The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble | Θεσσαλονίκη | Block 33 | 20.10.2012

Τιμή Εισιτηρίου

Περιορισμένη Προπώληση 12?

Προπώληση - Ταμείο 15?

Προπώληση Εισιτηρίων (από 20 Αυγούστου)

Σε όλα τα καταστήματα Public Θεσσαλονίκης.

Ticket House | Μητροπόλεως 102, 2310 264880

Ticket Arena | www.ticketarena.gr, 212 100 3788

Λωτός | Σκρα 7, 2310 260776

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ???

απο Οκτωβρη που δε θα εχουμε λεφτα γινονται ολα??

πολυ ενδιαφερον ΚΑΙ αυτο. σιγουρα στις πρωτες μου επιλογες(αν υπαρχουν λεφτα κυριως για τα μεταφορικα γιατι το τικετο ειναι τζαμπα πραμα)

8O:bounce::bow::bow2:

για να τιμήσω τους βόρειους που πολλές φορές πρέπει να κατέβουν αθήνα για live, λέω ν’ανέβω μια φορά και εγώ… :slight_smile:

ωραια πραγματα:D

OLE!

εκει φυσικα 8)

Θα τους τιμήσω σίγουρα

ίδια αφίσα με το περσινό λάιβ σε εμάς εδώ κάτω ρε τσίπηδες; :stuck_out_tongue:

νομιζω οτι γενικα παιζει αυτη η αφισα για τους TKDE

οσοι ψιλοψηνεστε, απλα μη το χασετε

The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble will be releasing a special release for the upcoming october tour shows.
Some unreleased, remixes and new tracks which will be given as a download code for everyone attending one of the following shows :
Istanbul, London, berlin, Thessaloniki and Poznan. These tracks will be released solely for this tour, so make sure you buy your ticket and come visit TKDE live in october!

Πωπω νταξει.

Αν και στο λαηβ προτιμουσα το Doomjazz υλικο τους :stuck_out_tongue:

δεν θα έχει mount fuji για support?

Οι ίδιοι είναι, θεωρητικά σαν tkde έρχονται αλλά το τι θα παίξουν live δεν το ξέρουμε ακόμα.

το ξέρω ότι είναι οι ίδιοι… ρωτάω αν το’χουν κανονισμένο να παίξουν έτσι για support…

bump

13? εισιτήριο λέμε, ξεφτίλα.

Να πάτε, χωρίς δεύτερη σκέψη…

ΜΠΡΑΒΟ στο συγκρότημα για την εμφάνιση τους
ΜΠΡΑΒΟ στους διοργανωτές για το πολύ χαμηλό εισιτήριο
ΜΠΡΑΒΟ στον κόσμο που τίμησε το live, περίμενα να έχει λιγότερο κόσμο.

Μου θύμισε λίγο τους om όπου πως και μ’αυτούς τα τραγούδια live είναι 100 φορές καλύτερα live.

Δεν είμαι σίγουρος ποιο τραγούδι έπαιξαν στο encore αλλά θα μπορούσε να είναι διασκευή σε godflesh.

Επιβάλλεται το ξέθαμα των Rossz Csillag Alatt Született και My Downfall από Venetian Snares και The Dark από The Third Eye Foundation.

Ποση ωρα παιξανε περιπου; Παιξανε καθολου κομματια απο Mount Fuji Doomjazz Corporation; Απο ποσοτητα/ποιοτητα κοσμο ηταν καλα; Θυμασαι καθολου κομματια που παιξανε;