονται διακρισεις, γι’αυτο, καλη μου Μαμη…δηλαδη αυτους που δεν τους ξερουμε δεν πρεπει να τους ευχομαστε??:-k :slight_smile: :stuck_out_tongue:

Εξαλλου μια οικογενεια ειμαστε οπως λεει και ο αγαπητος Μανος!!!:smiley:

Happy birthday indeed.:slight_smile: :wink:

Επισης θα λεγα (αν θελατε) να το χουμε αυτο σα γενικο οποτε θελτε / θελμε να ευχηθουμε σε καποιον… απ το να ανοιγουμε / ξεθαβουμε καθε τρεις και λιγο, ειναι μαλλον προτιμοτερο.

Καλη φάση! Εγω δεν εχω προβλημα…

Xronia Polla paidia!

Jim, my man, eyxomai o,ti kalytero re megale. Ygeia, epityxies, kai panta poly (kai kali) mousiki! Rock On 8)

(sorry gia ta greeklish, alla eimai ekso)

Χρόνια πολλά σε όλους!
Και ειδικότερα:Χρόνια πολλά ρε Δημητρόνι:D Εύχομαι τα καλύτερα.Καλή σταδιοδρομία και από Δευτέρα και καλό κουράγιο:lol:
Kiiiiiiiiiisseeeeeeeeeees!!!

Να σας χαιρόμαστε, Χρόνια πολλά φίλτατοι γεμάτα υγεία, γυναίκες, κραιπάλες και καλή μουσική!

Στον Jim ειδικά εύχομαι να τον πετύχω κάποια φορά στο μσν κιόλας μιας και είμαι τόσο σάπιος που δεν πολυμπαίνω και είναι κρίμα :smiley: :smiley: :smiley:

:rockon: :rockon: :rockon:

Ευχαριστώ πολύ τους αγαπητούς Μάνο και ellanor (πες μικρό όνομα γρήγορα! :stuck_out_tongue: ) και το Μαρινάκι μου!!! Να έχετε κι εσείς ό,τι επιθυμείτε και να περνάτε πάντα καλά!

…και επίσης εσάς που είπατε γενική ευχή (που μάλλον με περιλαμβάνει, ξέρω γω… :-k )

:wink:

Ευχαριστώ ρε Παναγιώτη! Ε ναι πρέπει να τα πούμε καμιά φορά, επιβάλλεται! Να’σαι καλά! :wink:

Χρόνια πολλά και καλά!!!:smiley:

:)Χρονια πολλα πολλα πολλα…!!!

Χρονια πολλα ρε βλαμμενε Αγγλε!Να τα εκατοστησεις,οτι επιθυμεις και παντα υγεια ρε.
Αντε,απο βδομαδα ειπες θα σαι Θεσσαλονικη ε?Κερνας :smiley:

Χρόνια πολλά ρε ΑΕΚόφατσα! Ό,τι επιθυμείς!

Εγώ τα είπα πρώτος ρε ζηλιάριδες. Πφφ.

Μετά θα κατέβεις και αθήνα για ένα κέρασμα ε!

Χρόνια πολλά!!!:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Aπ’ότι βλέπω σήμερα έχουν γενέθλια 3-4 …Χρόνια Πολλά παιδιά:)

Χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες , ότι επιθυμείτε , πάντα υγεία , επιτυχίες κλπ…:slight_smile:

METAL_LAWS αν κάτσει συνάντηση θα τα πούμε από κοντά.
Μην ξεχάσεις να μου φέρεις το εισητήριο Paradise Lost - My Dying Bride.:expressionless: