The Haunted σε Αθηνα και Σαλονικα

Θα πάνε και οι 10-20 φαν των Senseless :stuck_out_tongue:

Eγω επειδη απο το πρωτο εκτος απο το Pieces δεν εχω πραγματικα ξεχωρισει αλλο,το βρισκω καλουτσικο το setlist.Αν μπορουσα θα παιζα αλλα 6 απο τα 2 πρωτα αλλα οκ,το λογικο ηταν να παιζουν καπου τοσα οσα υπαρχουν στο setlist.Απο κει κι επειτα απο Dead Eye πιστευω εχουν διαλεξει τα 2 καλυτερα,απο το RevolveR υπαρχει το All Against All που ολοι γουσταρουμε και το το επισης classic DOA απο one kill wonder,στο οποιο βρισκεται η μοναδικη μου ενσταση,θα θελα να βαλουν αλλο ενα απο κει.

Συ έχεις πολλές απαιτήσεις.
Θα πάμε, θα φάμε το κσίλο μας και θα γουστάρουμε. Δη εντ.

7 + σημερα…:D:D:D:D:D

Σε περίπτωση που κάποιος δεν το 'χει προσέξει, στην κεντρική τρέχει διαγωνισμός για συνάντηση με το συγκρότημα :wink:

να χαμε και το εισητηριο καλα θα ητανε…

νο. 160 :smiley:

θελουμε no compromise
godpuppet
και revelation (ελατε το μικροτερο κομματι σας ειναι, παιχτε το!!!)

+Chokehold,Under the Surface,Shadow World,Downward Spiral,Abysmal,Pieces:p

Aντε,πλησιαζει…

νομιζω πριν απο δω δεν παιζουν πουθενα αλλου ε??

Τιμη και που παιζουν?
Edit:μιλωντας για Αθηνα.

30,Fuzz

27 παιζουν Τουρκια.

Κανεις Σαλονικιος δε πηγε να μας πει εντυπωσεις?Γουαταφακ?

Όποιος πήγε στους ψευτό-νεό-thrasaδες Haunted και δεν πήγε στα Διάφανα Κρίνα απλά έχασε!

Λοιπόν… The Haunted… τυπικότατοι θρασάδες, κέφι, ρεπερτόριο από το Versus αλλά και από τα πρώτα (λόγω και του καινούργιου CD), Bιοs πολύ καλοί και όσο χρόνο έπρεπε για να μην κουράσουν (25 λεπτά), κόσμος γύρω στα 250 άτομα που γούσταρε… οι Σουηδοί τελειώνουν την περιοδία της στην τελευταία καλή στιγμή της καριέρας τους… λέω εγώ… Αλλά αυτό το πράμα με τα 80 λεπτά setlist… όπου πήγα τελευταία (Αmon Amarth, Subways, Rotting Christ, Haunted…) κανείς δεν έπαιξε παραπάνω… λες και το ηχογραφούνε και το θέλουν να χωρέσει σε ένα δισκάκι… Οσο για την σύγκριση τους με Διάφανα Κρίνα… που κολλάει αυτό… άσε που τους είδαμε και στις 6 του περασμένου Δεκέμβρη… κοινώς αν σας μείνανε λεφτά για πάντε καμμιά βόλτα… /take care yourself, because noone else will do it for you\ (http://dreams-dxt.blogspot.com/):stuck_out_tongue:

Πολύ ωραία συναυλία το καταευχαριστηθήκαμε!!! Μια χαρά ήχος, φοβερό σετλιστ (ακόμη και για μένα που δεν είμαι φαν).Παίξαν και το trespass τα σπάσαμε, τσιμπήσαμε τις πένες μας, κάναμε αγκαλιές και χαιρετούρες με το συγκρότημα… τι άλλο να ζητήσουμε??? Ο κόσμος λίγος καμιά 250, αλλά ήταν αναμενόμενο… Άντε πάμε για opeth τώρα!!!

για το λαιβ της σαλονικας θα μιλησω εγω.

οι Senseless απλα τα σπασανε!!! σταθηκαν πολυ επαξια σαν support και αν και δεν ειμαι τοσο φαν αυτου του ειδους, τους γουσταρα κ τους καταχαρηκα! ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια!!!

οι Hanuted παλι, εχθες ισως προσωπικα να ηταν η πιο δυνατη live μπαντα που εχω δει.
η δυναμη και το συναισθημα κυριαρχουσαν! το γουσταρανε τοσο πολυ και περνουσε και σε μας κατω! λιγος σχετικα κοσμος αλλα πολυ ανεση, κατι που προτιμω :smiley:
τα σπασανε κ ας παιξαν λιγο. ουτε που το πηρα χαμπαρι! το σετ λιστ ηταν μοιρασμενο απο ολα τα αλμπουμ κ οι επιλογες κομματιων ηταν παρα πολυ καλες!!!
ο ηχος ηταν ενα θεμα κοντα στον ηχολιπτη αλλα στη σκηνη κοντα(οχι μπροστα) ακουγοταν μια χαρα!!! εκει δηλ που επεφτε το ξυλο…χαχαχαχαχα
γενικα αξιζε πολυ οι οσοι τυχεροι πιστοι φαν κ οχι.

ποσοι θα δωσουμε παρον??

99 knives inside!!!

Για καμια τρακοσαρια το κοβω,ισως και παραπανω.Θα δειξει.:-k

Και γω για κάπου κει το βλέπω…

Τουλάχιστον εμείς που θα πάμε να περάσουμε καλά…
Μπορεί να έχει αναφερθεί πιo πίσω, αλλά έχω ακούσει ότι στα live είναι εκνευριστικά τέλειοι παικτικά!