The Haunted σε Αθηνα και Σαλονικα

Aντε σε 6 μερες τα εισιτηριακια…Μπηκε και στα news του rocking οποιος θελει λεπτομερειες…

για Αθήνα ξερουμε σαπορτ ελληνικά ? :-k
κ ποιος το διοργανώνει επισης?

Σαλονικα παντως ανοιγουν οι Sensless.Οσοι ειστε απο κει καντε ενα κοπο να τους τσεκαρετε γιατι τα σπανε.

www.myspace.com/sens31ess

για σαλονικα εχουν ανακοινωθει αλλα αθηνα τπτ…μονοι τους θα παιξουν?

οι senseless θα βγαλουν νεα δουλεια?..μονο το ep εχουν βγαλει!

Hxογραφουν καινουριο cd αυτο το καιρο συμφωνα με το myspace τους.

@ R & R: για Αθήνα ανοίγουν οι nightrage-wannabes Desceding οπότε η μπαντούλα σου τρώει άκυρο…

διακρινω μια ειρωνια χωρις λογο…
δεν ειχα ελπιδες πολλες…θα παμε ομως :slight_smile:

αντε αντε…
:bounce::bounce::bounce::bounce::bounce:

επετρέψτε μου να πω πως οι Descending με τα γνωστά κολλητηλίκια κλάνουν μια μάντρα περιμέτρου κάτι χιλιομέτρων μπροστά στους Revolting Breed.

αλήθεια!

^ Ι agree !

Σαν πολλα δεν ειναι τα λεφτα για μονο τους The Haunted ?
To ελληνικο support δεν μετραει.

Xαλαρα συμφωνω…

Έλεος, τι ξεφτίλα είναι αυτή, θα έρθουν οι haunted και τους sensless βρήκαν να βάλουν? #-o

Κανονικά όσοι ακούσουν sensless θα πρέπει να πληρώσουν μειωμένο εισιτήριο. Τέσπα δεν συνεχίζω το θάψιμο…

μαζι σου!απολυτο δικιο εχεις!!the haunted made me do it!!

ποσο το μαλλί για αθήνα? ξερουμε?

Τσιμπησα τικετ.

30 το μαλλι φιλε.

Μην ξεχνιόμαστε. Έχουμε κανά πρόσφατο setlist ?
Μακάρι να παίζαν κ Revolting support. Όπως και ναχει, θα γίνει των At The Gates :smiley:

εκει θαμαστε! support απτο κοινο :stuck_out_tongue:

Τελη Γεναρη παιζαν αυτα

1)Little Cage
2)The Drowning
3)Trespass
4)The Flood
5)The Medication
6)Moronic Colossus
7)D.O.A.
8 )All Against All
9)In Vein
10)Trenches
11)Dark Intentions
12)Bury Your Dead
13)Faultline
14)99
15)Hate Song

Εκεί θα είμαι κι εγώ, ναι. Σχόλια για το σετλιστ ας γράψω σε σποιλερ, μη φάω και κανά κράξιμο ;Ρ

Αρκετά μέτριο. Καλά ειδικά απ’ το Versus δεν έχει κανένα απ’ τα αγαπημένα μου. Τουλάχιστον έχει All against all ας πούμε :smiley: Και Bury your dead και DOA. Κομματάρες. Απλά, το τελευταίο δε το καλύπτουν καλά νομίζω.

Μόνοι μας μου φαίνεται θα μαστε Θεσσαλονίκη.:frowning: Προχτές πήρα εισιτήρια με νούμερα 11 και 12 από ticket house.